خبر
آب   برق  

افزایش تعرفه‌های برق و آب

می متالز - وزیر نیرو در بجنورد از افزایش تعرفه‌های برق و آب خبر داد.

به گزارش می متالز، رضا اردکانیان؛ وزیر نیرو در بجنورد از افزایش ۷درصدی تعرفه آب و برق برای مشترکان عادی و افزایش ۱۶درصدی برای مشترکان پرمصرف خبر داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقدیر از فولاد مبارکه به عنوان واحد برتر همایش سازگاری با کم آبی

می متالز - بر اساس ارزیابی کمیته تخصصی معدن و صنایع معدنی نخستین نمایشگاه و نشست تخصصی سازگاری با کم آبی، شرکت فولاد مبارکه شایسته کسب عنوان «واحد برتر در زمینه سازگاری با کم آبی» شناخته شد و لوح تقدیر این همایش توسط همایون حائری معاون وزیر نیرو به شرکت فولاد مبارکه اهدا گردید.
 

روند تغییر برداشت آب «فولاد» از زاینده‌رود

می متالز - سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه در اجرای پروژه احداث شبکه فاضلاب و جمع آوری پساب شهرهای همجوار شرکت و باز چرخانی آن در خطوط تولید ناشی از تفکر هوشمندانه مدیریت این شرکت است.
 با حضور وزیر نیرو آغاز شد

اجرای عملیات انتقال پساب از تصفیه‌خانه فاضلاب به شرکت فولاد مبارکه

می متالز - آیین بهره‌برداری از طرح انتقال پساب تصفیه‌خانه مبارکه به مجتمع فولاد مبارکه اصفهان با هدف کاهش بارگذاری مصارف آبی صنعت فولاد بر زاینده‌رود با حضور وزیر نیرو و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 وزیر نیرو:

حضور ۳۰۰ نفر از مسئولان بخش دولتی و خصوصی روسیه در ایران/ همکاری‌های مناسب ۲ کشور در بخش کشاورزی

می متالز - وزیر نیرو گفت: پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی و تجاری ایران و روسیه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مقامات در قالب ۶۵ شرکت در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.
 با اخذ گواهینامه سیمان پرتلند رخ داد

مجوز گیری سیمان بجنورد برای صادرات محصول ایرانی به روسیه

می متالز - گواهینامه صادرات سیمان پرتلند نوع 525-1 معادل سیمان CEM I 52,5 N منطبق بر استاندارد EN 197-1:2011 از کشور روسیه توسط شرکت سیمان بجنورد دریافت شد.
 مدیرعامل سیمان بجنورد تاکید کرد:

رشد صادرات به ترکمنستان، تاجیکستان، افغانستان و ازبکستان

می متالز - سال گذشته یک میلیون و 198 هزار و 603 تن سیمان تولید و تحویل مشتریان داخلی و صادرات شد که نسبت به دوره مشابه، از رشد 74 درصدی برخوردار بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما