خبر
جاده ای و پایانه ها  

انتصاب مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای کشور

می متالز - در پی انتصاب رضا اکبری به‌ عنوان معاون راه‌ های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای، افشین پیرنون به عنوان مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌‌ ای معرفی شد.

به گزازش می متالز، حیدر مطاعی معاون راهداری این سازمان با حضور در مراسم معارفه مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های این سازمان ضمن قدردانی از خدمات تخصصی رضا اکبری مدیرکل اسبق دفتر نگهداری راه‌ ها، اظهار داشت: دکتر اکبری از مدیران توانمند، اخلاق مدار و تخصصی در حوزه راهداری است که امید است در مسوولیت جدید خود به عنوان معاون راه فرعی و روستایی سازمان در راستای توسعه این بخش و ارتقای سطح سرویس و خدمات قابل ارایه به کاربران این بخش گسترده از راه های کشور با بهره‌ گیری از تخصص و توان خود و نیروی انسانی توانمند، همچنان موفق عمل کند. 

این گزارش حاکی است رضا اکبری مدیرکل سابق دفتر نگهداری راه ها گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دوره تصدی خود ارایه کرد و بر لزوم انجام کار تیمی و تعاملات در حوزه نگهداری راهها با توجه به سختی انجام کار با توجه به کمبود اعتبارات و وسیع بودن حوزه کاری تاکید کرد‌.

همچنین افشین پیرنون سرپرست دفتر نگهداری راه‌ ها طی سخنانی به برنامه‌ ها و اهداف و فعالیت‌های پیشنهادی خود در این بخش اشاره کرد و خواستار تعامل و همکاری کلیه دفاتر زیر بخش معاونت راهداری در جلسات ارتقای اهداف و راهکارهای اجرایی شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی

«سقاین» شفاف‌سازی کرد

می متالز - شرکت سیمان قاین با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 رئیس اتاق بازرگانی آبادان:

بازارهای خارجی حفظ شود/ لزوم حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: با توجه به اینکه برخی از کالاهای تولید شده صادرات محور هستند و باعث ارز آوری می‌شوند باید دولت تسهیلاتی ارائه دهد تا در راستای حمایت از کسب و کارها، بازارهای خارجی حفظ شود.
 مدیرعامل شرکت سیمان تهران:

افزایش کارآیی در مسیر دستیابی به اثربخشی بیشتر

می متالز - مهندس حسینی در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور قراردادها بر افزایش کارآیی و دستیابی به اثربخشی بیشتر در مجموعه تاکید کرد.
 

تسریع در تکمیل پروژه چهار خطه کردن محور قدیم سلفچگان – ساوه

می متالز - معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ششمین بازدید خود در سال جاری از طرح‌های عمران جاده‌ای استان قم گفت: با احداث ۱۰ کیلومتر ازبزرگراه سلفچگان - ساوه، طرح کریدور محور ترانزیتی سلفچگان- ساوه- تهران کلید خواهد خورد.
 

نیاز ۳۳ درصد از راه‌های کشور به بهسازی روکش آسفالت

می متالز - ۳۳ درصد از راه‌های شریانی کشور نیاز به بهسازی روکش دارد یا باید با توجه به میزان خرابی لکه‌گیری و روکش موضعی شود.
 رئیس اتاق بازرگانی آبادان مطرح کرد:

طرح‌های توسعه‌ای فرودگاه آبادان نویدبخش روزهای درخشان است

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان گفت: طرح‌های توسعه‌ای بزرگ فرودگاه بین‌المللی آبادان که هم‌اکنون در حال اجرا بوده نویدبخش روزهای درخشان صنعت هوانوردی در این شهر است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما