خبر
جاده ای و پایانه ها  

انتصاب مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای کشور

می متالز - در پی انتصاب رضا اکبری به‌ عنوان معاون راه‌ های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای، افشین پیرنون به عنوان مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌‌ ای معرفی شد.

به گزازش می متالز، حیدر مطاعی معاون راهداری این سازمان با حضور در مراسم معارفه مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ های این سازمان ضمن قدردانی از خدمات تخصصی رضا اکبری مدیرکل اسبق دفتر نگهداری راه‌ ها، اظهار داشت: دکتر اکبری از مدیران توانمند، اخلاق مدار و تخصصی در حوزه راهداری است که امید است در مسوولیت جدید خود به عنوان معاون راه فرعی و روستایی سازمان در راستای توسعه این بخش و ارتقای سطح سرویس و خدمات قابل ارایه به کاربران این بخش گسترده از راه های کشور با بهره‌ گیری از تخصص و توان خود و نیروی انسانی توانمند، همچنان موفق عمل کند. 

این گزارش حاکی است رضا اکبری مدیرکل سابق دفتر نگهداری راه ها گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دوره تصدی خود ارایه کرد و بر لزوم انجام کار تیمی و تعاملات در حوزه نگهداری راهها با توجه به سختی انجام کار با توجه به کمبود اعتبارات و وسیع بودن حوزه کاری تاکید کرد‌.

همچنین افشین پیرنون سرپرست دفتر نگهداری راه‌ ها طی سخنانی به برنامه‌ ها و اهداف و فعالیت‌های پیشنهادی خود در این بخش اشاره کرد و خواستار تعامل و همکاری کلیه دفاتر زیر بخش معاونت راهداری در جلسات ارتقای اهداف و راهکارهای اجرایی شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتصاب دستیار ویژه مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها

می متالز - ​با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا اکبری مقدم به عنوان دستیار ویژه مدیرعامل منصوب شد.
 

رئیس و اعضای کارگروه توسعه هوانوردی عمومی کشور منصوب شدند

می متالز - با ابلاغ‎هایی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران رئیس و اعضای کارگروه توسعه هوانوردی عمومی کشور منصوب شدند.
 

افتتاح 7 پروژه راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان شمالی

می متالز - 7 پروژه راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خراسان شمالی افتتاح شد.
 اقدام‌های متقابل تهران از ۴ زاویه بررسی شد

راهکار راهبردی برای رفع تنش ایران آمریکا / کیش ایران به اروپا

می متالز - اقدام‌های متقابل تهران درباره برجام از 4 زاویه مورد بررسی قرار گرفت. تحلیلگران در خصوص راهکار برای تنش راهبردی ایران و امریکا از خرد راهبردی سخن به میان می‌آورند. تحلیل امروز به این مساله می‌پردازد.
 

تدوین برنامه جامع راهداری برای اجرای طرح زمستانی

می متالز - یک مقام مسئول گفت: تدوین یک برنامه جامع اجرایی و عملیاتی، داشتن برنامه‌ریزی و پیش‌آمادگی و همچنین هماهنگ‌ سازی اقدامات مربوط به انجام عملیات راهداری زمستانی، در اجرای موفق این طرح تأثیر به‌ سزایی دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما