خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

تصویب افزایش سرمایه «همراه»

می متالز - افزایش سرمایه ارتباطات سیار ایران در مجمع فوق‌العاده تصویب شد.

به گزارش می متالز، مجمع عمومی فوق العاده ارتباطات سیار ایران صبح امروز (١٢خردادماه) با حضور ٩١.۴ درصدی سهامداران در سالن خلیج‌فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد. در این جلسه به بررسی افزایش سرمایه این شرکت از 960 میلیارد تومان به 1.920 هزار میلیارد تومان در قالب انتشار ٩ میلیارد و ۶٠٠ میلیون سهم به ارزش اسمی 100 تومانی پرداخته شد که در پایان با رأی سهامداران، تصویب شد.

حمید فرهنگ؛ مدیر عامل همراه اول با ارائه گزارشی اجمالی از تصمیم هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران برای افزایش سرمایه، اظهار کرد: این افزایش سرمایه در راستای اصلاح ساختار مالی و حفظ نقدینگی مورد نیاز برای انجام سرمایه گذاری های آتی و جبران مخارج سرمایه ای این شرکت صورت می گیرد.

وی درباره روند تغییرات سرمایه شرکت گفت: سرمایه در بدو خصوصی سازی شرکت مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بود که با افزایش سرمایه ۹۳.۷ درصدی که ابتدای سال ۹۳ و هم زمان با توسعه تکنولوژی نسل سوم تلفن همراه صورت گرفت، از محل سود انباشته و اندوخته ها به ۴۰۰ میلیارد تومان رسید.

مدیر عامل همراه اول ادامه داد: سال ۹۶ هم برای توسعه فاز هفتم شبکه (LTE)، سرمایه شرکت با رشد ۱۴۰ درصدی به ۹۶۰ میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی رسید.

فرهنگ بیان کرد: صد درصد افزایش سرمایه تصویب شده در مجمع امروز نیز به شکل ۷۲۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته و ۲۴۰ میلیارد تومان از مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی آنان، صورت می گیرد.

مدیر عامل همراه اول همچنین یادآور شد: با وجود افزایش سرمایه صد درصدی، مجموع سرمایه شرکت ارتباطات سیار ایران همچنان کمتر از یک چهارم برنامه سرمایه گذاری سال جاری است؛ قرار است امسال بیش از ۴ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری روی توسعه شبکه صورت گیرد.

فرهنگ تأکید کرد: همچنین در پنج سال پیش رو نیاز به سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی جهت تحقق درآمد ۱۰۰ هزار میلیارد تومان مطابق برنامه راهبرد پنج ساله این شرکت داریم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 افزایش سرمایه ۴۰ برابری از حاشیه های بندر؛

زیرمجموعه «شیران» مهیای عرضه اولیه می شود

می متالز - شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران سرمایه خود را افزایش داد.
 

اهدای ۶۲۰ جایزه به کاربران همراه بانک تجارت

می متالز - سری چهارم از مرحله دوم جشنواره بزرگ همراه‌بانک تجارت با قرعه کشی ۶۲۰ جایزه برگزار و برندگان این مرحله مشخص شدند.
 از سوی سازمان بورس صادر شد؛

صدور مجوز افزایش‌سرمایه دو مرحله‌ای/ ۱۰۰درصد افزایش سرمایه در جیب این تامین‌سرمایه‌

می متالز - هیات مدیره این شرکت فرصت دو ساله‌ای جهت اجرای مرحله دوم افزایش سرمایه که مبلغ آن ۴.۰۰۰ میلیارد ریال بوده را خواهد داشت و به این ترتیب طی دو مرحله فوق سرمایه ثبت شده شرکت با ۱۰۰درصد افزایش به ۱۰هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
 

افزایش سرمایه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به ۲۵۰۰ میلیارد تومان

می متالز - مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: سهامداران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مجمع اخیر با افزایش سرمایه این بانک موافقت کردند که بانک مرکزی به‌زودی مجوز آن را صادر می‌کند.
 

تمدید معافیت مالیاتی افزایش سرمایه تجدید ارزیابی

می متالز - مهلت انجام ترتیبات افزایش سرمایه تا پایان سال ۱۳۹۸ تمدید شد.
 

دلایل اقبال سهامداران به شرکت‌های کوچک

می متالز - به باور کارشناسان، رفتار این روزهای سهامداران بزرگ موجب کاهش تمایل سرمایه‌گذاران به نمادهای بزرگ و در مقابل موجب اقبال بازار به سمت سهام شرکت‌های کوچک به ویژه در بازار پایه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما