خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

تصویب افزایش سرمایه «همراه»

می متالز - افزایش سرمایه ارتباطات سیار ایران در مجمع فوق‌العاده تصویب شد.

به گزارش می متالز، مجمع عمومی فوق العاده ارتباطات سیار ایران صبح امروز (١٢خردادماه) با حضور ٩١.۴ درصدی سهامداران در سالن خلیج‌فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد. در این جلسه به بررسی افزایش سرمایه این شرکت از 960 میلیارد تومان به 1.920 هزار میلیارد تومان در قالب انتشار ٩ میلیارد و ۶٠٠ میلیون سهم به ارزش اسمی 100 تومانی پرداخته شد که در پایان با رأی سهامداران، تصویب شد.

حمید فرهنگ؛ مدیر عامل همراه اول با ارائه گزارشی اجمالی از تصمیم هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران برای افزایش سرمایه، اظهار کرد: این افزایش سرمایه در راستای اصلاح ساختار مالی و حفظ نقدینگی مورد نیاز برای انجام سرمایه گذاری های آتی و جبران مخارج سرمایه ای این شرکت صورت می گیرد.

وی درباره روند تغییرات سرمایه شرکت گفت: سرمایه در بدو خصوصی سازی شرکت مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان بود که با افزایش سرمایه ۹۳.۷ درصدی که ابتدای سال ۹۳ و هم زمان با توسعه تکنولوژی نسل سوم تلفن همراه صورت گرفت، از محل سود انباشته و اندوخته ها به ۴۰۰ میلیارد تومان رسید.

مدیر عامل همراه اول ادامه داد: سال ۹۶ هم برای توسعه فاز هفتم شبکه (LTE)، سرمایه شرکت با رشد ۱۴۰ درصدی به ۹۶۰ میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی رسید.

فرهنگ بیان کرد: صد درصد افزایش سرمایه تصویب شده در مجمع امروز نیز به شکل ۷۲۰ میلیارد تومان از محل سود انباشته و ۲۴۰ میلیارد تومان از مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی آنان، صورت می گیرد.

مدیر عامل همراه اول همچنین یادآور شد: با وجود افزایش سرمایه صد درصدی، مجموع سرمایه شرکت ارتباطات سیار ایران همچنان کمتر از یک چهارم برنامه سرمایه گذاری سال جاری است؛ قرار است امسال بیش از ۴ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری روی توسعه شبکه صورت گیرد.

فرهنگ تأکید کرد: همچنین در پنج سال پیش رو نیاز به سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی جهت تحقق درآمد ۱۰۰ هزار میلیارد تومان مطابق برنامه راهبرد پنج ساله این شرکت داریم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خبری برای سهامداران "فملی"

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران زمان پرداخت سود را تعیین کرد.
 

۳ پروژه سودآور «شاوان»

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با اشاره به اینکه این شرکت ۳ پروژه سودآور در دست اقدام دارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 

«شراز» هم افزایش سرمایه ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش نفت شیراز با اشاره به اینکه این شرکت برنامه‌ای برای افزایش سرمایه ندارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وبصادر"

می متالز - هیات مدیره بانک صادرات ایران پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۲۸ میلیون ریالی این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی

«ارفع» برنامه افزایش سرمایه ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت آهن وفولاد ارفع با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا تاثیری بر میزان فروش شرکت نداشته است، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 

«حکشتی» برنامه تجدید ارزیابی دارایی ندارد

می متالز - شرکت شستا و شرکت‌های تابعه از جمله كشتيرانی جمهوری اسلامی ايران، هیچگونه برنامه‌ای جهت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های خود ندارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما