خبر
حمل و نقل عمومی  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج:

نوسازی تاکسی های فرسوده کرج

می متالز - مجید استادکاظمی اعلام کرد: نوسازی تاکسی های فرسوده این کلانشهر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش می متالز، مجید استادکاظمی رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به اینکه سایت نوسازی تاکسی‌های فرسوده از آذر ماه سال ۹۶ مسدود شده بود، اضافه کرد: اکنون این سایت باز است و صاحبان تاکسی برای تعویض خودروهای فرسوده با ۲ مدل خودرو پژو ۴۰۵ و سمند می‌توانند اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این طرح با اختصاص اعتبارات ملی از سوی دولت انجام می‌شود، افزود: صاحبان تاکسی که در سال‌های گذشته در سامانه مذکور ثبت نام کرده اند، با دریافت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال وام، می‌تواند خودرو خود را به ۵۰ میلیون ریال واگذار می‌بایست ۲۰۰ میلیون ریال نیز آورده داشته باشند تا تاکسی نو در اختیارشان قرار گیرد.

استاد کاظمی گفت: در این خصوص تفاهم نامه‌ ای بین اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری و شرکت ایران خودرو منعقد شده که بر اساس آن دو محصول پژو ۴۰۵ و سمند EF۷ برای تحویل به تاکسی داران انتخاب شده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری کرج افزود: قیمت پژو ۴۰۵ به مبلغ ۶۶۰ میلیون ریال و سمند EF۷ به مبلغ ۷۸۰ میلیون ریال برای واگذاری به متقاضیان این طرح تعیین شده است.

کلانشهر کرج دارای ۱۱۵ خط تاکسیرانی دارد و ۱۲ هزارو ۵۰۰ دستگاه تاکسی در کرج وجود دارد که از این تعداد حدود هفت هزارو ۷۰۰ تاکسی خطی و مابقی گردشگری است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گشایش نماد اوراق مشارکت شهرداری کرج در بورس اوراق بهادار تهران

می متالز - به منظور انجام معاملات ثانویه، نماد معاملاتی اوراق مشارکت شهرداری کرج با بازارگردانی تامین سرمایه تمدن، امروز ۲۵ تیر ۹۸ در بورس اوراق بهادار تهران گشایش یافت.
 

درج اوراق مشارکت شهرداری کرج در بورس

می متالز - بورس تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اوراق مشارکت شهرداری کرج با نماد «مکرج ۱۱۲» در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
 

درج اوراق مشارکت شهرداری کرج در بورس

می متالز - اوراق نماد مشارکت شهرداری کرج با نماد «مکرج ۱۱۲» در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
 

توافق جدید تاکسیرانی با خودروسازان

می متالز - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از انجام توافق‌های اولیه با شرکت خودروساز داخلی به‌منظور تخصیص ۱۰هزار دستگاه خودرو به اتحادیه تاکسیرانی در سال جاری خبرداد.
 

آمادگی خودروسازان برای نوسازی تاکسی‌ها

می متالز - گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، آمادگی نوسازی ۱۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران در سال‌جاری را دارد.
 

طرح جدید برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده

می متالز - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از اجرای پایلوت طرح جدید نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد. براساس این طرح مقرر شد شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت از منابع ماده ۱۲ رفع موانع تولید یارانه به تاکسیرانی اختصاص دهد و شرکت خودروساز نیز قرار است ۱۰۰دستگاه خودرو با ظرفیت پیمایش ۳۰۰کیلومتر با یک‌بار سوخت‌گیری تولید کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما