خبر
سیمان و بتن   مصالح ساختمانی  

سیمان خاش در صادرات سیمان رکورد زد

می متالز - شرکت سیمان خاش در ۲ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۸ موفق به تحویل ۳۴۶۷۷ تن انواع محصولات سیمان و کلینکر جهت صادرات به کشورهای پاکستان و افغانستان شد.

به گزارش می متالز، اسماعیل فیروزی مدیر تدارکات شرکت سیمان خاش با تایید این خبر گفت: برنامه ریزی مدون جهت تداوم صادرات زمینی صورت پذیرفته و در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در حال رایزنی صادرات دریایی برای کشورهای آفریقایی، حوزه خلیج فارس، بنگلادش و هند هستیم.

برپایه این اطلاع، آخرین محموله صادرات دریایی شرکت سیمان خاش ۴۹۵۰۰  تن کلینکر در سنوات قبل به کشور بنگلادش توسط کشتی FANEROMENI از طریق بندر چابهار بوده است. گفتنی است طول مرز زمینی استان سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان حدود ۱۲۰۰ کیلومتر و صادرات شرکت سیمان خاش از طریق مرزهای سربیشه، ریمدان، پیشین، کوهک، میرجاوه و میلک توسط  کامیون صورت می پذیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

در انتظار افزایش صادرات سیمان از تنها بندر اقیانوسی

می متالز - داود بختیاری، مدیر عامل شرکت سیمان خاش طی سفری به جنوب استان سیستان و بلوچستان با عاملان فروش سیمان در این منطقه به گفت و گو نشست.
 انتظارات از نرخ فروش سیمانی‌ها برآورده شد؟

الاکلنگ تولید و نرخ در صنعت سیمان

می متالز - تمامی بنگاه‌های صنعت سیمان طی ماه گذشته خبر دریافت مجوز افزایش نرخ فروش را اطلاع‌رسانی کردند. از طرف دیگر تلاش‌ها برای حذف رقابت قیمتی در این صنعت ادامه دارد. در پی این دو مساله گزارش‌های عملکرد شرکت‌های سیمانی در تیر ماه با رشد بیش از 22 درصدی نرخ فروش نسبت به فصل بهار همراه بود. در سوی مقابل اکثر شرکت‌ها افت مقادیر تولید را در قیاس با ماه خرداد و میانگین فصل بهار گزارش کرده‌اند. آیا افزایش نرخ‌های فروش می‌تواند روند سودآوری این شرکت‌ها را متحول سازد و یا در سوی مقابل بازار این شرکت‌ها را تحت فشار قرار خواهد داد؟
 هر شغل با پرداخت‌های انتقالی برای منابع عمومی چقدر آب می‌خورد؟

صورتحساب اشتغال یارانه‌ای

می متالز - اعلام رتبه اول ایران در جهان در پرداخت یارانه انرژی موضوع پرداخت‌های انتقالی را داغ کرد.
 عملکرد سیمان‌ساز اصفهانی زیر ذره‌بین رفت؛

رشد قابل ملاحظه فروش در تیر ماه/ افزایش همزمان مقادیر و نرخ‌های فروش

می متالز - جمع درآمد‌های عملیاتی تجمیعی شرکت از ابتدای سال ۹۸ تا پایان تیر ماه به ۳۳۴ میلیارد و ۷۰۹ میلیون ریال رسیده و نکته جالب توجه این که در حدود ۵۰ درصد از کل درآمد‌های ۴ ماه اخیر در تیر ماه محقق شده است.
 

همدلی و هم افزایی درهلدینگ سیمان فارس و خوزستان نهادینه شده است

می متالز - مدیریت هلدینگ سیمان فارس و خوزستان با اشاره به نقش بی بدیل هم افزایی و همدلی درهلدینگ فارس و خوزستان تصریح کرد: در سال ۹۸ که از سوی رهبر انقلاب سال رونق تولید نامگذاری شده است، موظفیم با بهره مندی از همه امکانات و ظرفیت های موجود بویژه نیروهای متخصص و جوانان با انگیزه همه تلاش خود را برای تحقق این امر به کار گیریم.
 

تشکیل «کمیته صادرات سیمان» در سیمان تامین شستا

می متالز - با تشکیل جلسات، کمیته صادرات سیمان در هلدینگ فارس و خوزستان و شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین ایجاد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما