خبر
سیمان و بتن   مصالح ساختمانی  

سیمان خاش در صادرات سیمان رکورد زد

می متالز - شرکت سیمان خاش در ۲ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۸ موفق به تحویل ۳۴۶۷۷ تن انواع محصولات سیمان و کلینکر جهت صادرات به کشورهای پاکستان و افغانستان شد.

به گزارش می متالز، اسماعیل فیروزی مدیر تدارکات شرکت سیمان خاش با تایید این خبر گفت: برنامه ریزی مدون جهت تداوم صادرات زمینی صورت پذیرفته و در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در حال رایزنی صادرات دریایی برای کشورهای آفریقایی، حوزه خلیج فارس، بنگلادش و هند هستیم.

برپایه این اطلاع، آخرین محموله صادرات دریایی شرکت سیمان خاش ۴۹۵۰۰  تن کلینکر در سنوات قبل به کشور بنگلادش توسط کشتی FANEROMENI از طریق بندر چابهار بوده است. گفتنی است طول مرز زمینی استان سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان حدود ۱۲۰۰ کیلومتر و صادرات شرکت سیمان خاش از طریق مرزهای سربیشه، ریمدان، پیشین، کوهک، میرجاوه و میلک توسط  کامیون صورت می پذیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل "سصفها" تاکید کرد:

پیگیری‌ها برای اصلاح قیمت کیسه‌های سیمان/ از "سصفها" در بورس کالا استقبال نشد

می متالز - مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان گفت: به دلیل افزایش قیمت تمام شده کالا ضرورت دارد قیمت‌ها اصلاح شده و تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصول و پیگیری اصلاح قیمت محصول از مبادی ذیربط در حال انجام است.
 

تقویت «سفارس» با حضور سیمان تامین در بازار سرمایه/ عرضه اولیه بزرگ‌ترین هلدینگ سیمانی در راستای عمق‌بخشی به بورس است

می متالز - درحالی ۳۰درصد از بازار تولید و فروش سیمان کشور در دست شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین است که بورسی شدن این هلدینگ بعنوان قطب اصلی راهبری صنعت سیمان در کشور سبب تقویت جایگاه صنعت سیمان در بازار سرمایه خواهد شد
 ورود سیمان تامین به بورس قطعی شد

«سیتا» بورس سیمان را جذاب‌تر می‌کند

می متالز - نشست خبری حمیدرضا هوشیاری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان فارس و خوزستان با حضور مقصود پورابولی، تحلیلگر و پیشکسوت بازار سرمایه و اصحاب رسانه در محل شرکت سیمان فارس و خوزستان برگزار شد.
 

بررسی راهکارهای توسعه صادرات سیمان ایران

می متالز - اولین جلسه میز سیمان طی سال جاری در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد. در این جلسه موانع و مشکلات فرا روی تولید و صادرات سیمان بررسی و راهکارهای اجرایی مناسب در راستای حفظ و توسعه بازارهای پیرامونی و نفوذ به سایر بازارهای هدف صادراتی ارائه شد.
 در نخستین میز ملی صنعت سیمان مطرح شد:

بررسی راهکارهای توسعه صادرات سیمان ایران

می متالز - اولین جلسه میز سیمان در سال جاری در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
 در یکی از شرکت های تابعه سیمان تامین انجام شد؛

آغاز بارگیری اولین محموله صادراتی کلینکر سیمان خوزستان در سال ۱۳۹۹

می متالز - در حالی که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا بسیاری از مبادلات تجاری هنوز به حالت عادی بازنگشته است، شرکت سیمان خوزستان در حال بارگیری نخستین محموله صادراتی سال ۱۳۹۹ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما