خبر
سیمان و بتن   مصالح ساختمانی  

سیمان خاش در صادرات سیمان رکورد زد

می متالز - شرکت سیمان خاش در ۲ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۸ موفق به تحویل ۳۴۶۷۷ تن انواع محصولات سیمان و کلینکر جهت صادرات به کشورهای پاکستان و افغانستان شد.

به گزارش می متالز، اسماعیل فیروزی مدیر تدارکات شرکت سیمان خاش با تایید این خبر گفت: برنامه ریزی مدون جهت تداوم صادرات زمینی صورت پذیرفته و در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در حال رایزنی صادرات دریایی برای کشورهای آفریقایی، حوزه خلیج فارس، بنگلادش و هند هستیم.

برپایه این اطلاع، آخرین محموله صادرات دریایی شرکت سیمان خاش ۴۹۵۰۰  تن کلینکر در سنوات قبل به کشور بنگلادش توسط کشتی FANEROMENI از طریق بندر چابهار بوده است. گفتنی است طول مرز زمینی استان سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان حدود ۱۲۰۰ کیلومتر و صادرات شرکت سیمان خاش از طریق مرزهای سربیشه، ریمدان، پیشین، کوهک، میرجاوه و میلک توسط  کامیون صورت می پذیرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 آیا درآمد ارزی در سال 98 سیمان خوزستان منعکس می‌شود؟

جدال بر سر تلفیق سیمان العماره در «سخوز»/ سود جذاب برای 98 سیمان خوزستان؟

می متالز - جلسه مجمع عمومی سالانه سیمان خوزستان چهارشنبه گذشته در تهران برگزار شد. تا تاریخ مجمع و در مدت زمان یک ماه سیمان خوزستان بازدهی بیش از 50 درصدی را به ثبت رساند. عملکرد ماهانه قابل توجه سیمان خوزستان در سه ماه گذشته، انتظار برای رشد محسوس سودآوری در سال 98 و شاید مهم‌ترین موضوع انتظار برای انعکاس سود سیمان العماره واقع در کشور عراق و با درآمدی ارزی در صورت‌های مالی سیمان خوزستان باشد. عمده مباحث مطرح‌شده در مجمع سالیانه این شرکت معطوف به بهره‌برداری از سیمان العماره واقع در استان میسان عراق بود.
 گمرک ایران اعلام کرد؛

صادرات سیمان و کلینکر فقط توسط تولیدکنندگان، مجاز است

می متالز - طبق بخشنامه گمرک ایران تا پایان شهریور امسال، تنها شرکت‌های تولیدکننده مجاز ، امکان صادرات سیمان را خواهند داشت.
 گمرک ایران اعلام کرد؛

صادرات سیمان و کلینکر فقط توسط تولیدکنندگان، مجاز است

می متالز - طبق بخشنامه گمرک ایران تا پایان شهریور امسال، تنها شرکت‌های تولیدکننده مجاز، امکان صادرات سیمان را خواهند داشت.
 

شرایط صادرات سیمان و کلینکر

می متالز - شرایط جدید صادرات سیمان و کلینکر در قالب ساماندهی صادرات این دو محصول اعلام شد.
 

وضعیت زیاندهی «سکارون» در سال 97

می متالز - بر مبنای صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی شده داده‌‌ها نشان می‌دهد زیان سیمان کارون در سال 97 شتاب گرفته است.
 مدیر تدارکات سیمان خاش تاکید کرد:

رکورد صادرات سیمان و کلینکر

می متالز - صادرات 30 هزار تن سیمان و کلینکر در دو ماهه انجام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما