خبر
سیمان و بتن   تاسیسات ساحلی و دریایی   مصالح ساختمانی  

گام بلند سیمان کرمان در جلوگیری از خروج ارز و واردات «سیمان های حفاری فراساحل»

می متالز - آنچه که نام سیمان کرمان را علاوه برسطح بالای کیفیت محصولات و برخورداری از رضایتمندی مشتریان در جایگاه ویژه‌ای قرارداده است تنوع محصولات و تولید انواع سیمان های خاص می باشد.

به گزارش می متالز، اگر چه شرکت سیمان کرمان توانسته نام خود رادر رده ممتاز تولیدکنندگان سیمان ویژه حفاری چاه های نفت و گاز به ثبت رساند، به این اندازه بسنده ننموده و اخیرا به موفقیتی بسیارمهم دست یافت وآن تولید سیمان حفاری چاه های نفت و گاز ویژه سکوهای دریایی است.
در این راستا مهندس فریدون رحمانی مدیرعامل این مجموعه اظهار کرد: باتوجه به اینکه حجم عمده ای از منابع نفت وگاز کشور در بستر دریا و اغلب خلیج فارس و دریای خزر قرارگرفته این اقدام سیمان کرمان گام بزرگی در خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز بشمار می رود.
وی افزود: سیمان کرمان به لطف پروردگار و با تلاش کارشناسان و مهندسین خود به ویژه در بخش های کنترل کیفی؛ تولید، تحقیق و توسعه توانسته است این محصول جدید را توسط شرکت‌های معتبر حفاری همچون شرکت حفاری مهران در بزرگترین حوزه نفت وگاز دریایی دنیا یعنی پارس جنوبی به کارگیری و نتایج مثبت و بالاتر از سطح استانداردهای بین المللی و کشورهای مدعی تولید این محصول را با موفقیت ثبت نماید.
مدیرعامل شرکت سیمان کرمان اظهار داشت: استراتژی کلان سیمان کرمان همچنان به سمت تولید انواع سیمان های خاص با کاربرد در صنایع زیربنایی کشور است که هم منتج به حصول سودآوری و ارزش افزوده بالا خواهد شد و هم کمک قابل توجهی به جلوگیری از خروج ارز و واردات در شرایط تحریم و گامی بلند در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد کرد.
شایان ذکر است سال گذشته نیز گروه سیمان کرمان با تکیه بر توان داخلی یکی از کوره های خود را از خاکستری به سفید تبدیل نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ۶ ماهه منتهی به پایان خردادماه سال جاری رخ داد؛

رشد ۵۱درصدی در کیسه‌های این سیمان‌ساز

می متالز - شرکت سیمان کرمان بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده ۶ ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۴۰۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی شد.
 

سیمان کرمان از سیمان حفاری فراساحل خود رونمایی کرد

می متالز - درمراسمی باحضور مسوولین کشوری واستانی در کارخانه سیمان کرمان از محصول جدید، استراتژیک و دانش بنیان این کارخانه رونمایی شد.
 

بازدید مدیرکل محیط زیست استان کرمان ازاقدامات و دستاوردهای زیست محیطی سیمان کرمان

می متالز - مدیرکل محیط زیست استان کرمان ازاقدامات و دستاوردهای زیست محیطی سیمان کرمان بازدید کرد.
 

سیمان کرمان میزبان سمینار مهندسی معکوس

می متالز - به ابتکار هلدینگ سیدکو وشرکت سیمان کرمان سمینار یک‌روزه “مهندسی معکوس” در محل کارخانه سیمان کرمان برگزار شد.
 

تجلیل از سمن سبز سیمان کرمان به عنوان NGO فعال محیط زیستی

می متالز - از سمن سبز سیمان کرمان به عنوان NGO فعال محیط زیستی با اهدا لوح سپاس، تقدیر شد.
 

تجمع کارگران سیمان کرمان در اعتراض به عبور خط لوله گاز از معادن کارخانه

می متالز - کارگران کارخانه سیمان کرمان امروز نیز در اعتراض به آنچه به خطر افتادن امنیت شغلی خود با عبور خط لوله گاز و ممنوعیت انفجار در معدن سیمان عنوان می‌کنند در محوطه کارخانه تجمع کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما