خبر
سیمان و بتن   تاسیسات ساحلی و دریایی   مصالح ساختمانی  

گام بلند سیمان کرمان در جلوگیری از خروج ارز و واردات «سیمان های حفاری فراساحل»

می متالز - آنچه که نام سیمان کرمان را علاوه برسطح بالای کیفیت محصولات و برخورداری از رضایتمندی مشتریان در جایگاه ویژه‌ای قرارداده است تنوع محصولات و تولید انواع سیمان های خاص می باشد.

به گزارش می متالز، اگر چه شرکت سیمان کرمان توانسته نام خود رادر رده ممتاز تولیدکنندگان سیمان ویژه حفاری چاه های نفت و گاز به ثبت رساند، به این اندازه بسنده ننموده و اخیرا به موفقیتی بسیارمهم دست یافت وآن تولید سیمان حفاری چاه های نفت و گاز ویژه سکوهای دریایی است.
در این راستا مهندس فریدون رحمانی مدیرعامل این مجموعه اظهار کرد: باتوجه به اینکه حجم عمده ای از منابع نفت وگاز کشور در بستر دریا و اغلب خلیج فارس و دریای خزر قرارگرفته این اقدام سیمان کرمان گام بزرگی در خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز بشمار می رود.
وی افزود: سیمان کرمان به لطف پروردگار و با تلاش کارشناسان و مهندسین خود به ویژه در بخش های کنترل کیفی؛ تولید، تحقیق و توسعه توانسته است این محصول جدید را توسط شرکت‌های معتبر حفاری همچون شرکت حفاری مهران در بزرگترین حوزه نفت وگاز دریایی دنیا یعنی پارس جنوبی به کارگیری و نتایج مثبت و بالاتر از سطح استانداردهای بین المللی و کشورهای مدعی تولید این محصول را با موفقیت ثبت نماید.
مدیرعامل شرکت سیمان کرمان اظهار داشت: استراتژی کلان سیمان کرمان همچنان به سمت تولید انواع سیمان های خاص با کاربرد در صنایع زیربنایی کشور است که هم منتج به حصول سودآوری و ارزش افزوده بالا خواهد شد و هم کمک قابل توجهی به جلوگیری از خروج ارز و واردات در شرایط تحریم و گامی بلند در راستای اقتصاد مقاومتی خواهد کرد.
شایان ذکر است سال گذشته نیز گروه سیمان کرمان با تکیه بر توان داخلی یکی از کوره های خود را از خاکستری به سفید تبدیل نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تجمع کارگران سیمان کرمان در اعتراض به عبور خط لوله گاز از معادن کارخانه

می متالز - کارگران کارخانه سیمان کرمان امروز نیز در اعتراض به آنچه به خطر افتادن امنیت شغلی خود با عبور خط لوله گاز و ممنوعیت انفجار در معدن سیمان عنوان می‌کنند در محوطه کارخانه تجمع کردند.
 

احتمال تعدیل نیرو در کارخانه سیمان کرمان

می متالز - مدیرعامل کارخانه سیمان کرمان گفت: لوله گاز از معادن شرکت سیمان گذشته و شرکت گاز اجازه انفجار در بخش معدن را نمی‌دهدکه این موضوع سبب نگرانی کارگران از توقف خط تولید است.
 مدیرعامل فولاد مبارکه مطرح کرد

تمرکز بر تولید محصولات جدید در سال 98/ ورود فولاد مبارکه به صنعت نفت و گاز

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: در برنامه‌های سال 98 نیز تولید محصولات را در پیش خواهیم داشت و این نوید را می‌دهیم که در سال جدید، تولید ورق‌های جدید و ورق‌های مخصوص گازترش در دستور کار شرکت قرار گیرند.
 

بازدید مدیرعامل گروه توسعه ملی از شرکت سیمان کرمان

می متالز - آقای دکتر سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی از شرکت سیمان کرمان بازدید کرد.
 

از مدیر کنترل کیفی سیمان کرمان در چهارمین کنفرانس بین المللی آی سم تقدیر شد

می متالز - مقاله ارائه شده توسط مدیر کنترل کیفی سیمان کرمان در چهارمین کنفرانس بین المللی آی سم از جمله مقالات برتر انتخاب و از آقای مهندس فرازمند تقدیر شد.
 غریب پور در مراسم شروع عملیات اجرایی فاز سه سیمان کرمان خبر داد:

ایمیدرو "مدیریت شرکت های زیرمجموعه" را خصوصی می کند/ آماده تشریح برنامه "واگذاری مدیریت" در مجلس هستیم

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در نظر دارد مدیریت شرکت های زیر مجموعه را خصوصی کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما