خبر
خودرو  

گزارش مدیرعامل سایپا از رکورد روزانه با تولید ۲.۵ هزار دستگاه

می متالز - مدیرعامل سایپا از شکستن رکورد تولید روزانه خبر داد و گفت: این شرکت روز گذشته ۲.۵ هزار دستگاه خودرو تولید کرده است.

به گزارش می متالز، جواد سلیمانی درباره آخرین وضعیت تولید محصولات سایپا گفت: با توجه به طراحی و اجرای راهبرد رونق تولید در سایپا، این گروه توانست در چند ماه اخیر روند روبه‌ رشد را ادامه دهد و پس از تولید بیش از ۴۲ هزار خودرو در اردیبهشت‌، رکورد تولید در یک روز کاری را باز هم به ‌نام خود ثبت کند.

وی ادامه داد: با ادامه این روند، استراتژی سایپا در سال جاری یعنی تنوع محصول وارد مرحله اجرایی خواهد شد و با توجه به پیگیری مستمر برای اجرای پویش ملی بومی‌ سازی قطعات صنعت خودرو، امکان تولید محصولات متنوع با استفاده از ظرفیت‌های داخلی در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

بنابراین گزارش، سایپا در پنج‌ ماه اخیر تیراژ تولید محصولات را با وجود مشکلات و موانع فراروی صنعت خودرو، افزایش داده و با استمرار در عرضه محصول، ضمن کمک به کاهش قیمت در بازار، بیشترین سهم بازار را نیز به خود اختصاص داده است.

کد خبر: 40319
تاریخ: 1398/03/19 - 15:06
منبع: بورس پرس

جواد سلیمانی  سایپا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه سایپا برای واگذاری ۱۰۰ درصدی سهام شرکت زیرمجموعه

می متالز - سایپا در راستای واگذاری برخی از دارایی‌ها اعلام کرد: ۱۰۰ درصد سهام شرکت سایپا پلوس را روانه میز فروش می کند.
 

خودروساز آفریقای جنوبی مشتری محصولات سایپا شد/ نام چند خودرو

می متالز - یک شرکت خودروساز آفریقای از واردات و مونتاژ چند محصول ساپیا و صادرات به 14 کشور قاره خبر داد.
 

پوشش تعهدهای سایپا تا اواسط مهرماه

می متالز - مدیرعامل سایپا با بیان این‌که سعی داریم سریعا تمامی تعهدات و معوقات سایپا را به دست مردم برسانیم، تاکید کرد: کلیه تعهدهای قبل سال ۱۳۹۸ را تا اواسط مهرماه پوشش می‌دهیم.
 «تنوین» و «حکشتی» دست به ماشه هستند؛

سبد کدام شرکت‌ها سنگین‌تر است؟

می متالز - در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور حال و روز خوشی ندارد و تولید و فروش شرکت‌ها به راحتی گذشته انجام نمی‌شود، چشم امید سهامداران به درآمد سرمایه گذاری‌ها است.
 بازدید سرزده دادستان تهران از پارکینگ آزادگان

ورود قوه قضائیه به مساله خودروهای دپویی

می متالز - بازدید سرزده دادستان تهران از پارکینگ بزرگ آزادگان واقع در اتوبان فتح که تعداد زیادی خودرو در خود جای داده، باز هم برای خودروسازان دردسرساز شد.
 

خودروها در پارکینگ‌های ایران‌خودرو و سایپا دچار خسارت شده‌اند

می متالز - ​دادستان تهران گفت: هدف ما تعیین تکلیف وضعیت خودروها در تمام پارکینگ های بلاتکلیف مانده است همچنین خود مسوولان سایپا و ایران‌خودرو نیز باید پاسخگوی موضوع باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما