خبر
خودرو  

گزارش مدیرعامل سایپا از رکورد روزانه با تولید ۲.۵ هزار دستگاه

می متالز - مدیرعامل سایپا از شکستن رکورد تولید روزانه خبر داد و گفت: این شرکت روز گذشته ۲.۵ هزار دستگاه خودرو تولید کرده است.

به گزارش می متالز، جواد سلیمانی درباره آخرین وضعیت تولید محصولات سایپا گفت: با توجه به طراحی و اجرای راهبرد رونق تولید در سایپا، این گروه توانست در چند ماه اخیر روند روبه‌ رشد را ادامه دهد و پس از تولید بیش از ۴۲ هزار خودرو در اردیبهشت‌، رکورد تولید در یک روز کاری را باز هم به ‌نام خود ثبت کند.

وی ادامه داد: با ادامه این روند، استراتژی سایپا در سال جاری یعنی تنوع محصول وارد مرحله اجرایی خواهد شد و با توجه به پیگیری مستمر برای اجرای پویش ملی بومی‌ سازی قطعات صنعت خودرو، امکان تولید محصولات متنوع با استفاده از ظرفیت‌های داخلی در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

بنابراین گزارش، سایپا در پنج‌ ماه اخیر تیراژ تولید محصولات را با وجود مشکلات و موانع فراروی صنعت خودرو، افزایش داده و با استمرار در عرضه محصول، ضمن کمک به کاهش قیمت در بازار، بیشترین سهم بازار را نیز به خود اختصاص داده است.

کد خبر: 40319
تاریخ: 1398/03/19 - 15:06
منبع: بورس پرس

جواد سلیمانی  سایپا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فشار برای تولید خودروی ناقص؟

می متالز - بر مبنای برخی منابع مطلع اظهارات این قطعه‌ساز کشور در شرایطی است که تولید ناقص خودرو در شرکت‌های خودروساز همچنان ادامه دارد و ظاهرا ایران خودرو و سایپا تصمیم بر توقف تولید ناقص ندارند.
 

میزان تحویلی خودروی سایپا به مشتریان

می متالز - گروه سایپا موفق شد در بهار امسال بیش از ۶۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل دهد.
 بنابر اعلام معاون برنامه‌ریزی تولید:

سایپا با تولید ۱۰۰ هزار خودرو عنوان دار رتبه نخست شد

می متالز - معاون برنامه‌ریزی تولید سایپا گفت: این خودروساز در سه‌ ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۰۰ هزار خودرو تولید کرده که بیشترین میزان تولید در بین خودروسازان داخلی است.
 

قیمت روز ۵۰ خودرو داخلی اعلام شد/کاهش یک تا دو میلیونی نرخ ها

می متالز - قیمت امروز ۵۰ محصول ایران خودرو و سایپا در بازار تهران اعلام که برخی با کاهش یک تا دو میلیون تومانی نرخ ها همراه شدند.
 عرضه باقیمانده سهام دولت در خودروسازی‌ها از طریق بورس

واگذاری ایران خودرو و سایپا تا پایان سال آینده

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد: ایران خودرو و سایپا تا پایان سال ۹۸ و در نهایت تا پایان سال ۹۹ به بخش خصوصی واقعی واگذار می‌شود.
 

اعلام قراردادهای مهم سایپادیزل و ۵ شرکت منجر به توقف نماد شد

می متالز - سایپا دیزل و ۵ شرکت بورسی و فرابورسی درباره برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، انعقاد قرارداد مهم، عدم شناسایی سود در شرکت های فرعی و سود واگذاری سهام، دست به شفاف سازی زدند و با توقف نماد روبرو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما