خبر
بورس و سهام  

معاملات سهم تازه وارد بعداز جهش ۱۳۵ درصدی قیمت باطل شد

می متالز - معاملات امروز شرکت تازه وارد ژلاتین کپسول که با جهش ۱۳۵.۸ درصدی به تابلو فرابورس بازگشته بود، ابطال شد.

به گزارش می متالز، نماد شرکت ژلاتین کپسول که از 12 خرداد به دلیل برگزاری مجمع سالانه متوقف شد، امروز با رشد 135.8 درصدی بازگشایی شد و هر سهم آن به 1391 تومان رسید اما به دلیل احتمال دستکاری در قیمت، توسط مسئولان فرابورس باطل شد.

براین اساس، معاملات امروز "دکپسول" که از زمان عرضه با بازدهی بیش از 140 درصدی روبرو شده،  در دست بررسی توسط مسئولین فرابورس است تا در خصوص تایید یا عدم تایید معاملات آن، تصمیم گیری شود.

بنابراین گزارش، شرکت ژلاتین کپسول با عرضه اولیه 20 درصدی سهام در 5 خرداد رس با 570 تومان کشف قیمت شد و تا قبل از توقف نماد با بازدهی 140 درصدی به یکی بهترین های بازار تبدیل شد و دوشنبه هفته گذشته با برگزاری مجمع سالانه، برای هر سهم 70 تومان سود کنار گذاشت.

کد خبر: 40320
تاریخ: 1398/03/19 - 15:11
منبع: بورس پرس

معاملات  مجمع سالانه  نماد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

«کیانهای» بورس معاملات تمام فیزیکی در شرق آسیا

می متالز - بورس کالای کیانهای (Qianhai Mercantile Exchange) نخستین بورس معاملات تمام فیزیکی در شرق آسیاست که سال گذشته توسط گروه بورس های هنگ کنگ - مالک بورسLME - در شهر شنزن راه اندازی شده که پس از موفقیت قرارداد تحویل فیزیکی آلومینیوم، برنامه ریزی برای عرضه نقدی مس در این بورس در حال انجام است.
 برای شهر تهران منتشر شد

قیمت پیشنهادی آپارتمان در مناطق مختلف

می متالز - واسطه‌های بازار مسکن شهر تهران وضعیت بازار معاملات آپارتمان در شهریور ماه را وضعیتی رکودی توصیف می‌کنند و از کاهش مراجعه خریداران به بنگاه‌ها در مقایسه با ماه‌های قبل خبر می‌دهنذ.
 

ناتوانی طلا برای عبور از مرز ۱۵۰۰ دلار

می متالز - قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی که اکثر معامله گران در انتظار تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا به حاشیه بازار رفتند، ثابت بود.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف نماد دو سهم منفی برای مجمع سالانه و انتخاب هیات مدیره

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد دو سهم منفی به دلیل برگزاری دو مجمع سالانه نوبت دوم و عادی بطور فوق العاده متوقف می شود.
 

خرید و فروش مسکن کاهش یافت

می متالز - حجم معاملات مسکن در کشور طی روزهای اخیر کاهش پیدا کرده است.
 حسینی مقدم خبر داد:

انتشار اوراق سلف موازی استاندارد پنج هزار میلیارد ریالی

می متالز - مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت از انتشار اوراق سلف موازی استاندارد میعانات گازی توسط شرکت توسعه نفت و گاز صبای کنگان به ارزش ۵.۰۰۰ میلیارد ریال و با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای شرکت مزبور در روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما