خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  

درج نماد شرکت مهندسی در فرابورس

می متالز - یک شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه خدمات فنی و مهندسی در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش می متالز، جنرال مکانیک پس از احراز شرایط پذیرش از ۱۸ خردادماه با نماد «رنیک» به عنوان صد و یازدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس و در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت‌های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه 10 درصدی سهام باشد.

طبق بررسی‌ها، جنرال مکانیک در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۳۳ به صورت سهامی خاص تاسیس شده و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در همان تاریخ شروع به فعالیت کرده است و تجربه‌ای بالغ بر ۶ دهه فعالیت پیوسته عمرانی در داخل و دو دهه در عرصه بین المللی را دارا است.

سرمایه اولیه شرکت ۱۴ میلیون تومان بوده که در ۱۱ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است. ۴۸.۹ درصد سهام این شرکت با ۱۲۰۵ نیروی انسانی به بنیاد مستضعفان و ۵۱ درصد آن به شرکت پایا سامان پارس تعلق دارد.

موضوع فعالیت اصلی به رشته‌های ساختمان، آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، نیرو، نفت و گاز و فعالیت‌های فرعی شامل مشارکت و پروژه‌های مرتبط با موضوع فعالیت می‌شود. مرکز اصلی شرکت تهران و کارگاه‌ها در تهران، ورامین، لنگرود، قم، دهلران، ایلام، چالوس، انزلی، قصر شیرین، میبد و امارات متحده عربی واقع است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بهرام شکوری، رئیس انجمن مس:

خواستار تغییر رویه دولت در صدور بخشنامه های معدنی بدون مشورت هستیم

می متالز - بهرام شکوری، رئیس انجمن مس گفت: برخی مسئولان ناگهان بدون هیچ هماهنگی سیاستی را ابلاغ می‌کنند که سرمایه و پیگیری‌های طولانی‌مدت سرمایه‌گذاران را نقش بر آب می‌کند و متاسفانه در این حوزه هیچ مشورتی از بخش خصوصی و تشکل‌ها صورت نمی‌گیرد.
 در سمینار آشنایی با بازار خدمات فنی و مهندسی مطرح شد؛

لزوم توجه به صادرات خدمات فنی و مهندسی

می متالز - معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران در سمینار آشنایی با بازار خدمات فنی و مهندسی و فروش محصولات وابسته، توجه بیشتر به صادرات خدمات فنی و مهندسی را در شرایط خاص حال حاضر، به عنوان یک امتیاز برای کشور توصیف کرد.
 

سه شرکت آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی فرابورس

می متالز - بعد از عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام پخش هجرت در شنبه ، ۱۰ درصد از سهام سه شرکت نیروگاه جهرم، فناواکارت و جنرال مکانیک آماده واگذاری در فرابورس شده اند .
 

سه شرکت آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی فرابورس بعد از "هجرت" مشخص شدند

می متالز - بعد از عرضه اولیه ۱۵ درصد از سهام پخش هجرت در شنبه، ۱۰ درصد از سهام سه شرکت نیروگاه جهرم، فناواکارت و جنرال مکانیک آماده واگذاری در فرابورس شده اند.
 

حضور ذوب آهن اصفهان در سیزدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک

می متالز - سیزدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک با رویکرد بر اینترنت اشیاء، با مشارکت ذوب آهن اصفهان ۲۹ فروردین ماه در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
 با تصویب هیات وزیران:

دوره پرداخت تسهیلات ارزی صادرات خدمات به عراق افزایش یافت

می متالز - معاون اول رییس جمهور اعطای تسهیلات ارزی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی به عراق را به دو سال افزایش داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما