خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  

درج نماد شرکت مهندسی در فرابورس

می متالز - یک شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه خدمات فنی و مهندسی در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش می متالز، جنرال مکانیک پس از احراز شرایط پذیرش از ۱۸ خردادماه با نماد «رنیک» به عنوان صد و یازدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس و در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت‌های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه 10 درصدی سهام باشد.

طبق بررسی‌ها، جنرال مکانیک در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۳۳ به صورت سهامی خاص تاسیس شده و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در همان تاریخ شروع به فعالیت کرده است و تجربه‌ای بالغ بر ۶ دهه فعالیت پیوسته عمرانی در داخل و دو دهه در عرصه بین المللی را دارا است.

سرمایه اولیه شرکت ۱۴ میلیون تومان بوده که در ۱۱ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است. ۴۸.۹ درصد سهام این شرکت با ۱۲۰۵ نیروی انسانی به بنیاد مستضعفان و ۵۱ درصد آن به شرکت پایا سامان پارس تعلق دارد.

موضوع فعالیت اصلی به رشته‌های ساختمان، آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، نیرو، نفت و گاز و فعالیت‌های فرعی شامل مشارکت و پروژه‌های مرتبط با موضوع فعالیت می‌شود. مرکز اصلی شرکت تهران و کارگاه‌ها در تهران، ورامین، لنگرود، قم، دهلران، ایلام، چالوس، انزلی، قصر شیرین، میبد و امارات متحده عربی واقع است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات برق ایران به افغانستان افزایش می‌یابد

می متالز - وزیر نیرو گفت: در حال حاضر میزان صادرات برق به افغانستان کم است اما یکی از پروژه‌های وزارت نیرو سرمایه گذاری برای احداث یک خط ۲۲۰ کیلوولت جدید است که طبیعتا با احداث این خط ظرفیت صادرات به افغانستان افزایش می‌یابد.
 

زمان مجمع " اخابر، شبریز، وبانک" و ۴ شرکت دیگر + لغو مجمع سهم فرابورسی

می متالز - زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده شرکت های مخابرات، پالایشگاه تبریز، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و ۴ شرکت دیگر به همراه لغو مجمع سهم فرابورسی اعلام شد.
 

«رنیک» برنده مناقصه شد

می متالز - جنرال الکتریک در یک مناقصه برنده شد.
 

شرکت فرابورسی از حضور در مناقصه خبر داد و موقتاً از تابلو خارج شد

می متالز - جنرال مکانیک از حضور در مناقصه پروژه کارهای باقیمانده سد و سازه های هیدرولیکی وابسته میمه خبر داد و موقتاً از تابلو خارج شد.
 رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی

تصویب لایحه مشارکت عمومی- خصوصی، اولویت مجلس یازدهم باشد

می متالز - رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق ایران می‌گوید: قانون مشارکت عمومی- خصوصی، یکی از مهم‌ترین ابزارها برای بهره‌مندی از توان بخش خصوصی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است؛ از این رو تصویب لایحه مشارکت عمومی – خصوصی که فرصت رسیدگی به آن در مجلس قبل فراهم نشد، باید در اولویت کاری مجلس یازدهم قرار گیرد.
 

زمان افزایش سرمایه ۵۰ درصدی دهمین شرکت جدید سال مشخص شد

می متالز - دهمین شرکت جدید سال زمان برگزاری مجمع فوق العاده برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما