خبر
بورس و سهام   عمران و معماری  

درج نماد شرکت مهندسی در فرابورس

می متالز - یک شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه خدمات فنی و مهندسی در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش می متالز، جنرال مکانیک پس از احراز شرایط پذیرش از ۱۸ خردادماه با نماد «رنیک» به عنوان صد و یازدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس و در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت‌های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه 10 درصدی سهام باشد.

طبق بررسی‌ها، جنرال مکانیک در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۳۳ به صورت سهامی خاص تاسیس شده و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در همان تاریخ شروع به فعالیت کرده است و تجربه‌ای بالغ بر ۶ دهه فعالیت پیوسته عمرانی در داخل و دو دهه در عرصه بین المللی را دارا است.

سرمایه اولیه شرکت ۱۴ میلیون تومان بوده که در ۱۱ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است. ۴۸.۹ درصد سهام این شرکت با ۱۲۰۵ نیروی انسانی به بنیاد مستضعفان و ۵۱ درصد آن به شرکت پایا سامان پارس تعلق دارد.

موضوع فعالیت اصلی به رشته‌های ساختمان، آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، نیرو، نفت و گاز و فعالیت‌های فرعی شامل مشارکت و پروژه‌های مرتبط با موضوع فعالیت می‌شود. مرکز اصلی شرکت تهران و کارگاه‌ها در تهران، ورامین، لنگرود، قم، دهلران، ایلام، چالوس، انزلی، قصر شیرین، میبد و امارات متحده عربی واقع است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور ذوب آهن اصفهان در سیزدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک

می متالز - سیزدهمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک با رویکرد بر اینترنت اشیاء، با مشارکت ذوب آهن اصفهان ۲۹ فروردین ماه در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
 با تصویب هیات وزیران:

دوره پرداخت تسهیلات ارزی صادرات خدمات به عراق افزایش یافت

می متالز - معاون اول رییس جمهور اعطای تسهیلات ارزی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی به عراق را به دو سال افزایش داد.
 

امتناع بانک ها از ارایه ضمانت نامه

می متالز - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گفت: با توجه به تحریم‌های سخت گیرانه آمریکا علیه ایران بسیاری از بانک‌های خارجی از دادن ضمانت نامه به شرکت‌های ایرانی امتناع می‌کنند و همین امر سبب شده تا صادرات خدمات فنی‌ و‌ مهندسی بسیار کاهش پیدا کند.
 

همکاری ایران و آمریکا در عراق در زمینه خدمات فنی و مهندسی

می متالز - سرپرست جدید سازمان توسعه تجارت با اشاره به اینکه صادرات خدمات فنی و مهندسی به اقتصاد جهانی گره خورده است، گفت: آمریکایی ها پروژه‌هایی در عراق و افغانستان داشته اند که توسط بخش خصوصی ایرانی به صورت پیمانکار انجام شده است.
 گفت‌وگو با معاون مهندسی و مدیریت انرژی مجتمع مس سرچشمه

سال، سال تولید داخلی است

می متالز - «نجف شیخی»، با تأکید بر این‌که سال 97 سال حمایت از تولیدات داخلی است، گفت: «یکی از برنامه‌های امسال ما در این زمینه تشکیل کمیته‌هایی برای برنامه‌ریزی و استفاده از تولیدات داخلی است.»
 

مشارکت 7 شرکت‌ تخصصی ایرانی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز عمان

می متالز - رایزن بازرگانی ایران در عمان از مشارکت فعال 7 شرکت تخصصی ایرانی در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی و خدمات فنی و مهندسی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز عمان (آگوا) خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما