خبر
بانک ها   مسکن و اقتصاد  

توضیحات بانک مرکزی در خصوص خبر تسهیلات مسکن

می متالز - به گفته رییس کل بانک مرکزی تسهیلات ساخت مسکن حدود ۶۰ درصد افزایش یافته و قابل انتقال به خریدار است.

به گزارش می متالز، روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: برخی رسانه ها اظهارات رییس کل بانک مرکزی در خصوص افزایش ۶۰ درصدی تسهیلات ساخت مسکن را در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به عنوان افزایش تسهیلات خرید مسکن مخابره کرده اند که به منظور رفع ابهامات ایجاد شده به اطلاع هموطنان گرامی می رساند؛ آنچه که رییس کل بانک مرکزی درجلسه امروز اعلام کرد افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن بوده است که ویژگی آن قابل انتقال بودن به خریداران است.

کد خبر: 40386
تاریخ: 1398/03/19 - 22:24
منبع: ایبنا

تسهیلات  مسکن  بانک مرکزی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کسب رتبه نخست استان تهران در پرداخت تسهیلات رونق تولید

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با تأکید بر لزوم فعال‌تر شدن بانک‌ها در پرداخت تسهیلات رونق تولید گفت: استان تهران از نظر تعداد پرونده‌ها در جایگاه دوم و از نظر میزان پرداختی در جایگاه نخست قرار دارد.
 دبیر انجمن زغالسنگ ایران:

دولت با تسهیلات کم بهره یاری‌گر حوزه زغال‌سنگ باشد

می متالز - دبیر انجمن زغالسنگ ایران گفت: ۶ هزارو ۲۰۰ نفر در معادن زغال سنگ کرمان کار می‌کنند که نیمی از این تعداد مشمول قانون مشاغل سخت و زیان آور هستند و اگر این تعداد شغل بخواهد به صورت مستمر و پایدار با نیروی جدید ایجاد شود، به ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
 طبق اعلام بانک مرکزی؛

۷۱۷ هزار فقره چک در تیر ۹۸ برگشت خورد

می متالز - بالغ بر ٧١٧ هزار فقره چک به ارزشی حدود ١١٢ هزار میلیارد ریال در تیر ٩٨، در کل کشور برگشت داده شده است.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی ۱۸ ارز صعودی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگر همانند پوند افزایش یافت. همچنین نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند..
 

سه پوشش نوآورانه پایدار نما که مرزهای متریال را جا به جا می‌کند!

می متالز - با وجود شرکت‌های بیشتر و بیشتری که گزینه‌هایی برای پوشش خارجی پایدار ارائه می‌دهند، هیچ دلیلی برای عدم گرایش و توجه به معماری سبز وجود ندارد. در این مقاله، ما فقط به 3 نمونه از این متریال‌های جدید و کاربردی که به معماری پایدار کمک می‌کنند اشاره می‌کنیم
 

پتروشیمی هگمتانه پس از ۱۴ سال بهره برداری می شود

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: شرکت پتروشیمی هگمتانه مهمترین طرح در حال تکمیل این استان است که پس از گذشت ۱۴ سال، بهمن ماه امسال بهره برداری می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما