خبر
اقتصاد  
در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصویب شد؛

پرداخت ۱۰۰ درصدی حقوق، عیدی و مزایای کارکنان بازنشستگان کشوری

می متالز - در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی مصوب شد تا حقوق، عیدی و مزایای کارکنان بازنشستگان کشوری و لشکری تخصیص و پرداخت شود.

به گزارش می متالز، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز یکشنبه با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل و موضوعات اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه در رابطه با تعدیلات لازم در منابع درآمدی و اعتبارات هزینه ای بودجه سال ۱۳۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس مصوبه سران قوا در این جلسه مقرر شد هزینه های ضروری شامل: پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان کشوری و لشکری، حق الزحمه نیروهای شرکتی و کارکنان طرح بیمه سلامت و بیمه های اجتماعی، مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، مستمری ایثارگران و خانواده شهدا، بازپرداخت اصل و سود اوراق مالی اسلامی، عیدی کارکنان لشکری و کشوری، اجرای طرح رتبه بندی معلمان، تامین حقوق و عیدی و همسان سازی حقوق بازنشستگان، تامین اعتبار کاهش آسیب های اجتماعی وبرخی موارد ضروری دیگر به هیچ وجه تحت تاثیر نوسانات اقتصادی قرار نگرفته و ۱۰۰ درصد تخصیص یابد.

راه های جدید افزایش درآمد و صرفه جویی در بودجه نیز بررسی شد؛ همچنین مقرر شد که در جلسه آینده، اصلاح ساختار بودجه سالانه در دستور کار شورا قرار گیرد.

کد خبر: 40407
تاریخ: 1398/03/19 - 23:35
منبع: ایبنا

بازنشستگان  شورای عالی هماهنگی اقتصادی  حسن روحانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تاکید رییس‌جمهور بر اصلاح ساختار بودجه

می متالز - جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی روز شنبه با حضور سران سه قوه و به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل و در آن مهم‌ترین موضوعات اقتصادی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 معاون اول رییس جمهور ابلاغ کرد؛

آیین‌نامه اجرایی نحوه پرداخت پاداش پایان‌ خدمت بازنشستگان

می متالز - معاون اول رییس جمهور آیین‌نامه اجرایی نحوه پرداخت پاداش پایان‌ خدمت بازنشستگان، مانده مرخصی و بازخرید کارکنان را ابلاغ کرد.
 رییس‌جمهور:

باید روابط بانکی را با دنیا توسعه دهیم

می متالز - رییس جمهور گفت: روابط بانکی بدون تصویب دو لایحه‌ای که در مجمع تشخیص مصلحت نظام باقی مانده، به راه نمی‌افتد و دچار مشکل می شویم.
 

۳ گام دولت در جهت رشد اقتصادی مثبت

می متالز - کارشناسان معتقدند دولت با برنامه‌ریزی و تهیه بسته‌های کوتاه مدت و همچنین استفاده از ظرفیت بخش خصوصی می‌تواند در جهت رشد اقتصادی مثبت در سال جاری حرکت کند.
 رییس جمهور:

رشد اقتصادی امسال مثبت می‌شود/ طرح جدید دولت برای مسکن کارمندان

می متالز - رییس جمهور گفت: آمارهای سه ماهه نشان می‌دهد برغم رشد منفی اقتصادی، تا پایان سال رشد مثبت خواهد شد.
 احتمال وقوع زلزله در بازار نفت

عراق حمل‌ونقل دریایی نفت را متوقف می‌کند؟

می متالز - درحالی که حمله به نفت‌کش‌ها در یک ماه اخیر نگرانی‌ها از عرضه باثبات نفت از طریق آبراه‌های خلیج فارس و دریای عمان را تشدید کرده‌ است، تصمیم جدید عراق ممکن است زلزله جدیدی برای بازار نفت رقم بزند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما