خبر
بورس انرژی  

معامله قریب به ۴۰ هزار تن فرآورده هیدروکربوری در بورس انرژی ایران

می متالز - امروز دوشنبه بیستم خرداد ماه، کالاهای آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۴ و ریفورمیت پالایش نفت تبریز، آیزوریسایکل، بلندینگ نفتا حلال ۴۱۰، حلال ۴۰۴ و نفتای سنگین تصفیه نشده پالایش نفت شیراز و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهند شد.

به گزارش می متالز، روز گذشته نیز کالاهای آیزوریسایکل و نفتای سنگین پالایش نفت تهران و میعانات گازی پالایش گاز ایلام در رینگ داخلی و حلال ۴۰۲ پالایش نفت کرمانشاه و نفتای سنگین پالایش نفت لاوان در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی عرضه شدند.

طی معاملات این روز ۳۸,۳۳۳ تن انواع فرآورده های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲,۰۰۴ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران داد و ستد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی ارزیابی فرآورده ها و مشتقات نفت و گاز در استان

می متالز - مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره آموزشی ارزیابی فرآورده ها و مشتقات نفت و گاز برای کارکنان این اداره کل خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره ها توانمندسازی، ارتقای علمی و مهارتی کارکنان است.
 

پرداخت سود "شبریز" آغاز می شود

می متالز - شرکت پالایش نفت تبریز به سهامداران سود پرداخت می کند.
 

اهمیت آینده‌پژوهی در بخش معدن

می متالز - بدون آینده‌پژوهی نمی‌توانیم در بخش معدن توسعه پیدا کنیم. مواد معدنی به زندگی بشر قفل شده‌اند و باتوجه به کاهش درآمدهای نفتی جزو نادر منابعی هستند که بشر در آینده به آنها نیاز دارد.
 استاندار خوزستان:

صادرکنندگان افسران جنگ اقتصادی هستند/ انتخاب شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان صادر کننده برتر سال 1398

می متالز - ظهر امروز در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی در استانداری خوزستان از شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان صادر کننده برتر سال 1398 تجلیل شد.
 معاون استاندار بوشهر:

طرح‌های سرمایه گذاری حوزه نفت و گاز در استان بوشهر حمایت می‌شود

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: طرح‌های سرمایه گذاری حوزه نفت و گاز در استان بوشهر حمایت می‌شود.
 

بخش خصوصی در بوشهر پالایشگاه نفتی می‌سازد

می متالز - بخش خصوصی قرار است پالایشگاه نفتی در استان بوشهر ایجاد کند و مسوولان استانی هم اعلام کرده‌اند از این طرح حمایت می‌کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما