خبر
بورس انرژی  

معامله قریب به ۴۰ هزار تن فرآورده هیدروکربوری در بورس انرژی ایران

می متالز - امروز دوشنبه بیستم خرداد ماه، کالاهای آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۴ و ریفورمیت پالایش نفت تبریز، آیزوریسایکل، بلندینگ نفتا حلال ۴۱۰، حلال ۴۰۴ و نفتای سنگین تصفیه نشده پالایش نفت شیراز و نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه خواهند شد.

به گزارش می متالز، روز گذشته نیز کالاهای آیزوریسایکل و نفتای سنگین پالایش نفت تهران و میعانات گازی پالایش گاز ایلام در رینگ داخلی و حلال ۴۰۲ پالایش نفت کرمانشاه و نفتای سنگین پالایش نفت لاوان در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی عرضه شدند.

طی معاملات این روز ۳۸,۳۳۳ تن انواع فرآورده های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۲,۰۰۴ میلیارد و ۶۸۸ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران داد و ستد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نفتکش ایرانی توقیف شده در جبل الطارق آزاد شد/ واکنش سفیر ایران

می متالز - مقامات جبل الطارق با وجود مخالفت آمریکا، حکم آزادی فوری نفتکش ایرانی توقیف شده توسط انگلیس را صادر کردند.
 

ششمین عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی

می متالز - ششمین عرضه نفت‌ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بورس انرژی با قیمت پایه ۵۲ دلار و ۸۱ سنت برای هر بشکه انجام می‌شود.
 شرکت ملی نفت ایران خبر داد:

اطلاعیه ششمین عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی

می متالز - این ششمین عرضه نفت خام سنگین در رینگ بین‌الملل از زمان آغاز عرضه نفت در بورس انرژی است.
 

رهایی اقتصاد از نفت به کمک پیوند دانشگاه و صنعت

می متالز - تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه، موضوعی نیست که به خودی خود محقق شود و برای بهره‌مند شدن اقتصاد کشور از مزایای آن، باید یک نقشه راه و استراتژی مدون داشت.
 شرکت ملی نفت اعلام کرد:

ششمین عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی

می متالز - ششمین عرضه نفت‌ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بورس انرژی با قیمت پایه ۵۲ دلار و ۸۱ سنت برای هر بشکه انجام می‌شود.
 بر اساس گزارش ماهانه اوپک؛

نفت سنگین ایران حدود ۲ دلار گران شد

می متالز - طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در ژوییه سال ۲۰۱۹ به ۲.۲۱۳ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران یک دلار و ۷۷ سنت در هر بشکه گران شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما