خبر
خودرو  

تمدید زمان تعهدات رنو و برلیانس

می متالز - سایپا در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش، تمدید فراخوان پیشنهادات جهت تعهدات محصول‌های رنو و برلیانس را اعلام کرد.

به گزارش می متالز، سایپا در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های بازاریابی و فروش اعلام کرد: نظر به درخواست مشتریان، زمان اجرای فراخوان پیشنهادات اجرایی سایپا جهت تعهدات محصول‌های رنو و برلیانس موضوع بخشنامه ۳۱ فروردین و ۲۴ اردیبهشت تا ۳۰ خردادماه تمدید می‌شود.

شکست رکورد روزانه

در همین حال البته جواد سلیمانی؛ مدیرعامل سایپا درباره تازه‌ترین وضعیت تولید محصول‌های سایپا گفت: با توجه به طراحی و اجرای راهبرد رونق تولید در سایپا، این گروه توانست در چند ماه اخیر روند روبه‌رشد را ادامه دهد و پس از تولید بیش از ۴۲ هزار خودرو در اردیبهشت‌، رکورد تولید در یک روز کاری را باز هم به ‌نام خود ثبت کند. این شرکت روز گذشته ۲.۵ هزار دستگاه خودرو تولید کرده است.

در همین رابطه نیز بخوانید:

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه سایپا برای واگذاری ۱۰۰ درصدی سهام شرکت زیرمجموعه

می متالز - سایپا در راستای واگذاری برخی از دارایی‌ها اعلام کرد: ۱۰۰ درصد سهام شرکت سایپا پلوس را روانه میز فروش می کند.
 

خودروساز آفریقای جنوبی مشتری محصولات سایپا شد/ نام چند خودرو

می متالز - یک شرکت خودروساز آفریقای از واردات و مونتاژ چند محصول ساپیا و صادرات به 14 کشور قاره خبر داد.
 

پوشش تعهدهای سایپا تا اواسط مهرماه

می متالز - مدیرعامل سایپا با بیان این‌که سعی داریم سریعا تمامی تعهدات و معوقات سایپا را به دست مردم برسانیم، تاکید کرد: کلیه تعهدهای قبل سال ۱۳۹۸ را تا اواسط مهرماه پوشش می‌دهیم.
 «تنوین» و «حکشتی» دست به ماشه هستند؛

سبد کدام شرکت‌ها سنگین‌تر است؟

می متالز - در شرایطی که وضعیت اقتصادی کشور حال و روز خوشی ندارد و تولید و فروش شرکت‌ها به راحتی گذشته انجام نمی‌شود، چشم امید سهامداران به درآمد سرمایه گذاری‌ها است.
 بازدید سرزده دادستان تهران از پارکینگ آزادگان

ورود قوه قضائیه به مساله خودروهای دپویی

می متالز - بازدید سرزده دادستان تهران از پارکینگ بزرگ آزادگان واقع در اتوبان فتح که تعداد زیادی خودرو در خود جای داده، باز هم برای خودروسازان دردسرساز شد.
 

خودروها در پارکینگ‌های ایران‌خودرو و سایپا دچار خسارت شده‌اند

می متالز - ​دادستان تهران گفت: هدف ما تعیین تکلیف وضعیت خودروها در تمام پارکینگ های بلاتکلیف مانده است همچنین خود مسوولان سایپا و ایران‌خودرو نیز باید پاسخگوی موضوع باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما