خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  
در مجمع عمومی شرکت مهندسی و پویش ساخت آهن اصفهان عنوان شد

برند معتبر ذوب آهن اصفهان، یک مزیت رقابتی برای فعالیت شرکت های زیر مجموعه است

می متالز - مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مهندسی و پویش ساخت آهن اصفهان در تاریخ سیزدهم خردادماه با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، شکرالله فائز نماینده شرکت صدر تامین، روح ا… فاضل پور مدیر راهبری شرکت ها، امور مجامع و سهام، مهندس امیر ایرانپور مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن، اعضاء هیأت مدیره این شرکت، موسسه کاربرد تحقیق حسابرس قانونی شرکت و نمایندگان سهامداران در سالن جلسات دفتر مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه پس از استماع گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس مستقل، صورت های مالی منتهی به ۲۹ / ۱۲ / ۹۷ مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

تعامل با شرکت های فنی مهندسی و توسعه فعالیت های صنعتی مورد توجه قرار گیرد

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در این مجمع طی سخنانی ضمن تشکر از مجموعه شرکت مهندسی و پویش ساخت و هیات مدیره این شرکت گفت: شرکت مهندسی و پویش ساخت به عنوان شرکتی توانمند با پشتوانه نیروی انسانی ذوب آهن که در کشور همه به آن واقف هستند و کارگاه ها ی ساخت و تولید ذوب آهن که زبانزد مجموعه های صنعتی است در حال فعالیت می باشد. این شرکت نیاز است تعامل با شرکت های فنی مهندسی در سطح کشور و توسعه فعالیت های صنعتی را به شیوه های مختلف در بازار رقابتی امروز در دستور کار قرار دهد.

برند معتبر ذوب آهن اصفهان، یک مزیت رقابتی برای شرکت های زیر مجموعه است

وی افزود : ذوب آهن اصفهان و برند معتبر آن مزیتی است که شرکت های مختلف زیر مجموعه و به ویژه شرکت مهندسی و پویش ساخت باید حداکثر بهره مندی را از آن داشته باشند و با تعریف استراتژیهای مدون زمینه توسعه فعالیت های فنی مهندسی  را فراهم نمایند.

مهندس شکرالله فائز نماینده شرکت صدر تامین نیز در خصوص اهمیت تدوین برنامه پنج ساله برای فعالیت های شرکت و توجه بیشتر به مزیت های رقابتی در بازار توضیحاتی را ارائه نمود.

مهندس امیر ایرانپور مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش مجمع به خبرنگار ما گفت: این شرکت ابتدا تحت عنوان شرکت پویش خدمات با هدف انجام فعالیت های خدماتی ذوب آهن تاسیس شد. با توجه به ماموریت این شرکت جهت ارائه فعالیت های فنی، مهندسی، ساخت و اجرا این مهم در سال گذشته مورد توجه خاص قرار گرفت و با حضور مهندس یزدی زاده به عنوان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان این رویکرد بطور ویژه مورد توجه قرار گرفت و هم اکنون با رهنمودهای ایشان و بهره گیری از دانش فنی نیروهای انسانی درون سازمانی و همدلی و هم افزایی این سرمایه های ارزشمند ، شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان پروژه های بسیاری را در کارخانه تکمیل نموده و تحویل داده است.

وی همچنین برخی از مهمترین پروژه های این شرکت که تحویل بهره بردار شده است را چنین برشمرد: ساخت ارابه و سرند و تغذیه کننده کوره بلندشماره یک ذوب آهن، یک ست تابلو ریتال مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن، ساخت اسکلت فلزی پای پرک های داکت دود پروژه PCI، درب وپنجره های فولادی این پروژه و ساخت و نصب کانال های تهویه هوای کارگاه ذغال آن، بخش عمده ای از ساخت دو مجموعه تجهیزات فلزی سیستم نوار نقاله مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن، شات کریت دیواره سرد کننده ایستگاه هفت ریخته گری و دیواره سرباره کنورتور فولادسازی، تخریب و نسوز چینی و سایر عملیات کوره پیش گرم نورد ۳۰۰ و تحویل ۲ عدد پاتیل سرباره کنورتور.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولادگر تشریح کرد:

صادرات سنگ ‌آهن در چه شرایطی مانعی ندارد؟

می متالز - رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید صادرات بیش از اندازه سنگ آهن، برخی واحدهای تولید فولاد را با کمبود مواد اولیه روبه رو کرده است.
 

ذوب آهن در بین 40 شرکت برتر بورس اوراق بهادار در سال 1397

می متالز - ۴۰ شرکت برتر بورس در سال گذشته از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام شد که ذوب آهن اصفهان برای اولین بار در بین این شرکت های برتر قرار دارد. این انتخاب به علت بهبود قابل ملاحظه در عملکرد مالی شرکت ها نسبت به سال قبل و از میان شرکت های پذیرفته شده نزد بورس تهران و فرابورس ایران صورت گرفته است.
 در نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" عنوان شد:

واردات ریل بر اساس قانون رفع موانع تولید، غیرقانونی است

می متالز - نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" با حضور مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، دکتر نوروزی شهردار اصفهان، دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار اصفهان و جمعی از مسوولین اصفهان سه شنبه 26 شهریورماه با نشست خبری آغاز به کار کرد و تا 29 شهریورماه به کار خود ادامه می دهد.
 

تولید زغال سنگ معدن‌های البرز شرقی ۲.۵ برابر شد

می متالز - مدیرعامل شرکت معادن البرز شرقی، از تولید سالانه ۱۷۰ هزار تن کنسانتره زغالسنگ در معادن این شرکت خبر داد و گفت: این میزان تولید، رشد ۲.۵ برابری را نسبت به ۲ سال پیش نشان می‌دهد.
 یزدی زاده، مدیر‌عامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان مطرح کرد:

ذوب‌آهن با 31 هزار اشتغال مستقیم چه سهمی از معدن دارد؟

می متالز - سیاست‌های پوپولیستی معمولاً در کوتاه‌ مدت خوشایند است. معمولاً وقتی دولت به مردم پول می‌دهد، قیمت کالایی را پایین می‌آورد و برای کاهش بیکاری نفرات زیادی را به یک مجموعه تحمیل می‌کند تا نرخ اشتغال را بالاتر ببرد مردم خوششان می‌آید.
 

ساخت بخش عمده تجهیزات ذوب آهن توسط شرکت های ایرانی

می متالز - با ارتقا دانش داخلی و توانمندی شرکت های ایرانی امروز بخش عمده ای از تجهیزات شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت داخلی تامین می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما