خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  
در مجمع عمومی شرکت مهندسی و پویش ساخت آهن اصفهان عنوان شد

برند معتبر ذوب آهن اصفهان، یک مزیت رقابتی برای فعالیت شرکت های زیر مجموعه است

می متالز - مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت مهندسی و پویش ساخت آهن اصفهان در تاریخ سیزدهم خردادماه با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، شکرالله فائز نماینده شرکت صدر تامین، روح ا… فاضل پور مدیر راهبری شرکت ها، امور مجامع و سهام، مهندس امیر ایرانپور مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن، اعضاء هیأت مدیره این شرکت، موسسه کاربرد تحقیق حسابرس قانونی شرکت و نمایندگان سهامداران در سالن جلسات دفتر مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این جلسه پس از استماع گزارش هیأت مدیره و گزارش حسابرس مستقل، صورت های مالی منتهی به ۲۹ / ۱۲ / ۹۷ مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

تعامل با شرکت های فنی مهندسی و توسعه فعالیت های صنعتی مورد توجه قرار گیرد

مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در این مجمع طی سخنانی ضمن تشکر از مجموعه شرکت مهندسی و پویش ساخت و هیات مدیره این شرکت گفت: شرکت مهندسی و پویش ساخت به عنوان شرکتی توانمند با پشتوانه نیروی انسانی ذوب آهن که در کشور همه به آن واقف هستند و کارگاه ها ی ساخت و تولید ذوب آهن که زبانزد مجموعه های صنعتی است در حال فعالیت می باشد. این شرکت نیاز است تعامل با شرکت های فنی مهندسی در سطح کشور و توسعه فعالیت های صنعتی را به شیوه های مختلف در بازار رقابتی امروز در دستور کار قرار دهد.

برند معتبر ذوب آهن اصفهان، یک مزیت رقابتی برای شرکت های زیر مجموعه است

وی افزود : ذوب آهن اصفهان و برند معتبر آن مزیتی است که شرکت های مختلف زیر مجموعه و به ویژه شرکت مهندسی و پویش ساخت باید حداکثر بهره مندی را از آن داشته باشند و با تعریف استراتژیهای مدون زمینه توسعه فعالیت های فنی مهندسی  را فراهم نمایند.

مهندس شکرالله فائز نماینده شرکت صدر تامین نیز در خصوص اهمیت تدوین برنامه پنج ساله برای فعالیت های شرکت و توجه بیشتر به مزیت های رقابتی در بازار توضیحاتی را ارائه نمود.

مهندس امیر ایرانپور مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش مجمع به خبرنگار ما گفت: این شرکت ابتدا تحت عنوان شرکت پویش خدمات با هدف انجام فعالیت های خدماتی ذوب آهن تاسیس شد. با توجه به ماموریت این شرکت جهت ارائه فعالیت های فنی، مهندسی، ساخت و اجرا این مهم در سال گذشته مورد توجه خاص قرار گرفت و با حضور مهندس یزدی زاده به عنوان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان این رویکرد بطور ویژه مورد توجه قرار گرفت و هم اکنون با رهنمودهای ایشان و بهره گیری از دانش فنی نیروهای انسانی درون سازمانی و همدلی و هم افزایی این سرمایه های ارزشمند ، شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان پروژه های بسیاری را در کارخانه تکمیل نموده و تحویل داده است.

وی همچنین برخی از مهمترین پروژه های این شرکت که تحویل بهره بردار شده است را چنین برشمرد: ساخت ارابه و سرند و تغذیه کننده کوره بلندشماره یک ذوب آهن، یک ست تابلو ریتال مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن، ساخت اسکلت فلزی پای پرک های داکت دود پروژه PCI، درب وپنجره های فولادی این پروژه و ساخت و نصب کانال های تهویه هوای کارگاه ذغال آن، بخش عمده ای از ساخت دو مجموعه تجهیزات فلزی سیستم نوار نقاله مربوط به کوره بلند شماره یک ذوب آهن، شات کریت دیواره سرد کننده ایستگاه هفت ریخته گری و دیواره سرباره کنورتور فولادسازی، تخریب و نسوز چینی و سایر عملیات کوره پیش گرم نورد ۳۰۰ و تحویل ۲ عدد پاتیل سرباره کنورتور.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صدای رشد ۵۲۳ درصدی از زاینده‌رود جاری شد / سود ۱۲۲ریالی «ذوب» در کوره این شرکت

می متالز - مقادیر فروش محصولات شرکت به حدود ۲میلیون تن رسیده بود که کاهش ۱۰درصدی را از لحاظ مقداری نشان می‌دهد.
 

خبرهای خوش برای تامین زغال‌سنگ ذوب‌آهن/ واگذاری ذخایر جدید از طریق مزایده

می متالز - معادن در مناطقی اشتغال زایی کرده اند که حتی دولت در آن ناتوان بوده؛ بنابراین وظیفه خود میدانیم به هر نحو ممکن از معادن حمایت کنیم.
 

۱۵ هزار تامین کننده مواد اولیه و تجهیزات با ذوب آهن در ارتباطند

می متالز - همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت ۲۸ خردادماه در تالارآهن برگزار شد.
 

شروط دریافت مجوز تامین سنگ‌آهن «ذوب»

می متالز - ذوب آهن در خصوص شروط پنج گانه برای دریافت مجوز تامین سنگ آهن دست به شفاف‌سازی زد.
 در همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

ذوب آهن اصفهان با ۱۵ هزار تامین کننده مواد اولیه، قطعات و تجهیزات در ارتباط است

می متالز - همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت ۲۸ خردادماه در تالارآهن برگزار شد.
 

تحقق سود ۱۲۲ ریالی ذوب آهن برای صاحبان سهام

می متالز - سهامي ذوب آهن اصفهان براساس گزارش حسابرسی نشده در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ ضمن ثبت افزایش سرمایه ۸۵ درصد در این دوره به ازای هرسهم ۱۲۲ ریال سود محقق کرده و با لحاظ سرمایه جدید نسبت به مدت مشابه سال قبل در سود هر سهم ۲۳۹ درصد افزایش داشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما