خبر
آهن و فولاد  
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تشریح کرد:

میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور توسط ذوب آهن اصفهان در سال ۹۷

می متالز - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور توسط ذوب آهن اصفهان در سال ۹۷ را تشریح کرد.

میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط ذوب آهن اصفهان

به گزارش می متالز به نقل از خبرگزاری صنایع، منصور یزدی‌زاده در نشست خبری خود در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته در خصوص میزان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور در سال ۹۷ توسط ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: با نشست‌های متعددی که با معاونت ارزی بانک مرکزی داشتیم، بانک مرکزی مجاب شد که ما امکان عرضه ارز در شبکه‌ها را نداریم.

با این وجود در سال ۹۷، ۵۰ میلیون دلار ارز در سامانه نیما فروخته‌ایم و به طور میانگین همه ساله ۴۰۰ میلیون دلار نیاز ارزی‌مان برای واردات زغال سنگ و قطعات و… است و ۵۰ میلیون دلار بالانس منفی داریم که در صورت نوسانات ارز این مقدار به ۸۰ میلیون دلار نیز می‌رسد.

میزان صادرات در دو ماه نخست سال ۹۸ 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در پایان، اظهار داشت: صادرات دو ماهه اول سال ۹۸ ذوب آهن رشد داشته است. در همین راستا یک میلیون و ۹۰ هزار تن برنامه صادرات داشتیم که برای دو ماهه محقق شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جزییات معاملات ۱۰ ارز در سامانه نیما/ دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد

می متالز - بررسی آمارهای سامانه نیما حاکی از آن است که یوان چین پُرتقاضاترین ارز برای واردات است و دلار تنها ۰.۲ درصد سهم دارد.
 

صدای رشد ۵۲۳ درصدی از زاینده‌رود جاری شد / سود ۱۲۲ریالی «ذوب» در کوره این شرکت

می متالز - مقادیر فروش محصولات شرکت به حدود ۲میلیون تن رسیده بود که کاهش ۱۰درصدی را از لحاظ مقداری نشان می‌دهد.
 

خبرهای خوش برای تامین زغال‌سنگ ذوب‌آهن/ واگذاری ذخایر جدید از طریق مزایده

می متالز - معادن در مناطقی اشتغال زایی کرده اند که حتی دولت در آن ناتوان بوده؛ بنابراین وظیفه خود میدانیم به هر نحو ممکن از معادن حمایت کنیم.
 همتی در برنامه نگاه یک؛

راه‌اندازی سامانه تکمیلی نیما با عنوان ایفای تعهدات واردات

می متالز - رییس کل بانک مرکزی از راه‌اندازی سامانه تکمیلی نیما با عنوان سامانه ایفای تعهدات واردات خبر داد.
 

مشکل کنونی «ذوب»

می متالز - ذوب‌آهن اصفهان با اکتشاف و راه‌اندازی معادن در دهه‌های گذشته، همچنان از تامین سنگ‌آهن رنج می‌برد. پیش‌تر ذوب آهن در خصوص شروط پنج گانه برای دریافت مجوز تامین سنگ آهن دست به شفاف‌سازی زده بود.
 

۱۵ هزار تامین کننده مواد اولیه و تجهیزات با ذوب آهن در ارتباطند

می متالز - همایش تجلیل از شرکای تجاری ذوب آهن اصفهان با حضور تامین کنندگان این مجموعه عظیم صنعتی و مسئولین این شرکت ۲۸ خردادماه در تالارآهن برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما