خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  
امروز صورت می گیرد؛

عرضه ۲۵ هزار تن فولاد در تالار محصولات صنعتی و معدنی

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۲۱ خردادماه میزبان عرضه ۲۰ هزار تن شمش بلوم، ۵ هزار و ۵۰۰ تن سبد میلگرد و ۲۵۰ تن شمش روی است.

به گزارش می متالز، امروز همچنین ۵۱ هزار و ۶۰۹ تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۷ هزار و ۷۵۰ تن قیر، ۲ هزار تن گوگرد، ۳ هزار تن لوب کات و ۲۵ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار مذکور عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه ۲ هزار و ۸۰ تن خرمای استعمران و ۱۴ کیلوگرم زعفران رشته ای است.

تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه ۲۰۰ تن عایق رطوبتی، ۳ هزار و ۸۸۰ تن قیر و ۲۲ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد را تجربه می کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

غلبه عناصر نادر بر فولاد در جنگ تجاری

می متالز - یک سالی از آغاز جنگ تجاری میان دو قدرت اقتصادی جهان می‌گذرد و در این بین منابع طبیعی دوطرف دعوا اسباب خوبی برای در فشار گذاشتن رقیب بود.
 

روند دوگانه در بازارهای کالایی

می متالز - درحال‌حاضر و در هفته جاری، شاهد یک روند دوگانه در بازار هستیم که در اینجا به‌طور اجمالی مروری بر هر دو روند و عوامل تاثیرگذار بر آن خواهیم داشت.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه فولاد، روی و مس در تالار نقره ای

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه میزبان عرضه۱۲۰ هزار و ۱۰ تن ورق گرم فولادی، ۱۰ هزار تن شمش بلوم، یک هزار و ۱۰۰ تن سبد میلگرد،۲۴۰ تن شمش روی، ۳ هزار تن مس کاتد و ۲۰۰ تن سولفورمولیبدن است.
 

انتقاد شدید یک فولادساز از وزارت صنعت؛ چرا جلوی صادرات را گرفتید؟/ گران فروشی نمی‌کنیم

می متالز - یک فعال بخش فولاد با بیان اینکه چرا وزارت صنعت به جای کنترل بازار کالاهایی که ما حتی مازاد تولید در آنها داریم کوتاه ترین راه را انتخاب و برای صادرات مانع تراشی می‌کند، درباره دلایل افزایش قیمت انواع محصولات فولادی توضیح داد.
 امروز رقم خورد؛

ثبت معامله ۳۵ هزار تن فولاد در تالار محصولات صنعتی و معدنی

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، میزبان دادوستد ۱۰ هزار تن شمش بلوم و ۲۵ هزار و ۷۴۰ تن سبد میلگرد بود.
 

رکورد استفاده از آجرهای نسوز پاتیل‌های مذاب فولاد سبا به ۱۶۷ ذوب رسید

می متالز - با تلاش کارکنان تعمیرات نسوز و همکاری مؤثر واحدهای فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و دفتر فنی نسوز در خردادماه ۱۳۹۸، عمر آجرهای نسوز پاتیل‌های مذاب فولاد سبا به ۱۶۷ ذوب افزایش یافت و رکورد جدیدی به ثبت رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما