خبر
مترو  

افزایش خطوط مترو برای حل معضل ترافیک تهران

می متالز - مترو بهترین راه حل برای رفع معضل ترافیک تهران است.

به گزارش می متالز، ماجوینگ رییس شرکت CRSC در بازدید از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی گفت: باید خطوط متروی تهران برای کمک به معضل ترافیک گسترش بیشتری پیدا کند.

ماجوینگ رییس بخش خاورمیانه شرکت cRsc با اشاره به اینکه از زمان بهره برداری خط یک با متروی تهران همکاری می کنیم تصریح کرد: در این سالها از نزدیک با پیشرفت های این وسیله حمل ونقل روبرو بودم.

وی در ادامه کم بودن قیمت بلیت مترو تهران را یکی از مزایای بزرگ این وسیله حمل ونقل عنوان کردو گفت:درحال حاضر ارزان ترین وسیله حمل ونقل عمومی در پایتخت مترو است.

وی خاطرنشان کرد: طراحی ایستگاه های مترو بسیار زیباست و داشتن طراحی متفاوت برای هر ایستگاه جذابیت متروی تهران را افزایش داده است.

کد خبر: 40580
تاریخ: 1398/03/21 - 11:54
منبع: تین نیوز

حمل و نقل ریلی  متروی تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیشرفته‌ترین قطارهای ایران و جهان

می متالز - قطار که به عنوان یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل و نقل در جهان شناخته می‌شود، امروزه در حال تجربه کردن تحولاتی مثبت و چشمگیر است.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی:

باید به طور همه جانبه از تولید ریل ملی حمایت کنیم

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین روز از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی از غرفه شرکت ذوب‌ آهن اصفهان بازدید کرد و در حاشیه این بازدید در گفت: ذوب آهن با تولید ریل، نیاز کشور به این محصول استراتژیک را تامین کرده و مانع خروج ارز از کشور شده است.
 وزیر صمت در بازدید از غرفه ذوب آهن در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی تاکید کرد:

بی نیازی کشور به واردات ریل با تولیدات ذوب آهن/ ذوب آهن خاستگاه صنعت نوین کشور

می متالز - دکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در آخرین روز از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی (چهارشنبه 22 خرداد 98) از غرفه شرکت ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرد.
 

نوزدهمین استارت آپ‌ شبکه‌های حمل و نقل ریلی برگزار شد

می متالز - نوزدهمین استارت آپ‌ ویکند (طرح های نوپا) شبکه‌های حمل و نقل ریلی کشور با رقابت ۱۰۰ کارآفرین و مبتکر به مدت سه روز (۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه) در محل دایمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار شد.
 مدیرعامل ذوب‌ آهن اصفهان خبر داد

تولید فولاد ریل توسط ذوب‌آهن/قابلیت تولید سالانه ۴۰۰ هزار تن ریل در کشور

می متالز - مدیرعامل ذوب‌ آهن اصفهان با اشاره به تولید فولاد ریل توسط ذوب‌آهن، از قابلیت تولید سالانه ۴۰۰ هزار تن ریل در کشور خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما