خبر
مترو  

افزایش خطوط مترو برای حل معضل ترافیک تهران

می متالز - مترو بهترین راه حل برای رفع معضل ترافیک تهران است.

به گزارش می متالز، ماجوینگ رییس شرکت CRSC در بازدید از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی گفت: باید خطوط متروی تهران برای کمک به معضل ترافیک گسترش بیشتری پیدا کند.

ماجوینگ رییس بخش خاورمیانه شرکت cRsc با اشاره به اینکه از زمان بهره برداری خط یک با متروی تهران همکاری می کنیم تصریح کرد: در این سالها از نزدیک با پیشرفت های این وسیله حمل ونقل روبرو بودم.

وی در ادامه کم بودن قیمت بلیت مترو تهران را یکی از مزایای بزرگ این وسیله حمل ونقل عنوان کردو گفت:درحال حاضر ارزان ترین وسیله حمل ونقل عمومی در پایتخت مترو است.

وی خاطرنشان کرد: طراحی ایستگاه های مترو بسیار زیباست و داشتن طراحی متفاوت برای هر ایستگاه جذابیت متروی تهران را افزایش داده است.

کد خبر: 40580
تاریخ: 1398/03/21 - 11:54
منبع: تین نیوز

حمل و نقل ریلی  متروی تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

یک ایستگاه از متروی تهران جا ماند!

می متالز - خط دو متروی تهران با ۲۲ایستگاه و خط سه مترو با ۲۶ ایستگاه، از یک ایستگاه تقاطعی محروم ماندند.
 

قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس راه‌اندازی می‌شود

می متالز - مدیرکل راه آهن شرق بر آمادگی برای راه‌اندازی قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس خبر داد و گفت: در صورت مشارکت شرکت زغال‌سنگ، راه آهن شرق از راه‌اندازی قطار حومه‌ای برای جابه‌جایی کارکنان معادن زغال‌سنگ استقبال می‌کند.
 مدیرعامل راه‌آهن خبرداد:

راه‌های توسعه همکاری‌های ریلی با ترکمنستان، قزاقستان و جمهوری آذربایجان بررسی شد

می متالز - مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران که به همراه وزیر راه و شهرسازی به‌منظور شرکت در نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور ساحلی دریای خزر به ترکمنستان سفرکرده بود با مدیرعامل و معاونین شرکت سهامی راه‌آهن ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.
 مهندس ملارحمان خبر داد:

افزایش چشمگیر حمل ریلی مواد معدنی در شرکت گل گهر با تشکیل نخستین شرکت حمل و نقل ریلی ترکیبی

می متالز - مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خبر داد: این شرکت نخستین شرکت حمل و نقل ریلی ترکیبی در کشور را تشکیل و راه اندازی می کند.
 

قطار تهران-آنکارا راه‌اندازی شد

می متالز - با حضور مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، مسؤولان و مدیران راه‌آهن و رجا در ایستگاه تهران، قطار تهران-آنکارا راه‌اندازی شد.
 

2 ایستگاه مهم خط 7 مترو تهران آماده بهره‌برداری شد

می متالز - دو ایستگاه در بخش شرقی خط هفت متروی تهران شامل ایستگاه بسیج و میدان محمدیه به‌طول هشت و نیم کیلومتر تا چند روز آینده وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما