خبر
مترو  

افزایش خطوط مترو برای حل معضل ترافیک تهران

می متالز - مترو بهترین راه حل برای رفع معضل ترافیک تهران است.

به گزارش می متالز، ماجوینگ رییس شرکت CRSC در بازدید از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی گفت: باید خطوط متروی تهران برای کمک به معضل ترافیک گسترش بیشتری پیدا کند.

ماجوینگ رییس بخش خاورمیانه شرکت cRsc با اشاره به اینکه از زمان بهره برداری خط یک با متروی تهران همکاری می کنیم تصریح کرد: در این سالها از نزدیک با پیشرفت های این وسیله حمل ونقل روبرو بودم.

وی در ادامه کم بودن قیمت بلیت مترو تهران را یکی از مزایای بزرگ این وسیله حمل ونقل عنوان کردو گفت:درحال حاضر ارزان ترین وسیله حمل ونقل عمومی در پایتخت مترو است.

وی خاطرنشان کرد: طراحی ایستگاه های مترو بسیار زیباست و داشتن طراحی متفاوت برای هر ایستگاه جذابیت متروی تهران را افزایش داده است.

کد خبر: 40580
تاریخ: 1398/03/21 - 11:54
منبع: تین نیوز

حمل و نقل ریلی  متروی تهران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده مردم آبادان در مجلس:

مدیرعامل راه آهن دستور عبور خط ریلی بندر امام - خرمشهر از آبادان را صادر کرد

می متالز - مختار، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل راه آهن با موافقت با درخواست نمایندگان آبادان، دستور عبور خط ریلی بندرامام - خرمشهر از آبادان را صادر کرد.
 

آغاز عملیات ریل گذاری راه آهن چابهار - زاهدان

می متالز - عملیات ریل گذاری راه آهن چابهار - زاهدان امروز (سه شنبه) با حضور وزیر راه و شهرسازی و سایر مقامات کشور آغاز شد.
 [گزارش تصویری]

مراسم امضای تفاهم نامه مشارکت در سرمایه گذاری خط دوم حمل و نقل ریلی سنگان- بافق

می متالز - مراسم امضای تفاهم نامه مشارکت در سرمایه گذاری خط دوم حمل و نقل ریلی سنگان- بافق با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات عامل ایمیدرو - 10 تیر99 برگزار شد.
 

سنگینی بار اقتصاد ایران بر دوش صنعت حمل و نقل

می متالز - واقعیت این است که اصول اقتصادی و همچنین برنامه‌های توسعه‌ای همه مبتنی بر توسعه صنعت حمل و نقل عمومی در مناطق مختلف جهان است و کارشناسان تاکید دارند دروازه‌ توسعه اقتصادی رشد صنعت حمل و نقل است.
 

نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در حوزه ریلی تشدید می‌شود

می متالز - مدیرعامل راه‌آهن در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماری‌های واگیر راه‌آهن، وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.
 

بدهی ۴۹۱ میلیارد تومانی دولت به متروی تهران

می متالز - کاهش درآمد ناشی از فروش بلیت و افزایش قیمت ارز سبب شده است تا شرکت بهره‌برداری متروی تهران بیش از سه ماه برای تعمیرات اساسی این ناوگان، امکان واردات قطعات یدکی را نداشته باشد. بنابراین دولت باید برای عبور از این شرایط بحرانی به شرکت مترو منابع مالی کمک کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما