خبر
قراضه و بازیافت  

قراضه صادراتی ژاپن ارزان تر شد

می متالز - در آخرین مزایده صادراتی قراضه سنگین کلاس 2 ژاپن برای ماه ژوئن، میانگین قیمت های برنده مزایده 267 دلار هر تن تحویل کنار کشتی بود که برای سومین ماه متوالیست که میانگین قیمت های برنده افت داشته 15 دلار ارزان شده است.

به گزارش می متالز،  با توجه به افت قیمت قراضه در بازارهای جهانی و بازار داخلی قراضه ژاپن، این کاهش قیمت ماه ژوئن پیش بینی شده بود.

کد خبر: 40628
تاریخ: 1398/03/21 - 16:25
منبع: ایفنا

قراضه صادراتی  ژاپن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سرمایه‌گذاری میلیاردی ژاپن در تولید گاز موزامبیک

می متالز - دولت ژاپن با مشارکت بخش خصوصی حدود ۱۴.۴ میلیارد دلار (معادل ۱.۵ تریلیون ین) در توسعه گاز طبیعی مایع موزامبیک سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
 

کاهش 32 درصدی تولید فولاد در ژاپن

می متالز - تولید فولاد در ژاپن در ماه می در مقیاس سالانه 32 درصد کاهش داشته است.
 تویوتا پرادو مدل 2018 با پلاک دیپلمات در پایتخت دیده شد

بیابانگرد ژاپنی؛ محبوب ایرانیان

می متالز - شاید برایتان جالب باشد بدانید درحال‌حاضر یک دستگاه پرادو مدل 2018 در تهران با پلاک دیپلمات قابلیت تردد دائمی در تمام نقاط کشور را دارد. این خودرو حدودا دو سال است که توسط یکی از سفارتخانه‌ها به کشور وارد شده و یکی از نمونه‌های نایاب به‌شمار می‌رود.
 

نصف ظرفیت پروازهای داخلی از ماه آینده احیا می‌شود

می متالز - شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز به تازگی اعلام کرده که از ماه آینده میلادی ۵۳ درصد از ظرفیت پروازهای داخلی خود را احیا خواهد کرد.
 

کره جنوبی تعرفه آنتی دامپینگ بر روی واردات مقاطع تخت فولاد ضدزنگ ژاپن را تمدید می کند

می متالز - وزارت دارایی کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد که کره جنوبی قصد دارد با توجه به نگرانی ناشی از آسیب های صنعتی واردات بی رویه فولاد در قیمت های ناعادلانه، تا سه سال آینده تعرفه آنتی دامپینگ بر روی مقاطع تخت فولاد ضدزنگ وارداتی از ژاپن را تمدید نماید.
 

عبور هوندا از حمله هکرها

می متالز - شرکت هوندا‌ موتور ژاپن تولید خودرو و موتورسیکلت‌های خود را در کارخانه‌های آمریکا و دیگر کشورها از سر گرفته است؛ این در حالی است که کارخانه‌های مزبور در هفته گذشته هدف حملات سایبری قرار گرفته بودند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما