خبر
قراضه و بازیافت  

قراضه صادراتی ژاپن ارزان تر شد

می متالز - در آخرین مزایده صادراتی قراضه سنگین کلاس 2 ژاپن برای ماه ژوئن، میانگین قیمت های برنده مزایده 267 دلار هر تن تحویل کنار کشتی بود که برای سومین ماه متوالیست که میانگین قیمت های برنده افت داشته 15 دلار ارزان شده است.

به گزارش می متالز،  با توجه به افت قیمت قراضه در بازارهای جهانی و بازار داخلی قراضه ژاپن، این کاهش قیمت ماه ژوئن پیش بینی شده بود.

کد خبر: 40628
تاریخ: 1398/03/21 - 16:25
منبع: ایفنا

قراضه صادراتی  ژاپن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استیل مینت اعلام کرد:

کاهش قیمت خرید قراضه در ژاپن

می متالز - افت ارزش ین ژاپن موجب شده توکیو استیل قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را ۵ تا ۹ دلار هر تن پایین بیاورد.
 

جریمه سنگین شرکت فولاد کوبه ژاپن به دلیل دستکاری اطلاعات

می متالز - دادگاه توکیو شرکت فولاد کوبه ژاپن را به دلیل دستکاری اطلاعات مربوط به کیفیت تولیدات خود ۱۰۰ میلیون ین معادل ۸۹۸ هزار دلار جریمه کرد.
 

ضرر ۴۶ درصدی سوزوکی

می متالز - شرکت سوزوکی به‌تازگی از کاهش ۴۶ درصدی سود عملیاتی خود خبر داده است و عوامل آن را کاهش تولید به‌دلیل به‌روز رسانی سیستم‌ها و خطوط تولید و نیز افت تقاضا در هند برشمرد.
 

تحریم خودروهای ژاپنی در کره

می متالز - درحالی که طی یک ماه گذشته، تنش‌های دیپلماتیک میان توکیو و سئول بالا گرفته است، آمار منتشر شده نشان از آن دارد که مشتریان کره‌ای تصمیم گرفته‌اند خرید خودروهای ژاپنی را تحریم کنند و از این‌رو میزان فروش محصولات برند‌های ژاپنی در کره با افت معناداری طی ماه ژوئن مواجه شد.
 

محدودیت‌های صادراتی ژاپن شامل محصولات نفتی شد

می متالز - هیات دولت ژاپن تصمیم گرفت کره‌جنوبی را از فهرست «کشورهای سفید» خارج کند که به معنای محدودیت‌های صادراتی بسیاری از کالاها از جمله محصولات نفتی به این کشور است.
 

اعمال تعرفه جدید ترامپ بر واردات محصولات چینی

می متالز - بازارهای جهانی در آخرین روز معاملاتی هفته افت شدیدی را به ثبت رساندند در حالی که تصمیم ترامپ مبنی بر اعمال تعرفه های جدید بر واردات چین، بازارها را بهم ریخت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما