خبر
فلزات غیرآهنی   بورس و سهام  
در معاملات امروز؛

بورس فلزات لندن صعودی شد

می متالز - بورس فلزات لندن در آخرین ساعات معاملاتی با افزایش قیمت فلزات اساسی همراه شد و همگی یک دست در مسیر صعودی قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، در این بازار قیمت آلومینیوم با رشد ۰.۲ درصدی مواجه شد و هر تن از این کالا به قیمت یک هزار و ۷۸۱ دلار معامله شد.

قیمت هر تن مس با افزایش ۰.۶ درصدی به پنج هزار و ۹۱۵ دلار رسید و قیمت هر تن سرب با رشد ۱.۱ درصدی به یک هزار و ۹۰۳ دلار رسید.

در این بین، قیمت نیکل با رشد ۱.۹ درصدی به هر تن ۱۱ هزار و ۸۵۲ دلار معامله شد.

قیمت هر تن قلع با کاهش ۰.۲ درصدی به ۱۹ هزار و ۲۸۵ دلار رسید. قیمت روی نیز با کاهش ۱.۷ درصدی به هر تن دو هزار و ۵۱۸ دلار مبادله شد.

کد خبر: 40632
تاریخ: 1398/03/21 - 16:31
منبع: بورس کالای ایران

بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رکورد جدید برای فلز سرخ

می متالز - مس که روزهای خوبی را پشت‌سر می‌گذارد و تمام خسارت قیمتی دوره شیوع کرونا را جبران کرده، در معاملات دیروز در بورس فلزات لندن به رشد خود ادامه داد.
 

حرکت مس بر روی مدار صعودی/ افزایش تقاضای مس در دوره بهبود اقتصادی

می متالز - مس در طول حداقل یک ماه گذشته روند اصلاح اعجاب انگیزی پس از شیوع کووید - ۱۹ و در آغاز بهبود اقتصادی و کاهش محدودیت‌ها رقم زده است.
 

افت پنج دلاری قیمت آلومینیوم نسبت به هفته گذشته

می متالز - روز جمعه ۱۳ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۶ تیر ماه، پنج دلار کاهش داشت.
 در بورس فلزات لندن؛

مس یک درصد افت قیمت را ثبت کرد

می متالز - روز جمعه ۱۳ تیر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۵۷ دلار کاهش داشته و به ۶ هزار و ۲۳ دلار رسیده است.
 ۱۸۰۰ کیلوگرم نقره فروش نرفت:

نرخ "فسرب" در بورس‌کالا پایین‌تر از نرخ LME

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی سرب و روی ایران گفت: باتوجه به موانع موجود در امر صادرات و انباشت محصولات در انبار و اشباع بازار‌های داخلی متاسفانه قیمت فروش در داخل کشور از جمله بورس کالا پایین‌تر از نرخ LME و دلار آزاد است.
 

افزایش ۱.۶ درصدی قیمت آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه سوم تیر ماه، ۲۴.۵ دلار به ازای هر تن معادل ۱.۶ درصد افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما