خبر
فلزات غیرآهنی   بورس و سهام  
در معاملات امروز؛

بورس فلزات لندن صعودی شد

می متالز - بورس فلزات لندن در آخرین ساعات معاملاتی با افزایش قیمت فلزات اساسی همراه شد و همگی یک دست در مسیر صعودی قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، در این بازار قیمت آلومینیوم با رشد ۰.۲ درصدی مواجه شد و هر تن از این کالا به قیمت یک هزار و ۷۸۱ دلار معامله شد.

قیمت هر تن مس با افزایش ۰.۶ درصدی به پنج هزار و ۹۱۵ دلار رسید و قیمت هر تن سرب با رشد ۱.۱ درصدی به یک هزار و ۹۰۳ دلار رسید.

در این بین، قیمت نیکل با رشد ۱.۹ درصدی به هر تن ۱۱ هزار و ۸۵۲ دلار معامله شد.

قیمت هر تن قلع با کاهش ۰.۲ درصدی به ۱۹ هزار و ۲۸۵ دلار رسید. قیمت روی نیز با کاهش ۱.۷ درصدی به هر تن دو هزار و ۵۱۸ دلار مبادله شد.

کد خبر: 40632
تاریخ: 1398/03/21 - 16:31
منبع: بورس کالای ایران

بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 امروز رخ داد؛

افزایش قیمت مس در بازار بورس فلزات لندن

می متالز - قیمت جهانی مس طبق آمار بورس فلزات لندن در هفته‌ای که گذشت رشد داشته که این قیمت در روز چهارشنبه 23 مرداد ماه به بالاترین حد خود طی سه روز آتی رسیده است.
 در طی 35 روز اخیر؛

بیشترین میزان رشد قیمت شمش آلومینیومی در بازار بورس فلزات لندن

می متالز - بازار بورس فلزات لندن شاهد بیشترین میزان رشد قیمت آلومینیوم در طی روزهای اخیر بوده، به گونه‌ای که این مقدار تغییر قیمت در طی 35 روز اخیر، چشمگیر بوده است.
 

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن LME کاهش یافت

می متالز - در پی نگرانی از شرایط اقتصاد جهانی در پی کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی نیوزلند قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن LME کاهش یافت
 

قیمت شمش آلومینیوم در بورس فلزات لندن LME

می متالز - قیمت شمش آلومینیوم در بورس فلزات لندن LME پس از اخبار راه اندازی مجدد پالایشگاه آلومینای آچینسک Achinsk روسیه که به دلیل انفجار در پایگاه نظامی این شهر موقتا تعطیل شده بود،
 

تنش های جنگ تجاری آمریکا و چین

می متالز - تنش های جنگ تجاری آمریکا و چین قیمت آلومینیوم را در بورس فلزات لندن LME کاهش داد.
 گزارش اکونومیست از مسیر تحول شرکت اتریشی فوست آلپین

«فوست آلپین» چگونه به یک غول فولادی تبدیل شد؟

می متالز - در سال 1995 وقتی اتریش به اتحادیه اروپا پیوست، شرکت فولاد «فوست آلپین» شرکت کوچکی بود که به نظر می‌رسید هیچ شانسی برای رقابت با غول‌های صنعت فولاد اروپا ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما