خبر
صنعت   سرمایه گذاری  

سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی ایدرو درخراسان جنوبی

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از ابلاغ سه طرح با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومانی ایدرو در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خبر داد.

به گزارش می متالز، داوود شهرکی گفت: در جلسه اخیر با حضور معاونان وزارت صمت مواردی به تصویب رسید که 15 مصوبه تصویب و تعیین شد اجرای حداقل سه طرح با سرمایه گذاری 700 میلیارد تومان توسط ایدرو در سفر وزیر ابلاغ شود.

وی تامین منابع مالی فولاد قاین برای تعیین تکلیف را یکی از این سه طرح دانست و بیان کرد: در حوزه ایدرو مانعی در مسیر تامین منابع مالی نخواهیم داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تاکید بر این که آن چه برای استان مشخص است تامین اعتبار پروژه است، افزود:

شهرکی با بیان این که تخصیص ارز مورد نیاز کویرتایر از دیگر این طرح‌ها است گفت: باتخصیص 18 میلیون یورو از محل تسهیلات ارزی برای این کار و تکمیل پروژه شاهد طرح توسعه آن خواهیم بود.

وی بیان کرد: همچنین مقرر شده که برای رفع مشکل صادرات واحدهای خوراک طیور سازمان حمایت جلسه ای تشکیل دهد که چگونگی برگشت مابه تفاوت ارز مشخص شود و بتوانند به صادرات خود ادامه دهند.

شهرکی با اشاره به بیمه قالی بافان نیز گفت: مقرر است بیمه قالی بافان دو تا سه برابر شود که هم اکنون4 هزار نفر زیر پوشش بیمه هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: همچنین باید کارگروهی تشکیل شود و طرح‌های قابل اجرا در استان و شهرستان ها شناسایی و راهکارهای تامین منابع مالی آن تعریف شود وپس از تصویب وزیر جهت اجرا به استان ابلاغ خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در سال مالی جاری:

ایدرو۵۰۰ میلیارد در سیستان و بلوچستان هزینه کرد

می متالز - معاون برنامه ریزی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: ایدرو در سال مالی جاری بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی تکمیل طرح های صنعتی تابعه خود در سیستان و بلوچستان هزینه کرده است.
 

انتصاب مدیر صنایع پیشرفته و فناوری های نو ایدرو

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو به پیشنهاد معاون صنایع پیشرفته و پروژه های کلان انرژی در حکمی حسین مهویدی را به سمت مدیر صنایع پیشرفته و فناوری های نو سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب کرد.
 حساسیت‌ها در زمینه معادن گچ‌ و‌ سنگ تزئینی بیشتر می‌شود

تعطیلی معادن سنگ گچ در اصفهان چاره‌ساز است؟

می متالز - معادن سنگ‌های تزئینی و گچ که بسیاری در نزدیکی شهرها و محل‌های اجتماع مردم قرار دارند و بر محیط‌زیست آنها تاثیر می‌گذارند به‌تازگی مورد بحث قرار گرفته‌اند.
 

اختصاص 25 هزار میلیارد ریال از منابع تبصره 18 به استان خراسان رضوی

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از اختصاص بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال از منابع تبصره ۱۸ به این استان خبر داد.
 معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

تکیه بر ظرفیت‌ های درونی کشور مسیر توسعه را هموار می کند

می متالز - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان اظهار کرد: نیروی انسانی نخبه و با استعداد بهترین ابزار برای توسعه کشور در بخش‌های مختلف است که باید این موضوع مورد توجه و حمایت قرار گیرد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:

۹ واحد معدنی استان سمنان به دلیل مشکلات زیستی محیطی تعطیل شدند

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه معادن دارای مخاطرات زیست‌محیطی تعطیل می‌شوند، گفت: ۹ واحد معدنی به دلیل مخاطرات زیستی محیطی موقتا تعطیل شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما