خبر
صنعت   سرمایه گذاری  

سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد تومانی ایدرو درخراسان جنوبی

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از ابلاغ سه طرح با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومانی ایدرو در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خبر داد.

به گزارش می متالز، داوود شهرکی گفت: در جلسه اخیر با حضور معاونان وزارت صمت مواردی به تصویب رسید که 15 مصوبه تصویب و تعیین شد اجرای حداقل سه طرح با سرمایه گذاری 700 میلیارد تومان توسط ایدرو در سفر وزیر ابلاغ شود.

وی تامین منابع مالی فولاد قاین برای تعیین تکلیف را یکی از این سه طرح دانست و بیان کرد: در حوزه ایدرو مانعی در مسیر تامین منابع مالی نخواهیم داشت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با تاکید بر این که آن چه برای استان مشخص است تامین اعتبار پروژه است، افزود:

شهرکی با بیان این که تخصیص ارز مورد نیاز کویرتایر از دیگر این طرح‌ها است گفت: باتخصیص 18 میلیون یورو از محل تسهیلات ارزی برای این کار و تکمیل پروژه شاهد طرح توسعه آن خواهیم بود.

وی بیان کرد: همچنین مقرر شده که برای رفع مشکل صادرات واحدهای خوراک طیور سازمان حمایت جلسه ای تشکیل دهد که چگونگی برگشت مابه تفاوت ارز مشخص شود و بتوانند به صادرات خود ادامه دهند.

شهرکی با اشاره به بیمه قالی بافان نیز گفت: مقرر است بیمه قالی بافان دو تا سه برابر شود که هم اکنون4 هزار نفر زیر پوشش بیمه هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: همچنین باید کارگروهی تشکیل شود و طرح‌های قابل اجرا در استان و شهرستان ها شناسایی و راهکارهای تامین منابع مالی آن تعریف شود وپس از تصویب وزیر جهت اجرا به استان ابلاغ خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

محدوده ارزندگی سرمایه‌گذاری صدر تامین «تاصیکو»

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین که به عنوان یک نماد تازه‌ وارد در میان اهالی بورسی شناخته می‌شود، این روزها با اقبال سرمایه‌گذاران مواجه شده‌ است. سهم بیش از 70 درصدی پورتفوی این شرکت در سهام فلزات اساسی و زنجیره فولادی حاکی از تمرکز بالای سرمایه‌گذاری «تاصیکو» در این بخش است. رشد سهام کوچکتر پورتفوی این شرکت در کنار چشم‌انداز سودآوری کوتاه‌مدت شرکت‌های بزرگ‌تر، فاصله ارزش بازار و ارزش دارایی‌های «تاصیکو» را افزایش داده‌است. اما محدوده ارزندگی این سهم در چه بازه‌ایست؟
 

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار خراسان جنوبی

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان خراسان جنوبی با استاندار دیدار و گفتگو کرد
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:

۲۱ معدن سنگ چینی الیگودرز در مسیر احیای دوباره

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از احیای ۲۱ معدن سنگ چینی الیگودرز خبر داد.
 

شناسایی۱۱۷ محدوده معدنی در خراسان جنوبی

می متالز - عملیات ژئوفیزیک هوایی در خراسان جنوبی در ۲ مرحله ۱۱۰ هزار کیلومتر خطی در ۲۱ هزار کیلومترمترمربع در چند سال گذشته انجام شد که درنتیجه این عملیات ها ۱۱۷ محدوده امید بخش معدنی به وسعت۸۰۵ کیلومتر در این استان شناسایی شده است.
 

خراسان جنوبی ظرفیت ثبت ژئوپارک را دارد

می متالز - رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی گفت: خراسان جنوبی به دلیل داشتن مولفه‌های گوناگون طبیعی و زمین‌شناسی در شهرستان طبس ظرفیت ثبت ژئوپارک را دارد.
 معاون وزیر صنعت:

سرمایه‌گذاری در بخش معدن امسال به سه میلیارد دلار می رسد

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال سرمایه گذاری از سوی سازمان ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی، به سه میلیارد دلار می رسد و به دنبال این سرمایه گذاری ۶ هزار شغل ایجاد می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما