خبر
بیمه  

سازمان فروش بیمه‌های زندگی بیمه ایران در استان‌ها تشکیل می‌شود

می متالز - بیمه ایران قصد دارد سازمان فروش بیمه‌های زندگی در استان‌ها تشکیل دهد و هر نماینده حقیقی یا حقوقی در نهایت تبدیل به یک سازمان فروش خواهد شد.

به گزارش می متالز، برگزاری کارگاه تخصصی رابطان استان ها در زمینه فروش بیمه های زندگی از صبح امروز (سه شنبه ۲۱خرداد) در مرکز آموزشی، فرهنگی خزر آباد شرکت سهامی بیمه ایران آغاز و به مدت ۳ روز تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

هدف از برگزاری این دوره تشکیل سازمان فروش بیمه های زندگی در استان‌ها عنوان شده که در نهایت این سازمان فروش برای هر نماینده حقیقی و حقوقی تبدیل به یک سازمان فروش بیمه می شود.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و برای اجرای این طرح استان‌ها در سطح کشور به ۹ منطقه تقسیم شده‌اند که پس از برگزاری این دوره سازمان فروش در استانها توسط نماینده‌ها شکل‌دهی و بر حوزه فعالیت آنها نظارت و کنترل دایمی اجرا می شود. در اجرای این طرح نظارتی هر سه ماه یکبار از سازمان های فروش بازخورد عملکرد گرفته می شود و علاوه بر آن مشاور بیمه ای هم بر نحوه عملکرد و فعالیت این سازمانها نظارت خواهد داشت.

کد خبر: 40687
تاریخ: 1398/03/21 - 21:00
منبع: ایبنا

بیمه ایران  بیمه‌های زندگی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال حق ‌بیمه تولیدی کوثر

می متالز - حجم حق ‌بیمه‌های‌ تولیدی شرکت بیمه کوثر در سه‌ماه نخست امسال به ۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال رسید.
 

بهینه‌سازی الگوی تجاری بیمه ایران

می متالز - مدیرعامل بیمه ایران از رشد شاخص‌های عمده آماری شرکت در سال گذشته نسبت به دوره مشابه سال ۹۷ خبر داد و تصریح کرد: روند رو به رشد این شاخص‌ها در سه ماه نخست امسال نیز ادامه داشته است.
 

اولین شعبه کارگزارى بورس بیمه ایران در مازندران افتتاح شد

می متالز - ٢١امین شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در ٢٩ خرداد ٩٩ در ساری با حضور مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران، مدیر عامل این کارگزاری و جمعى از مدیران و مسئولین استان افتتاح شد.
 مرتضی بانک:

خدمات نوین بیمه می تواند امنیت سرمایه گذاری در مناطق آزاد را ارتقاء بخشد

می متالز - در نشست مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره بیمه ایران معین (بیمه تخصصی مناطق آزاد) با مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مطرح شد: بیمه ها می توانند فعالیت های اقتصادی در مناطق آزاد ایران را تضمین کنند.
 [ویدئو]

ریل گذاری اقتصاد ایران به سمت بازار بورس

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران در گفتگویی زنده با شبکه خبر گفت: دولت و وزارت اقتصاد به صورت جسورانه‌ای از بازار سرمایه حمایت کردند و با وارد کردن هلدینگ‌های بزرگی مثل شستا به بازار و در پیش گرفتن زیرساخت‌های قانونی، تلاش کردند تا سرمایه را به سمت این بازار هدایت کنند.
 

تسهیلات بیمه ایران معین برای ساكنان كیش

می متالز - مدیر عامل بیمه ایران معین و اعضای هیات مدیره در سفر به جزیره کیش ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به بیان مسایل مختلف پرداختند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما