خبر
بیمه  

سازمان فروش بیمه‌های زندگی بیمه ایران در استان‌ها تشکیل می‌شود

می متالز - بیمه ایران قصد دارد سازمان فروش بیمه‌های زندگی در استان‌ها تشکیل دهد و هر نماینده حقیقی یا حقوقی در نهایت تبدیل به یک سازمان فروش خواهد شد.

به گزارش می متالز، برگزاری کارگاه تخصصی رابطان استان ها در زمینه فروش بیمه های زندگی از صبح امروز (سه شنبه ۲۱خرداد) در مرکز آموزشی، فرهنگی خزر آباد شرکت سهامی بیمه ایران آغاز و به مدت ۳ روز تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

هدف از برگزاری این دوره تشکیل سازمان فروش بیمه های زندگی در استان‌ها عنوان شده که در نهایت این سازمان فروش برای هر نماینده حقیقی و حقوقی تبدیل به یک سازمان فروش بیمه می شود.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته و برای اجرای این طرح استان‌ها در سطح کشور به ۹ منطقه تقسیم شده‌اند که پس از برگزاری این دوره سازمان فروش در استانها توسط نماینده‌ها شکل‌دهی و بر حوزه فعالیت آنها نظارت و کنترل دایمی اجرا می شود. در اجرای این طرح نظارتی هر سه ماه یکبار از سازمان های فروش بازخورد عملکرد گرفته می شود و علاوه بر آن مشاور بیمه ای هم بر نحوه عملکرد و فعالیت این سازمانها نظارت خواهد داشت.

کد خبر: 40687
تاریخ: 1398/03/21 - 21:00
منبع: ایبنا

بیمه ایران  بیمه‌های زندگی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اتفاقات بزرگ در عرصه بیمه‌های زندگی بیمه ایران

می متالز - عضو هیات مدیره بیمه ایران تاکید کرد که در آینده نزدیک شاهد اتفاقات بزرگ در عرصه بیمه‌های زندگی در این شرکت خواهیم بود.
 

حمیدرضا کاوه مدیرعامل بیمه ایران معین شد

می متالز - حمیدرضا کاوه با تأیید رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به طور رسمی سکان هدایت شرکت بیمه ایران معین را به دست گرفت.
 معاون وزیر اقتصاد:

۳۳ درصد حق بیمه تولیدی کشور در اختیار بیمه ایران است

می متالز - معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بیمه ایران، سال قبل ۱۴ هزار میلیارد تومان حق بیمه تولید کرد که ۳۳ درصد حق بیمه تولیدی صنعت بیمه کشور است.
 

انتصاب عضو هیات مدیره بیمه ایران

می متالز - محمد رضایی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی عضو هیات مدیره بیمه ایران شد.
 توسط بیمه ایران انجام شد؛

پرداخت خسارت ۵۶ میلیارد ریالی به زیان ‌دیدگان آتش سوزی بازار تبریز

می متالز - شرکت سهامی بیمه ایران چک‌های پرداخت خسارت آتش سوزی سرای «ایکی قاپیلار» بازار تبریز را با مجموع مبلغ ۵۶ میلیارد ریال به بیمه گذاران تحویل داد.
 

بیمه‌های زندگی؛ عامل پایین بودن ضریب نفوذ بیمه در کشور

می متالز - در حالی که ضریب نفوذ بیمه‌های غیرزندگی در ایران فاصله کمی با متوسط دنیا دارد اما سهم پایین بیمه‌های زندگی در بین مردم، علت اصلی پایین بودن ضریب نفوذ بیمه در ایران است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما