خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  
مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان؛

اهتمام شرکت فولاد زرند ایرانیان، جذب سرمایه‌انسانی بومی است

می متالز - درصد بالایی از سرمایه‌انسانی در کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، از نیروهای بومی شهرستان، با عملکرد بسیار رضایت بخش هستند.

به گزارش می متالز، مهندس سهراب‌نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان – از شرکت‌های هلدینگ میدکو- در دیدار با دکتر امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای‌اسلامی و همچنین خنجری فرماندار زرند ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت فولاد زرند ایرانیان، اهتمام جدی در افزایش میزان اشتغال و جذب نیروهای بومی منطقه دارد. تاکنون نیز گام‌های بسیار خوبی در این مسیر برداشته‌است. خوشبختانه عملکرد نیروهای بومی زرند در این شرکت نیز بسیار رضایت‌بخش است.

مهندس سهراب‌نژاد ضمن شرح وضعیت پروژه فولاد و اشاره به تلاش‌های مستمر و شبانه‌روزی مجموعه برای راه‌اندازی این پروژه عظیم، ادامه داد: در پروژه، تعداد محدودی از نیروهای غیربومی شاغل هستند که همه از پیشکسوتان صنعت فولادسازی بوده و سال‌های طولانی در پست‌های حساس فولاد اصفهان مشغول به کار بودند که آمادگی کامل برای انتقال دانش و مهارت خود به نیروهای جوان‌تر را دارند. انتظار می‌رود نیروهای بومی از این تجربه‌ها استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد کم‌نظیر این شرکت در تولید گندله تصریح کرد: ما در تولید گندله رکورد زده‌ایم. امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد تولید شمش فولاد در زرند باشیم.

گفتنی است شرکت میدکو به‌عنوان هلدینگ صنایع و معادن، با راه‌اندازی و اجرای بیش از ۳۵ طرح و پروژه و تولید بیش از ۳۰ درصد از ظرفیت فولاد کشور و بیش از ۲۵ درصد از ظرفیت مس کشور، باعث ایجاد بیش از ۴۵ هزار اشتغال مستقیم و بیش از ۳۰۰ هزار اشتغال غیرمستقیم شده‌است. تولید اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ، برای اولین بار در جهان توسط شرکت میدکو یکی از طرح‌های موفق و منحصر به فرد این شرکت است که در نتیجه آن شاهد صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف انرژی و آب و کاهش قیمت تمام‌شده کاتد مس هستیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افتتاح کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس

می متالز - کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال به بهره‌برداری رسید.
 پیش گشایش؛

«بانک» و «خودرویی»‌ها همچنان پرحجم‌های بازار

می متالز - برای بازار امروز با توجه به احتمال رشد قابل توجه و البته مقطعی قیمت نفت در بازار‌های جهانی شاهد استقبال به نماد‌های گروه پالایشگاهی خواهیم بود.
 با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال

کارخانه فرآوری زغال سنگ طبس به بهره‌برداری رسید

می متالز - کارخانه فرآوری زغال سنگ طبس امروز یکشنبه با حضور مدیرعامل میدکو و تماس تلفنی با مدیرعامل بانک پاسارگاد و رییس هیأت مدیره میدکو با ذکر یا امام هادی (ع) به بهره‌برداری رسید.
 مدیر عامل فولاد خوزستان مطرح کرد:

جدی ترین چالش آینده فولادسازان، تامین مواد اولیه است

می متالز - علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه اولویت اصلی این شرکت، ادامه توسعه در بالادست زنجیره برای تامین پایدار سنگ آهن و کنسانتره است، گفت: اهمیت بالای تامین مواد اولیه در تولید فولاد و همچنین میل مدیران معادن به سمت احداث واحدهای فولادسازی باعث شده که در آینده جدی‌ترین و بزرگترین مشکل برای فولادسازان تامین مواد اولیه باشد که باید با همکاری معادن فکر اساسی برای این موضوع اندیشیده شود. لذا فولاد خوزستان در همین راستا اقدام به خرید سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد نمود.
 به طور همزمان در تهران، کرمان و اصفهان

یکصد و یازدهمین جلسه تولید هلدینگ میدکو

می متالز - یکصد و یازدهمین جلسه تولید با حضور مدیر عامل هلدینگ میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز یکشنبه 27 مرداد ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
 توسط دکتر پورمند انجام شد

دهمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 1398

می متالز - دهمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 21 و 22 مردادماه سال 98 انجام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما