خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  
مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان؛

اهتمام شرکت فولاد زرند ایرانیان، جذب سرمایه‌انسانی بومی است

می متالز - درصد بالایی از سرمایه‌انسانی در کارخانه‌های کنسانتره و گندله‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، از نیروهای بومی شهرستان، با عملکرد بسیار رضایت بخش هستند.

به گزارش می متالز، مهندس سهراب‌نژاد مدیرعامل شرکت فولاد زرند ایرانیان – از شرکت‌های هلدینگ میدکو- در دیدار با دکتر امیری نماینده مردم زرند در مجلس شورای‌اسلامی و همچنین خنجری فرماندار زرند ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت فولاد زرند ایرانیان، اهتمام جدی در افزایش میزان اشتغال و جذب نیروهای بومی منطقه دارد. تاکنون نیز گام‌های بسیار خوبی در این مسیر برداشته‌است. خوشبختانه عملکرد نیروهای بومی زرند در این شرکت نیز بسیار رضایت‌بخش است.

مهندس سهراب‌نژاد ضمن شرح وضعیت پروژه فولاد و اشاره به تلاش‌های مستمر و شبانه‌روزی مجموعه برای راه‌اندازی این پروژه عظیم، ادامه داد: در پروژه، تعداد محدودی از نیروهای غیربومی شاغل هستند که همه از پیشکسوتان صنعت فولادسازی بوده و سال‌های طولانی در پست‌های حساس فولاد اصفهان مشغول به کار بودند که آمادگی کامل برای انتقال دانش و مهارت خود به نیروهای جوان‌تر را دارند. انتظار می‌رود نیروهای بومی از این تجربه‌ها استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد کم‌نظیر این شرکت در تولید گندله تصریح کرد: ما در تولید گندله رکورد زده‌ایم. امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد تولید شمش فولاد در زرند باشیم.

گفتنی است شرکت میدکو به‌عنوان هلدینگ صنایع و معادن، با راه‌اندازی و اجرای بیش از ۳۵ طرح و پروژه و تولید بیش از ۳۰ درصد از ظرفیت فولاد کشور و بیش از ۲۵ درصد از ظرفیت مس کشور، باعث ایجاد بیش از ۴۵ هزار اشتغال مستقیم و بیش از ۳۰۰ هزار اشتغال غیرمستقیم شده‌است. تولید اولین کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ، برای اولین بار در جهان توسط شرکت میدکو یکی از طرح‌های موفق و منحصر به فرد این شرکت است که در نتیجه آن شاهد صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف انرژی و آب و کاهش قیمت تمام‌شده کاتد مس هستیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اجرای پروژه جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری کرمان توسط میدکو

می متالز - صبح روز سه شنبه 28 خرداد ماه 98 همزمان با ششمین دوره بازدید دکتر علی اصغر پورمند از پروژه های میدکو اجرای پروژه تصفیه فاضلاب شهری کرمان آغاز شد.
 

ششمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 98

می متالز - ششمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای چهارشنبه 22، دوشنبه 27 و سه شنبه 28 خردادماه سال 98 انجام شد.
 

یکصد و ششمین جلسه تولید میدکو

می متالز - یکصد و ششمین جلسه تولید با حضور مدیرعامل میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز سه شنبه 21 خرداد ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
 

پنجمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 98

می متالز - پنجمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 خردادماه سال 98 انجام شد.
 

یکصد و پنجمین جلسه تولید میدکو

می متالز - یکصد و پنجمین جلسه تولید با حضور مدیرعامل میدکو درتهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز سه شنبه 7 خرداد ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
 

بازدید از کارخانه تولید نما، درب و پنجره آلومینیومی و UPVC آلومتاب

می متالز - روز چهارشنبه 8 خرداد ماه 1398 دکتر علی اصغر پورمند از کارخانه تولید نما، درب و پنجره آلومینیومی و UPVC آلومتاب بازدید و وضعیت تولید و پیشرفت این کارخانه را مورد بررسی قرار داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما