خبر
بانک ها  

انجام عملیات بانکی بدون حضور در شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران

می متالز - با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک قرض الحسنه مهرایران صفر تا صد عملیات بانکی خود را بدون مراجعه به شعبه و از پشت میز کار و یا در منزل انجام دهید.

به گزارش می متالز، استفاده از خدمات نوین بانکی با توجه به اهمیت مدیریت زمان، کاهش ترافیک و تسریع در انجام عملیات بانکی و همچنین کمک به بهبود محیط زیست از طریق اثر گذاری در میزان آلودگی و کاهش استفاده از کاغذ به یکی از الزامات زندگی امروزه تبدیل شده است.

بانک قرض الحسنه مهرایران با بهره گیری از دانش و تکنولوژی نوین بانکی، زیرساخت های مناسبی را برای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک راه اندازی کرده است که عموم هموطنان می توانند با بهره گیری از این خدمات علاوه بر تسهیل در امور بانکی و پرداخت های روزمره خود، در حفظ و نگهداری محیط زیست نیز تاثیر گذار باشند.

این بانک مفتخر است که علاوه بر فراهم آوردن امکانات و سرویس های مناسب برای استفاده مشتریان خود در کانال های موبایل بانک و اینترنت بانک، سامانه ها و اقدامات نوینی را در راستای توسعه بانکداری الکترونیک و سبز عملیاتی نموده است.

بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک، جلب رضایت مشتریان و آسان سازی در ارائه خدمات بانکداری نوین، امکان افتتاح حساب و تشکیل پرونده تسهیلاتی از طریق سایت بانک را برای استفاده متقاضیان راه اندازی کرده است.

برخورداری از این امکان، در کنار سایر خدمات بانکداری الکترونیک بانک قرض الحسنه مهرایران نظیر اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و ... سبب شده است تا تمامی سرویس های بانکی در دست رس، سریع و کم هزینه بر روی بستری امن و مطمئن به مشتریان ارائه شود.

بر این اساس، با فراهم آمدن این امکانات به طور چشمگیری از رفت و آمد های غیر ضروری برای انجام امور بانکی کاسته می شود و هموطنان می‌توانند از طریق بستر های اینترنتی و فضای مجازی فعالیت های پولی و مالی خود را انجام دهند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عرضه زیرمجموعه‌های غیربورسی ارزیابی شد:

املاک و مستغلات "وبانک" در کفه ترازو/ نگاهی به آخرین وضعیت شرکت

می متالز - یکی از مهم‌ترین زیرمجموعه‌های غیربورسی شرکت، سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه‌مدار بوده که ارزش خالص دارایی‌های این شرکت در پایان خرداد ماه امسال به بیش از ۲۱ هزار و ۳۸۶ میلیارد ریال رسیده است.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت:

آیا "ومعادن" عرضه‌اولیه‌ای دارد/ ۱۴۰۰، سال آغاز افتتاح طرح‌ها

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: در حال حاضر این شرکت به غیر از افزایش سرمایه شرکت شهید قندی که در جریان بوده قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در زیرمجموعه‌های خود را ندارد.
 مدیرعامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور:

"کنور" برنامه افزایش سرمایه ندارد

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور گفت:شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور هیچ برنامه‌ای برای تجدید ارزیابی ندارد.
 رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

فولاد مبارکه 8 طرح توسعه ای را تا سال 1403 به بهره برداری می رساند/ اشتغالزایی برای بیش از 6 هزار نفر

می متالز - خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: گروه فولاد مبارکه هشت طرح توسعه ای خود را با سرمایه مورد نیاز 909 میلیون یورو و 10 هزار میلیارد تومان تا 1403 به بهره برداری می رساند. به گفته دکتر غریب پور، این مهم در حالی عملیاتی می شود که طبق سیاست های ایمیدرو، استراتژی تامین مالی طرح های توسعه شرکت های بزرگ از محل سود، در دستور کار است.
 

قرارداد میدان نفتی یاران امضا می‌شود

می متالز - قرارداد طرح توسعه میدان نفتی یاران امروز امضا می‌شود.
 صالح آبادی خبر داد:

در کنار صادرکنندگان هستیم/ بانک ایران و ونزوئلا به بورس می آید

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه صادرات با تاکید بر لزوم حمایت از بازگشت ارز به کشور، گفت: آمادگی داریم تمام اسکناس ارز صادرکنندگان را خریداری و به نرخ روز به آنها پرداخت کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما