خبر
بیمه  

جمع خسارت پرداختی تجارت نو در سیل اخیر از ۴۰۳ میلیارد ریال گذشت

می متالز - بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارت های ناشی از سیل، ششمین چک به مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال را در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر کرد که با این اقدام رقم پرداختی به این نهاد از مرز ۴۰۳ میلیارد گذشت.

به گزارش می متالز، پیرو قول مساعد نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو به مددجویان خسارت دیده از سیل، تا به امروز سعی مجموعه بر این بوده که همزمان با ارزیابی خسارات، مبالغ تایید شده در اسرع وقت پرداخت شود.

براین اساس سومین چک صدور خسارت در فاصله زمانی۳۶ روز از چک ۱۰۰ میلیارد ریالی ۱۶ اردیبهشت و با تنها ۸ روز فاصله بین دو چک ۱۰۰ میلیاردی پنجم و چهارم خردادماه صادر شده است.

پرداخت خسارت بیمه تجارت ‌نو به مددجویان سیل زده کمیته امداد از ۱۰ فروردین ۹۸ آغاز شد که با توجه به تاریخ چک های صادره، به طور میانگین هر ۱۰ روز کاری بخشی از خسارت های ارزیابی و مورد تایید به حساب این نهاد واریز شده است.

کد خبر: 40731
تاریخ: 1398/03/21 - 20:11
منبع: ایبنا

بیمه تجارت نو  نیما نوراللهی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نوراللهی اعلام کرد؛

تشکیل ۴۸ هزار پرونده خسارت سیل در بیمه تجارت نو

می متالز - مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد که تاکنون ۴۸ هزار پرونده سیل توسط ۷۰ تیم کارشناسی ارزیابان خسارت تشکیل شده که بررسی بیش از ۴۰ هزار پرونده به اتمام رسیده است.
 

انتشار صورت های مالی حسابرسی نشده بیمه تجارت نو

می متالز - شرکت بیمه تجارت نو با صدور اطلاعیه‌ای در سامانه کدال صورت‌های مالی (حسابرسی نشده) خود را برای دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ منتشر کرد.
 

تمدید مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام بیمه تجارت نو

می متالز - مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام شرکت بیمه تجارت نو تمدید شد.
 

فتاح خواستار پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر برای حوادث طبیعی شد

می متالز - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سیل اخیر در کشور را تلنگری برای کشور دانست و خواستار پوشش‌های بیمه‌ای بیشتر در قراردادهای آتی برای حوادث طبیعی شد.
 

قرارداد همکاری دانشگاه چمران با بیمه تجارت نو

می متالز - در جریان سفر مدیرعامل بیمه تجارت ‌نو و هیات همراه به استان ‌خوزستان ضمن بازدید از برخی مناطق سیل زده، قرارداد همکاری با دانشگاه چمران اهواز به امضاء رسید.
 

لوگوی بیمه تجارت نو ناقص است/ نشان شرکت‌های بیمه‌ای کشور در حد استاندارد بین‌المللی نیست

می متالز - مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه در خصوص طرحی که به تازگی شرکت بیمه تجارت نو به عنوان لوگو خود، رونمایی کرده است اظهار کرد: اگر این کار طرح کامل شده باشد در آن فقط از یک ساین استفاده شده و هیچ لوگوی تایپی به چشم نمی خورد، در نتیجه یک کار ناقص بوده و قطعا برای یک شرکت بیمه‌ای مناسب نیست و شکل‌های تیز، حالت چرخشی که دارد، نمی تواند پیام مناسبی را انتقال دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما