خبر
بیمه  

جمع خسارت پرداختی تجارت نو در سیل اخیر از ۴۰۳ میلیارد ریال گذشت

می متالز - بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارت های ناشی از سیل، ششمین چک به مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال را در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر کرد که با این اقدام رقم پرداختی به این نهاد از مرز ۴۰۳ میلیارد گذشت.

به گزارش می متالز، پیرو قول مساعد نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو به مددجویان خسارت دیده از سیل، تا به امروز سعی مجموعه بر این بوده که همزمان با ارزیابی خسارات، مبالغ تایید شده در اسرع وقت پرداخت شود.

براین اساس سومین چک صدور خسارت در فاصله زمانی۳۶ روز از چک ۱۰۰ میلیارد ریالی ۱۶ اردیبهشت و با تنها ۸ روز فاصله بین دو چک ۱۰۰ میلیاردی پنجم و چهارم خردادماه صادر شده است.

پرداخت خسارت بیمه تجارت ‌نو به مددجویان سیل زده کمیته امداد از ۱۰ فروردین ۹۸ آغاز شد که با توجه به تاریخ چک های صادره، به طور میانگین هر ۱۰ روز کاری بخشی از خسارت های ارزیابی و مورد تایید به حساب این نهاد واریز شده است.

کد خبر: 40731
تاریخ: 1398/03/21 - 20:11
منبع: ایبنا

بیمه تجارت نو  نیما نوراللهی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"بنو" در شمال ملک خرید

می متالز - شرکت بیمه تجارت نو در بابلسر ملک خرید.
 

بیمه «تجارت نو» مطالبه از سایپا ندارد

می متالز - مدیرعامل بیمه «تجارت نو» با تاکید بر اینکه شرکت سایپا بر تعهدات خود در صنعت بیمه استوار است، تاکید کرد: بیمه «تجارت نو» هیچ مطالبات معوقی از شرکت سایپا نداشته و تقریبا تمامی مطالبات خود را از این شرکت دریافت کرده است. نیما نوراللهی با تاکید بر اینکه شرکتی بزرگ تلقی می‌شود که سود بالایی را محقق کرده و رشد خوبی را تجربه کند، افزود: بنابراین وقتی تجارت نو سود قابل ‌توجه ۸۸۰ ریالی می‌سازد یعنی شرکت بزرگی است.
 مطالبات این بیمه‌ای از خودروساز معروف، وصول شد:

"بنو" مطالباتش را از "خساپا" گرفت

می متالز - شرکت بیمه تجارت نو مصالبات خود را از خودروسازی سایپا وصول کرد.
 

۸۵ درصد مطالبات بیمه حاضر در بازار پایه از سایپا وصول شد

می متالز - شرکت بیمه حاضر در بازار پایه از وصول ۸۵ درصد مطالبات خودروسازی سایپا با انتقال سهام سه زیرمجموعه خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.
 

سهامداران "بنو" گرد هم می‌آیند

می متالز - شرکت بیمه تجارت نو مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ برگزار خواهد کرد.
 

"بنو" آماده پرداخت سود شد

می متالز - شرکت بیمه تجارت نو به سهامداران سود پرداخت می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما