خبر
بیمه  

جمع خسارت پرداختی تجارت نو در سیل اخیر از ۴۰۳ میلیارد ریال گذشت

می متالز - بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارت های ناشی از سیل، ششمین چک به مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال را در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر کرد که با این اقدام رقم پرداختی به این نهاد از مرز ۴۰۳ میلیارد گذشت.

به گزارش می متالز، پیرو قول مساعد نیما نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو به مددجویان خسارت دیده از سیل، تا به امروز سعی مجموعه بر این بوده که همزمان با ارزیابی خسارات، مبالغ تایید شده در اسرع وقت پرداخت شود.

براین اساس سومین چک صدور خسارت در فاصله زمانی۳۶ روز از چک ۱۰۰ میلیارد ریالی ۱۶ اردیبهشت و با تنها ۸ روز فاصله بین دو چک ۱۰۰ میلیاردی پنجم و چهارم خردادماه صادر شده است.

پرداخت خسارت بیمه تجارت ‌نو به مددجویان سیل زده کمیته امداد از ۱۰ فروردین ۹۸ آغاز شد که با توجه به تاریخ چک های صادره، به طور میانگین هر ۱۰ روز کاری بخشی از خسارت های ارزیابی و مورد تایید به حساب این نهاد واریز شده است.

کد خبر: 40731
تاریخ: 1398/03/21 - 20:11
منبع: ایبنا

بیمه تجارت نو  نیما نوراللهی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 درحضور۷۰۰ شرکت کننده نخستین همایش سراسری شبکه فروش تاکید شد؛

فرصت‌ها را شکار کنید

می متالز - سالن همایش‌های بین المللی هتل ارم ۱۷ مرداد شاهد حضور بالغ بر ۷۰۰نفر از نمایندگان، کارگزاران، مدیران و پرسنل شعب در نخستین همایش سراسری شبکه فروش بود، اجتماع عظیمی که یکپارچگی، همراهی، همکاری و قدرت باهم بودن اعضای خانواده جوان این مجموعه را به رخ کشید.
 

شرایط انتخاب نمایندگان و کارگزاران برتر بیمه تجارت نو

می متالز - دبیرنخستین همایش سراسری شبکه فروش تجارت‌نو ملاک انتخاب نمایندگان،کارگزاران وشعب برتر را دستاوردهای حاصله از ۲جشنواره ویژه سال گذشته و بیشترین رقم فروش، اعلام کرد و ازاهدای تندیس طلایی به آنها خبر داد.
 

پایان هفته‌ای سبز برای صنعت بیمه در بازار سرمایه

می متالز - صنعت بیمه آخرین روز کاری هفته را با بازدهی مثبت ۴.۴۹ درصد به پایان رساند.
 مدیرعامل بیمه تجارت نو اعلام کرد؛

پرداخت ٤٠ میلیارد تومان از خسارت سیل به مددجویان کمیته امداد

می متالز - مدیرعامل بیمه تجارت نو با بیان اینکه خسارت وارد شده سیل به منازل مددجویان کمیته امداد ٥٠ میلیارد تومان برآورد شده است، از پرداخت ٤٠ میلیارد تومان این رقم به خسارت دیدگان خبر داد.
 

بیمه تجارت نو ٣٢ ریال سود تقسیم کرد

می متالز - مجمع عمومی شرکت بیمه تجارت نو ٤٠ میلیارد ریال سود کلی این شرکت را بین سهامداران (٣٢ ریال به ازای هر سهم) تقسیم کرد.
 نوراللهی اعلام کرد؛

تشکیل ۴۸ هزار پرونده خسارت سیل در بیمه تجارت نو

می متالز - مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد که تاکنون ۴۸ هزار پرونده سیل توسط ۷۰ تیم کارشناسی ارزیابان خسارت تشکیل شده که بررسی بیش از ۴۰ هزار پرونده به اتمام رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما