خبر
سیمان و بتن   گمرک  

شرایط صادرات سیمان و کلینکر

می متالز - شرایط جدید صادرات سیمان و کلینکر در قالب ساماندهی صادرات این دو محصول اعلام شد.

به گزارش می متالز، بر مبنای پیوست تصویر نامه شماره 79526‏/60 مورخ 13‏/3‏/98 وزیر صنعت، معدن و تجارت موضوع ساماندهی صادرات سیمان و کلینکر تاکید می‌شود: تا پایان شهریور ماه سال جاری، صرفا شرکت‌های تولید کننده مندرج در لیست پیوست و یا نماینده رسمی آنان مجاز به صادرات سیمان و کلینکر ذیل کدهای طبقه بندی مندرج درجدول مذکور هستند. نمایندگان رسمی تولیدکنندگان موصوف نیز باید صرفا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده و از سوی این دفتر به همه گمرک‌های اجرایی ابلاغ شود.

تصویر نامه را از قسمت ذیل دانلود نمایید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

وزیر صمت باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی مدیرعامل سابق ایران خودرو باشد

می متالز - درحالی مدیرعامل سابق ایران خودرو به اتهام افزایش خودسرانه قیمت خودرو برکنار شده که نقش وزیر صنعت، معدن و تجارت در ماجرای افزایش قیمت خودرو مبهم است و به نظر می رسد شخص وزیر هم باید پاسخگوی قصور و تخلفات احتمالی باشد.
 وزیر صمت:

صدور بیش از حد مجوز توسعه صنایع پایین دست، باعث کمبود خوراک شد/ علاقه‌ای به قیمت‌گذاری فولاد نداریم/ نگران کمبود سنگ آهن هستیم/ معادن ظرفیت به حرکت در آوردن اقتصاد را دارند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: دولت هیچ علاقه‌ای در بحث ورود به قیمت‌گذاری ندارد اما وقتی ببیند در حق مردم اجحاف می‌شود وظیفه آن است که ورود کند و بازار را به تعادل برساند.
 

افتتاح چند طرح صنعتی با حضور وزیر صمت در پاکدشت

می متالز - خط تولید جدید امرسان باحضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
 آخرین راهکارها برای انتقال به موقع محصولات صادراتی سیمان خاش به بندر چابهار بررسی شد

سیمان خاش به دنبال افزایش سهم صادراتی

می متالز - انتقال به موقع محصولات صادراتی شرکت سیمان خاش به بندر چابهار از جمله موضوعاتی است که در دستور کار این کارخانه قرار گرفته است.
 وزیر صمت در قاین:

به دنبال تحول بنیادین در صنعت خودرو هستیم/ اجرای طرح کارخانه فولاد قاین تاثیر گذار در اقتصاد و اشتغال خراسان جنوبی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال تحول بنیادین در صنعت خودرو هستیم و بر این مبنا از هیات مدیره دو شرکت خودروسازی برنامه خواسته‌ایم و تغییراتی در مدیرعامل این شرکت‌ها انجام شده است و تیم جدید، پاک دست، جوان و نو فکر و براساس شرایطی که داریم فعالیت خواهند کرد.
 در نشست توسعه و سرمایه گذاری خراسان جنوبی با وزیر صمت مطرح شد؛

از درخواست نسخه ویژه معدنی برای خراسان جنوبی تا رنج مردم روی گنج!

می متالز - نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، گنج های این استان و رنج مردم از نبود زیرساخت ها را در نشست توسعه و سرمایه گذاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کردند و خواستار نسخه ویژه معدنی برای خراسان جنوبی شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما