خبر
گاز  
در اردیبهشت‌ماه امسال انجام شد

اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه گاز در استان گیلان

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه توزیع گاز در این استان خبر داد و گفت: این مقدار شبکه در اردیبهشت‌ماه امسال اجرا شده و تا پایان سال ۹۹ نیز باید ۴۸۵ کیلومتر شبکه توزیع گاز در مناطق سخت‌گذر اجرا شود.

به گزارش می متالز، حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه گاز در سطح این استان از ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال خبر داد و گفت: با اجرای این مقدار شبکه‌گذاری، طول شبکه گاز استان گیلان به بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ کیلومتر رسیده است.

وی افزود: این شرکت هم‌زمان با گازرسانی به روستاها، عملیات شبکه‌گذاری در حفره‌های خالی شهرها را نیز به طور منظم انجام می‌دهد، همچنین با تمرکز بر کیفی‌سازی خدمات، عملیات گازرسانی به مناطق باقیمانده استان را برنامه‌ریزی و اجرا کرده و با جذب بیش از ۴۰ هزار مشترک جدید در سال ۹۷، مجموع مشترکان گاز در استان را به بیش از یک میلیون و ۶۰ هزار مشترک رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: شرکت گاز استان گیلان بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قصد دارد در قالب فاز سوم پروژه‌های بند «ق» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳، به ۱۱۳ روستای کوهستانی استان تا پایان سال ۹۹ گازرسانی کند که برای تحقق این موضوع، باید ۴۸۵ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۴۷ کیلومتر شبکه تغذیه در مناطق سخت‌گذر و کوهستانی استان اجرا شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ۳ ماه نخست امسال محقق شد

جذب بیش از ۶ هزار مشترک جدید گاز در گیلان

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در بهار امسال ۶۵ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری در استان گیلان اجرا و بیش از ۶ هزار مشترک جدید پذیرش شده است.
 

تراموای رشت باید با جدیت بیشتری اجرایی شود

می متالز در جلسه کمیسیون خدمات شهری و حمل و نقل در راستای برگزاری شصت و سومین اجلاس مجمع مشورتی روسای شورهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها به اجرای خطوط تراموای رشت با ظرفیت بیشتر و با هدف آینده نگری تاکید شد.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

509 میلیارد تومان تسهیلات پرداختی در بخش اقتصاد استان گیلان

می متالز - فرهاد دلق پوش از منابع تخصیصی تسهیلاتی برای رونق تولید درگیلان خبر داد و گفت : تاکنون مبلغ ۵۰۹ میلیارد تومان پرداخت شده است که انشاالله با همراهی بانک ها بتوانیم تسهیلات تخصیصی را در بخش اقتصاد گیلان به کار بندیم.
 

تجلیل برق منطقه ای گیلان از همکاری های موثر شرکت صنایع سیمان گیلان سبز دیلمان در سال ۱۳۹۷

می متالز - برق منطقه ای گیلان از همکاری های موثر و شایسته شرکت صنایع سیمان گیلان سبز دیلمان در سال ۱۳۹۷ تقدیر کرد.
 

دیدار رییس سازمان صمت گیلان با سرکنسول روسیه

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان به مناسبت روز ملی کشور فدارتیو روسیه با سرکنسول این کشور در رشت دیدار کرد و گفت: کشور روسیه همواره بعنوان هم پیمان اقتصادی شایسته برای ایران بوده و روابط و تعاملات ویژه تجار و تولید کنندگان گیلان و روسیه قدمت بسیاری دارد.
 

پروژه‌های زیرساختی فرودگاه رشت آماده بهره برداری است

می متالز - مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: پروژه های زیرساختی و مهم فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به ارزش ۲۳۰ میلیارد ریال انجام و آماده بهره برداری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما