خبر
گاز  
در اردیبهشت‌ماه امسال انجام شد

اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه گاز در استان گیلان

می متالز - مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه توزیع گاز در این استان خبر داد و گفت: این مقدار شبکه در اردیبهشت‌ماه امسال اجرا شده و تا پایان سال ۹۹ نیز باید ۴۸۵ کیلومتر شبکه توزیع گاز در مناطق سخت‌گذر اجرا شود.

به گزارش می متالز، حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای ۳۷ کیلومتر شبکه گاز در سطح این استان از ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال خبر داد و گفت: با اجرای این مقدار شبکه‌گذاری، طول شبکه گاز استان گیلان به بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ کیلومتر رسیده است.

وی افزود: این شرکت هم‌زمان با گازرسانی به روستاها، عملیات شبکه‌گذاری در حفره‌های خالی شهرها را نیز به طور منظم انجام می‌دهد، همچنین با تمرکز بر کیفی‌سازی خدمات، عملیات گازرسانی به مناطق باقیمانده استان را برنامه‌ریزی و اجرا کرده و با جذب بیش از ۴۰ هزار مشترک جدید در سال ۹۷، مجموع مشترکان گاز در استان را به بیش از یک میلیون و ۶۰ هزار مشترک رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: شرکت گاز استان گیلان بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قصد دارد در قالب فاز سوم پروژه‌های بند «ق» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳، به ۱۱۳ روستای کوهستانی استان تا پایان سال ۹۹ گازرسانی کند که برای تحقق این موضوع، باید ۴۸۵ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۴۷ کیلومتر شبکه تغذیه در مناطق سخت‌گذر و کوهستانی استان اجرا شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از پایانه ریلی آستارا و ایستگاه راه آهن رشت

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از پایانه ریلی آستارا و ایستگاه راه آهن رشت بازدید کردند.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

گیلان رتبه نهم صنعت کشور را دارا است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید استان گیلان که با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در محل استانداری گیلان برگزار شد گفت: علیرغم محوریت و ثقل کشاورزی در گیلان صنعت رتبه نهم کشوری از لحاظ تعداد واحدها صنعتی را به خود اختصاص داده است.
 

بهره برداری از ۲۱ طرح صنعتی همزمان با هفته دولت در گیلان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: برای بهره برداری از این طرح ها، در مجموع افزون بر ۵۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
 

میزان صادرات از استان گیلان ۲۰ درصد کاهش یافت

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: صادرات گیلان در پنج ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد.
 

رتبه نهم گیلان در صنعت کشور

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به استقبال از سرمایه‌گذاران صنعتی و وجود زیرساخت‌های مناسب برای صنعت است، گفت:حجم تولید سه میلیون مترمکعب در سال، گیلان به قطب صنعت سلولوزی تبدیل‌شده است و در بخش فولاد هم‌رتبه دوم کشور را دارد.
 مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان خبر داد:

16 مگاوات از نيروگاه تولید پراکنده منطقه آزاد انزلی وارد مدار شد

می متالز - 16 مگاوات از نيروگاه 25 مگاواتی تولید پراکنده منطقه آزاد انزلی وارد مدار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما