خبر
نفت   گاز  

ارسال هزار و ۲۰۰ بسته مواد غذایی به مناطق سیل‌زده خوزستان

می متالز - نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: سومین و چهارمین محموله کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز مسجدسلیمان و گچساران به هلال احمر خوزستان تحویل شد.

به گزارش می متالز، محمد خانچی به هزار و ۲۰۰ بسته موادغذایی برای توزیع در میان سیل‌زدگان خوزستانی اشاره کرد و با بیان اینکه این مرسوله شامل اجناس شوینده و خوراکی است، افزود: برنج، خرما، رب گوجه، تن ماهی، کنسرو، قند، شکر، چای، عدس، لپه و لوبیا از مهم‌ترین اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده است.

وی اظهار کرد: این اجناس به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال از سوی کارکنان شرکت‌های نفت‌ و گاز مسجدسلیمان و نفت‌ و گاز گچساران تهیه و ازسوی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان بسته‌بندی و برای تحویل به سیل‌زدگان در اختیار هلال احمر قرار داده شد.

 نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها، این میزان بسته غذایی از سوی هلال احمر و به‌منظور توزیع در مناطق بخش مرکزی اهواز از جمله الهایی، باوی، کارون و شهرستان حمیدیه در اختیار فرمانداری‌های مناطق قرار داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، دو محموله از کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز مارون و کارون نیز اردیبهشت و خردادماه امسال در میان سیل‌زدگان توزیع شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مشارکت مناطق نفت‌خیز جنوب در تخلیه آب مزارع روستاهای سوسنگرد

می متالز - تخلیه آب مزارع چند روستای شهرستان دشت آزادگان به شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب واگذار شد.
 

بانک پاسارگاد ساخت ۱۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده لرستان را آغاز کرد

می متالز - کلنگ ۱۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده استان لرستان با حضور امام جمعه پل دختر، معاون استاندار لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، عضو هیات‌عامل، مدیران و مسئولان بانک پاسارگاد به زمین زده شد.
 از سوی وزیر نفت ابلاغ شد

معافیت هزینه گاز مصرفی مشترکان مناطق سیل‌زده مطابق مصوبه هیات وزیران

می متالز - بیژن زنگنه، وزیرنفت مصوبه هیات وزیران مبنی بر «معافیت هزینه گاز مصرفی مشترکان خانگی و تجاری مناطق سیل‌زده استان‌های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان مطابق با تاریخ‎های مورد اشاره با تشخیص شرکت‎های گاز استانی ذی‎ربط» را به شرکت ملی گاز ایران جهت اقدام، ابلاغ کرد.
 بانک مرکزی اعلام کرد؛

اعطای ۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به مناطق سیل‌زده

می متالز - بانک مرکزی اعطای مبلغ ۵۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه (با کارمزد چهار درصد) برای جبران خسارت‌های‌ ناشی از سیل فروردین ماه سال جاری در تمام استان‌های آسیب‌دیده را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد.
 از سوی شرکت نفت‌وگاز کارون انجام شد

ارسال ۶۰۰ بسته مواد غذایی به مناطق سیل‌زده خوزستان

می متالز - فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان از ارسال ۶۰۰ بسته موادغذایی به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد و گفت: در آستانه عید سعید فطر محموله کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت نفت‌وگاز کارون برای توزیع در بین سیل‌زدگان خوزستانی، تحویل هلال احمر خوزستان شد.
 مدیرعامل شرکت مس عنوان کرد

خیز شرکت مس برای افزایش تولید در سال 98/ فروش 2 هزار میلیارد تومانی در کمتر از دوماه

می متالز - محمدرضا بنی‌اسدی‌راد گفت: رشد 13 درصدی تولید آند و 11 درصدی تولید کاتد از ابتدای سال 98 تاکنون نشان‌دهنده این است که شرکت مس از همین ابتدای سال عزم خود را جزم کرده است تا منویات مقام معظم رهبری را در زمینه رونق تولید بر آورده کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما