خبر
نفت   گاز  

ارسال هزار و ۲۰۰ بسته مواد غذایی به مناطق سیل‌زده خوزستان

می متالز - نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: سومین و چهارمین محموله کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌وگاز مسجدسلیمان و گچساران به هلال احمر خوزستان تحویل شد.

به گزارش می متالز، محمد خانچی به هزار و ۲۰۰ بسته موادغذایی برای توزیع در میان سیل‌زدگان خوزستانی اشاره کرد و با بیان اینکه این مرسوله شامل اجناس شوینده و خوراکی است، افزود: برنج، خرما، رب گوجه، تن ماهی، کنسرو، قند، شکر، چای، عدس، لپه و لوبیا از مهم‌ترین اقلام ارسالی به مناطق سیل‌زده است.

وی اظهار کرد: این اجناس به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال از سوی کارکنان شرکت‌های نفت‌ و گاز مسجدسلیمان و نفت‌ و گاز گچساران تهیه و ازسوی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان بسته‌بندی و برای تحویل به سیل‌زدگان در اختیار هلال احمر قرار داده شد.

 نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در ستاد مدیریت بحران خوزستان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها، این میزان بسته غذایی از سوی هلال احمر و به‌منظور توزیع در مناطق بخش مرکزی اهواز از جمله الهایی، باوی، کارون و شهرستان حمیدیه در اختیار فرمانداری‌های مناطق قرار داده می‌شود.

بر اساس این گزارش، دو محموله از کمک‌های اهدایی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت‌ و گاز مارون و کارون نیز اردیبهشت و خردادماه امسال در میان سیل‌زدگان توزیع شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

احتیاط، شرط استفاده از نانو مواد در زندگی بشر

می متالز - پژوهشگران دانشگاه‌های کردستان و فردوسی مشهد با انجام یک طرح آزمایشگاهی امکان انتقال نانوذرات اکسید مس در طول یک زنجیره غذایی آبی را مورد مطالعه قرار دادند.
 اهم اقدامات انجام شده در راستای برنامه‌های 7گانه وزارت صمت در سال رونق تولید (1):

از برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید تا سامانه توانیران و احیای 321 واحد صنعتی در مناطق سیل‌زده

می متالز - برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید با مشارکت 223 شرکت و عقد قرارداد داخلی سازی 35 قطعه در صنعت خودرو به ارزش 740 میلیارد تومان در آن، راه اندازی سامانه توانیران و راه اندازی مجدد 321 واحد صنعتی در مناطق سیل‌زده از مهمترین اقدامات انجام شده وزرات صمت در راستای توسعه تولید و تعمیق ساخت داخل بود.
 

ساخت مدرسه متوسطه در اهواز با اعتبارات نفت

می متالز - عملیات اجرایی ساخت مدرسه ۹ کلاسه متوسطه دوره اول در مجموعه مسکونی ۲ هزار واحدی نفت اهواز با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال در حال اجراست و به پیشرفت ۱۵ درصدی رسیده است.
 در جلسه هیات دولت تصویب شد؛

اختصاص ۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای مناطق سیل‌زده

می متالز - هیات وزیران با اختصاص ۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صمت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور جبران خسارت و بازسازی زیرساخت های آسیب دیده ناشی از سیل موافقت کرد.
 به همت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب

۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشت آزادگان از آب تخلیه شد

می متالز - حدود ۷ هزار هکتار از اراضی کشاورزی سیل‌زده دشت آزادگان به منظور آماده‌سازی برای کشت تابستانه و پاییزه به همت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آب تخلیه شد.
 

مشارکت مناطق نفت‌خیز جنوب در تخلیه آب مزارع روستاهای سوسنگرد

می متالز - تخلیه آب مزارع چند روستای شهرستان دشت آزادگان به شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب واگذار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما