خبر
نفت  

شرکت‌های روس خسارت‌های ناشی از آلودگی نفتی را می‌پردازند

می متالز - معاون وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که خسارت ناشی از صادرات نفت آلوده روسیه به اروپا، شرکت با شرکت حل‌وفصل می‌شود.

به گزارش می متالز، پاول سوروکین، معاون وزیر انرژی روسیه گفت: جبران خسارت ناشی از صادرات نفت آلوده به کلر روسیه به اروپا از طریق خط لوله دروژبا، به‌صورت مذاکره شرکت با شرکت حل و فصل می‌شود.

طبق برآورد شرکت ترانسنفت روسیه، حدود ۲۲ میلیون بشکه از نفت صادراتی این کشور به اروپا، دچار آلودگی کلر بوده است.

دو شرکت توتال فرانسه و لوک اویل روسیه اعلام کرده‌اند که جبران خسارت آلودگی نفتی باید حدود ۱۵ دلار برای هر بشکه باشد.

سوروکین که از طرف وزارت انرژی روسیه مسئولیت مذاکره درباره آلودگی‌های نفتی را به عهده دارد، گفت: هر شرکت وضعیت خاص خود را دارد و سازوکارهای متفاوتی برای نفت صادراتی با خط لوله و محموله‌های نفتی وجود دارد.

وی اعلام کرد: هیچ شرکت خارجی میزان دقیق خسارت خود را محاسبه نکرده است، اما انتظار می‌رود مذاکرات در آینده نزدیک به نتیجه برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

روسیه ۲۰۰ هزار اونس طلای دیگر به ذخایر خود افزود

می متالز - آمارهای بانک مرکزی روسیه نشان می دهد که میزان ذخایر طلای این کشور در ماه می با افزایش ۲۰۰ هزار اونس یا ۶ تن روبرو شده است.
 

توافق اوپک و غیراوپک باید همیشگی باشد

می متالز - رئیس دومین شرکت بزرگ نفتی در روسیه اعلام کرد که توافق سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک و متحدانش) باید دائمی باشد.
 

روسیه به ایران در صادرات نفت کمک می‌کند

می متالز - اگر کمک روسیه موفقیت آمیز باشد، ایران می تواند مقدار قابل توجهی از نفت را به اروپا صادر کند، روسیه می‌تواند گاز بیشتری به اتحادیه اروپا بفرستد و اروپا می‌تواند هر دوی این نفت و گاز ارزان قیمت را بخرد.
 

روسیه آماده کمک به صادرات نفت ایران

می متالز - معاون وزیر خارجه روسیه از آمادگی این کشور برای کمک به ایران در زمینه صادرات نفت خبر داده است.
 

تفاهم‌نامه همکاری ایران و روسیه در بخش انرژی تشریح شد

می متالز - مدیرکل اروپا و آمریکا و همسایگان دریای خزر وزارت نفت تفاهم‌نامه همکاری ایران و روسیه را در بخش انرژی تشریح کرد.
 عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران مطرح کرد؛

بهره‌گیری چین و روسیه از ارزهای رمزپایه برای مقابله با دلار

می متالز - عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با اشاره به بهره‌گیری چین و روسیه از ارزهای رمزپایه برای مقابله با هژمونی آمریکا در بازارهای مالی گفت: استخراج این ارزها صنعت بسیار سوددهی به شمار می‌رود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما