خبر
نفت  

پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان ملی حفاری از طریق میز خدمت

می متالز - رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران گفت: به‌منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، از این پس پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان و مراجعان به این شرکت از طریق میز خدمت دنبال می‌شود.

به گزارش می متالز، رحیم بروایه در این باره افزود: ایجاد میز خدمت در این سازمان با هدف تکریم ارباب رجوع، آسان‌سازی و شتاب‌بخشی در پیگیری‌ها و ارائه پاسخ مناسب، کاستن از تردد و اتلاف وقت و کاهش هزینه‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این اقدام بدون شک رضایتمندی کارکنان بخش‌های مختلف شرکت و همچنین مراجعه کنندگان خارج از شرکت را در پی دارد، اظهار کرد: میز خدمت در شرکت ملی حفاری ایران در کارگاه شماره یک شرکت مستقر است.

رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران افزود: با توجه به تاکید مدیرعامل این شرکت، همکاران ما در این بخش در نزدیک‌ترین زمان ممکن موارد طرح‌شده را پی جویی می‌کنند و نتیجه را به اطلاع مخاطبان خواهند رساند.

بروایه تصریح کرد: با توجه به ماهیت کار اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایت شرکت ملی حفاری، میز خدمت به عنوان زیرمجموعه این اداره تعریف شده و تلاش بر این است تا از این طریق در وقت، رفت‌وآمد کارکنان، مراجعان و هزینه‌های مربوط به آن صرفه‌جویی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در شرکت ملی حفاری ایران انجام شد؛

استقرار دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح

می متالز - شمارش معکوس برای عملیات اجرایی دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح آغاز شد.
 

استقرار دستگاه حفاری ۳۳ فتح در پروژه حفر ۸ حلقه چاه اکتشافی

می متالز - دستگاه حفاری سنگین خشکی ۳۳ فتح در گام دوم پروژه حفر هشت حلقه چاه اکتشافی در استان خوزستان استقرار یافت.
 

تلاش فولاد هرمزگان برای بهبود محیط کار

می متالز - با راه‌اندازی واحد همیار کارکنان شرکت فولاد هرمزگان، ۳ هزار و ۸۰۰ نفر از کارکنان و شرکت‌های پیمانکاری این شرکت از خدمات این واحد بهره‌مند می‌شوند.
 

صیانت از کارکنان اقماری از وظایف اصلی حراست است

می متالز - رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر نقش تاثیرگذار کارکنان اقماری در پیشرفت و تعالی صنعت نفت کشور گفت: صیانت از کارکنان اقماری از وظایف اصلی حراست است.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

صیانت از نیروی کار در فولاد هرمزگان قابل تقدیر است

می متالز - همزمان با هفته دولت و در راستای بهبود کارآمدی محیط کار، ارتقاء سلامت و عملکرد کارگران، واحد هميار كاركنان شرکت فولاد هرمزگان، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل بهزیستی، و جمعی دیگر از مدیران سازمان ها و نهادهای استان هرمزگان در محل بهداري این شرکت افتتاح شد.
 در روز جهش ۵۴۶۳ واحدی شاخص بورس:

شفاف سازی ۱۱ شرکت منجر به توقف نماد و افت قیمت شد

می متالز - در روز جهش ۵۴۶۳ واحدی شاخص بورس، ۱۱ شرکت درباره برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، دریافت مجوز تغییر در نرخ فروش محصولات و ... دست به شفاف سازی زدند و با توقف نماد و افت قیمت روبرو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما