خبر
نفت  

پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان ملی حفاری از طریق میز خدمت

می متالز - رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران گفت: به‌منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع، از این پس پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان و مراجعان به این شرکت از طریق میز خدمت دنبال می‌شود.

به گزارش می متالز، رحیم بروایه در این باره افزود: ایجاد میز خدمت در این سازمان با هدف تکریم ارباب رجوع، آسان‌سازی و شتاب‌بخشی در پیگیری‌ها و ارائه پاسخ مناسب، کاستن از تردد و اتلاف وقت و کاهش هزینه‌ها انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این اقدام بدون شک رضایتمندی کارکنان بخش‌های مختلف شرکت و همچنین مراجعه کنندگان خارج از شرکت را در پی دارد، اظهار کرد: میز خدمت در شرکت ملی حفاری ایران در کارگاه شماره یک شرکت مستقر است.

رئیس بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی حفاری ایران افزود: با توجه به تاکید مدیرعامل این شرکت، همکاران ما در این بخش در نزدیک‌ترین زمان ممکن موارد طرح‌شده را پی جویی می‌کنند و نتیجه را به اطلاع مخاطبان خواهند رساند.

بروایه تصریح کرد: با توجه به ماهیت کار اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایت شرکت ملی حفاری، میز خدمت به عنوان زیرمجموعه این اداره تعریف شده و تلاش بر این است تا از این طریق در وقت، رفت‌وآمد کارکنان، مراجعان و هزینه‌های مربوط به آن صرفه‌جویی شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حفر ۲۸ حلقه چاه نفت و گاز در ۳ ماه نخست امسال

می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۲۸ حلقه چاه‌ نفت‌ و گاز در سه ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.
 رییس سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد؛

همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی در دستور کار دولت

می متالز - رییس سازمان اداری و استخدامی از همسان‌ سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی خبر داد و گفت که این اقدام در دستور کار دولت قرار گرفته است.
 قربانی خبر داد:

صرفه‌جویی ۷۷ کیلو وات برق در ساعت در شرکت ملی حفاری ایران

می متالز - مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران از صرفه‌جویی ۷۷ کیلو وات برق در ساعت در آستانه آغاز فصل تابستان در این شرکت خبر داد.
 رئیس سازمان برنامه و بودجه:

تاکید بر پیگیری سند توسعه و آمایش سرزمین در استان‌ها/چاره‌ای جز تقلیل هزینه‌های جاری نداریم

می متالز - نوبخت گفت: چاره‌ای جز تقلیل هزینه‌های جاری نداریم، اما در پرداخت حقوق کارکنان، نباید حتی یک روز هم تأخیر بیفتد.
 

دو فراخوان برای مزایده اموال مازاد دو بانکی

می متالز - بانک گردشگری و صندوق ذخیره کارکنان بانک شهر برای مزایده اموال مازاد فراخوان دادند.
 

انجام بیش از ۴ هزار متر حفاری در مناطق نفت‌خیز کشور

می متالز - معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از انجام ۴ هزار و ۲۵۱ متر حفاری جهت‌دار و افقی روی ۱۰ حلقه چاه در دو ماه نخست امسال در مناطق نفت‌خیز کشور خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما