خبر
فلزات گرانبها   مالیات  

درآمد دولت از مالیات سکه‌

می متالز - درآمد دولت از مالیات سکه‌های پیش‌فروشی چقدر است؟

به گزارش می متالز، محمد قاسم پناهی؛ سرپرست پیشین سازمان امور مالیاتی در این باره می‌گوید:  7.6 میلیون سکه از سوی بانک مرکزی فروخته شده که بیش از 6میلیون سکه پیش فروش شده مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود. یک میلیون سکه زیر 20 عدد بوده و معاف از معالیات خواهد بود. به هر حال محاسبات نشان می‌دهد، در این طرح درآمدی حدود 1000 میلیارد تومان وصول خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنی شود

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه بورس باید از مالیات بر عایدی سرمایه مستثنا شود، گفت: این موضوع که از شرکت‌های بورسی که با تجدید ارزیابی، ارزش دارایی‌های آنها افزایش یافته مالیات بر عایدی سرمایه اخذ شود، منطقی نیست.
 

برنامه زیرساختی بانک مرکزی

می متالز - یکی از برنامه‌های مهم بانک مرکزی توسعه بانکداری نوین و ایجاد زیرساخت‌های فناورانه بانکی و نظام‌های پرداخت است.
 

ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی افزایش سرمایه‌ها

می متالز - سازمان امور مالیاتی بخشنامه معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی را برای اجرا ابلاغ کرد.
 

ابلاغ دستورالعمل مالیاتی سکه

می متالز - دستورالعمل مالیاتی خریداران سکه ابلاغ شد.
 

تدوین برنامه اجرایی وزارت اقتصاد تا سال ۱۴۰۰

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست چهار ساعته با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی آخرین وضعیت اقتصادی کشور، از تدوین برنامه اجرایی این وزارتخانه تا سال 1400 همراه با برش زمانی سالانه و ماهانه خبر داد.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

افزایش نرخ رسمی یورو/ پوند کاهشی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۴ ارز مانند پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی از قبیل یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما