خبر
فلزات گرانبها   مالیات  

درآمد دولت از مالیات سکه‌

می متالز - درآمد دولت از مالیات سکه‌های پیش‌فروشی چقدر است؟

به گزارش می متالز، محمد قاسم پناهی؛ سرپرست پیشین سازمان امور مالیاتی در این باره می‌گوید:  7.6 میلیون سکه از سوی بانک مرکزی فروخته شده که بیش از 6میلیون سکه پیش فروش شده مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود. یک میلیون سکه زیر 20 عدد بوده و معاف از معالیات خواهد بود. به هر حال محاسبات نشان می‌دهد، در این طرح درآمدی حدود 1000 میلیارد تومان وصول خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با حضور وزیر نفت

نشست بررسی تامین مالی طرح‌ فراگیر پالایشی سیراف برگزار شد

می متالز - نشست بررسی مسائل تامین مالی طرح‌های فراگیرپالایشی سیراف با حضور وزیر نفت، رئیس‌ کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس، مدیران عامل بعضی از بانک‌ها، نمایندگان صندوق توسعه و مسوولان مرتبط در محل بانک مرکزی برگزار شد.
 ساعت پنج‌ونیم عصر؛

یک وجب خاک روی خودرو/ بلای بزرگ خصوصی‌کشی

می متالز - ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مدیری خوش‌نامی که امروز در دادگاه‌ها به سر می‌برد تا تلخی که کام چغندرکاران را برهم ریخت.
 

توقف دوباره رفع تعهد ارزی در سامانه نیما/ کشمکش گمرک و صادرکنندگان

می متالز - ایجاد بانک اطلاعاتی درآمد و هزینه‌ ارزی یکی از فرصت‌هایی است که کاهش فروش نفت فراهم کرده تا هم ارز صادراتی و هم مصارف وارداتی مدیریت شود، اما قطعی سامانه نیما سایه سنگینی بر آن انداخته است.
 

قیمت طلا منتظر علامت بانک مرکزی آمریکا

می متالز - قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر معلوم شدن موضع سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، تغییری نداشت و ثابت ماند.
 یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

همانطور که ریگی را از آسمان به پائین آوردند، می‌توانند مالیات و حق گمرک را هم بگیرند/ باید عوارض و مالیات در همان مرز و گمرک گرفته شود/ من و شما نمی‌توانیم کارت بازرگانی بگیریم

می متالز - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد که همانطور که ریگی را از آسمان به پائین آوردند، می‌توانند مالیات و حق گمرک را هم بگیرند.
 

معاون بانک مرکزی بعد از دو سال برکنار شد/ علت احتمالی تغییر

می متالز - رئیس بانک مرکزی، معاون فناوری‌های نوین این بانک را که از دو سال پیش توسط سیف به این گمارده شده بود، تغییر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما