خبر
بورس و سهام   بانک ها  

9 سهم بورسی در لیست گیرندگان وام ارزی

می متالز - فهرست ۷۲ شرکتی که وام ارزی دریافت کرده اند توسط بانک مرکزی منتشر شد که در آن نام نه شرکت بورسی هم مشاهده می‌شود.

به گزارش می متالز، بانک مرکزی فهرست 72 شرکت‌ گیرنده وام ارزی را منتشر کرد که در آن نام شرکت‌های بورسی ایران خودرو، سیمان مازندارن، پاکشوما، ايركا پارت صنعت (خکار)، سیمان بجنورد، همراه اول، گلوکوزان، نیرو کلر و آلومینیوم ایران مشاهده می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با حضور وزیر نفت

نشست بررسی تامین مالی طرح‌ فراگیر پالایشی سیراف برگزار شد

می متالز - نشست بررسی مسائل تامین مالی طرح‌های فراگیرپالایشی سیراف با حضور وزیر نفت، رئیس‌ کل بانک مرکزی، رئیس سازمان بورس، مدیران عامل بعضی از بانک‌ها، نمایندگان صندوق توسعه و مسوولان مرتبط در محل بانک مرکزی برگزار شد.
 ساعت پنج‌ونیم عصر؛

یک وجب خاک روی خودرو/ بلای بزرگ خصوصی‌کشی

می متالز - ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مدیری خوش‌نامی که امروز در دادگاه‌ها به سر می‌برد تا تلخی که کام چغندرکاران را برهم ریخت.
 

توقف دوباره رفع تعهد ارزی در سامانه نیما/ کشمکش گمرک و صادرکنندگان

می متالز - ایجاد بانک اطلاعاتی درآمد و هزینه‌ ارزی یکی از فرصت‌هایی است که کاهش فروش نفت فراهم کرده تا هم ارز صادراتی و هم مصارف وارداتی مدیریت شود، اما قطعی سامانه نیما سایه سنگینی بر آن انداخته است.
 

قیمت طلا منتظر علامت بانک مرکزی آمریکا

می متالز - قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر معلوم شدن موضع سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، تغییری نداشت و ثابت ماند.
 

معاون بانک مرکزی بعد از دو سال برکنار شد/ علت احتمالی تغییر

می متالز - رئیس بانک مرکزی، معاون فناوری‌های نوین این بانک را که از دو سال پیش توسط سیف به این گمارده شده بود، تغییر داد.
 

زنگ خطر برای اقتصاد اروپا به صدا درآمد

می متالز - یک مقام ارشد بانک مرکزی اروپا نسبت به تاثیرات مخرب افزایش قیمت جهانی نفت بر اقتصاد منطقه یورو هشدار داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما