خبر
بورس و سهام   بانک ها  

9 سهم بورسی در لیست گیرندگان وام ارزی

می متالز - فهرست ۷۲ شرکتی که وام ارزی دریافت کرده اند توسط بانک مرکزی منتشر شد که در آن نام نه شرکت بورسی هم مشاهده می‌شود.

به گزارش می متالز، بانک مرکزی فهرست 72 شرکت‌ گیرنده وام ارزی را منتشر کرد که در آن نام شرکت‌های بورسی ایران خودرو، سیمان مازندارن، پاکشوما، ايركا پارت صنعت (خکار)، سیمان بجنورد، همراه اول، گلوکوزان، نیرو کلر و آلومینیوم ایران مشاهده می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه زیرساختی بانک مرکزی

می متالز - یکی از برنامه‌های مهم بانک مرکزی توسعه بانکداری نوین و ایجاد زیرساخت‌های فناورانه بانکی و نظام‌های پرداخت است.
 

ابلاغ دستورالعمل مالیاتی سکه

می متالز - دستورالعمل مالیاتی خریداران سکه ابلاغ شد.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

افزایش نرخ رسمی یورو/ پوند کاهشی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۴ ارز مانند پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی از قبیل یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 فصل استعدادیابی سهام

دیده‌بان بورس (دوشنبه 3 تیر)

می متالز - در گرماگرم انتشار گزارش عملکرد شرکت‌های بورسی انتظار بر این است که اهالی بازار ضمن دستیابی به اطلاعات مالی موثق و قابل اتکا، در تصمیم‌گیری و انتخاب سهم‌های مستعد و مناسب موفق‌تر از روزهای دیگر عمل کنند. جهش شاخص سهام در روز گذشته نیز بازتابی از رویکرد مثبت معامله‌گران به جریان فزاینده گزارش‌هایی محسوب می‌شود که در روزهای آتی هم ادامه خواهد داشت و ضمن اینکه بازار را از حیث شفافیت در سطح بالاتری خواهد برد، گرد و غبار برآمده از فضای سیاسی را تا حدود زیادی خواهد زدود.
 

روسیه ۲۰۰ هزار اونس طلای دیگر به ذخایر خود افزود

می متالز - آمارهای بانک مرکزی روسیه نشان می دهد که میزان ذخایر طلای این کشور در ماه می با افزایش ۲۰۰ هزار اونس یا ۶ تن روبرو شده است.
 

بیشترین تعداد دستگاه کارتخوان در کدام شهرهای ایران قرار دارد؟

می متالز - استان تهران با برخورداری یک میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه کارتخوان بیشترین تعداد کارتخوان فروشگاهی در کشور را دارد و استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، فارس و خوزستان در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما