خبر
مواد معدنی  

آغاز به کار «رادیو کیمیا» نخستین رادیوی اینترنتی بخش معدن؛ بزودی

می متالز - «رادیو کیمیا» از ابتدای تیر ماه امسال، با محوریت معدن و صنایع معدنی، فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش می متالز، «رادیو کیمیا» با مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع همچون «سرخط اخبار» و «گفتگو» و «شنیدنی های معدن» فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

این رادیوی تخصصی در شروع فعالیت با ساخت ۸ ساعت برنامه تولیدی در ماه، مباحث گوناگون حوزه معدن را با حضور کارشناسان و صاحبان نظر در قالب‌های گوناگون رادیویی رصد، بررسی و تحلیل و تبیین می‌کند.

رادیو کیمیا از طریق شبکه های اجتماعی و نیز وب سایت پایگاه خبری ایمیدرو به سمع علاقه مندان می رسد.

از دیگر برنامه‌های این رادیو، پوشش صوتی خبری در ایام برگزاری نمایشگاه ها و مجامع تخصصی حوزه ی معدن و صنایع معدنی است.

«کیمیا»به عنوان صدای معدن و صنایع معدنی به کوشش روابط عمومی سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران و به عنوان نخستین رسانه ی صوتی این حوزه در سراسر کشور در اختیار عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

کد خبر: 40786
تاریخ: 1398/03/22 - 12:29
منبع: ایمیدرو

رادیو کیمیا  معدن و صنایع معدنی  ایمیدرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات عامل ایمیدرو:

۸ طرح توسعه‌ "فولاد" تا ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسد/ افزایش سرمایه ۴۸ درصدی

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: فولاد مبارکه هشت طرح توسعه‌ای را با سرمایه مورد نیاز ۹۰۹ میلیون یورویی و ۱۰ هزار میلیارد تومان تا ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رساند.
 نمایندگان مجلس تاکید کردند:

دو راهی "امید" برای "هپکو"

می متالز - تامین اجتماعی باید در مورد واگذاری هپکو به شستا تصمیم‌گیری کند و دولت مستقیما "تپکو" را به "شستا" واگذار نخواهد کرد.
 در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مطرح شد؛‌

تاکید مدیر عامل منطقه ویژه خلیج فارس بر ایفای نقش مسوولیت اجتماعی

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن تشریح دستاوردهای اخیر اقتصادی این منطقه عظیم اقتصادی گفت: از عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خویش نیز غافل نشده‌ایم.
 

وقتی هپکو به جای بدهی دولت به تامین اجتماعی به شستا واگذار شد

می متالز - هپکو به جای بدهی دولت به تامین اجتماعی به شستا واگذار شد تا در روند بی‌برنامگی دولت درباره این کارخانه بزرگ ایران و منطقه در حوزه تولید ماشین‌آلات سنگین راهسازی بار دیگر در دولت پاس‌کاری شود.
 رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

فولاد مبارکه 8 طرح توسعه ای را تا سال 1403 به بهره برداری می رساند/ اشتغالزایی برای بیش از 6 هزار نفر

می متالز - خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: گروه فولاد مبارکه هشت طرح توسعه ای خود را با سرمایه مورد نیاز 909 میلیون یورو و 10 هزار میلیارد تومان تا 1403 به بهره برداری می رساند. به گفته دکتر غریب پور، این مهم در حالی عملیاتی می شود که طبق سیاست های ایمیدرو، استراتژی تامین مالی طرح های توسعه شرکت های بزرگ از محل سود، در دستور کار است.
 

توسعه صنعت مس در مسیر مقابله با تحریم

می متالز - تحریم‌های ظالمانه دشمن، در حالی صنعت مس را هدف گرفته است که این صنعت روند توسعه و افزایش سرمایه‌گذاری را دنبال کرده و به افزایش ۱۰ هزار میلیارد تومانی سرمایه، برای اجرای ۱۰ طرح جدید برای امسال می‌اندیشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما