خبر
بورس و سهام  

توضیح مدیرعامل جدید مدیریت فناوری درباره مشکل امروزtsetmc و برنامه آتی

می متالز - مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس ضمن اعلام دلیل مشکل امروز سایت tsetmc درخدمات رسانی به مخاطبان و عدم ارتباط آن با هسته معاملات از برنامه آتی برای افزایش ظرفیت سرورها خبر داد.

به گزارش می متالز، روح الله دهقان که از ماه گذشته مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس شده به سنا گفت: امروز به دلیل گشایش های سیاسی ایجاد شده، مخاطبان زیادی برای بازدید از روند حرکتی بازار به سایت tsetmc مراجعه کردند که این حجم زیاد بازدید، موجب ایجاد مشکل در پاسخگویی سرور شد.

وی افزود: اینکه برخی از سرورهای سایت tsetmc در پاسخگویی دچار مشکل شده اند، هیچ ارتباطی با هسته معاملاتی ندارد. امروز هسته معاملاتی بدون هیچ مشکلی تمامی سفارشات را پاسخگو بوده و تمامی خدمات را به کاربران بازار، ارائه داده است.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر حجم بسیار زیاد بازدیدها از سایت tsetmc در ساعات معاملاتی امروز، همزمانی جابه جایی یکی از سرورها با این حجم بازدید موجب بروز خطا در برخی سرورهای خدمات رسان به سایت شد و به این ترتیب، امکان بازدید برخی مخاطبان از سایت tsetmc مقدور نبود.

دهقان با اشاره به برنامه ریزی های آتی این شرکت برای افزایش ظرفیت سرورها گفت: پیش بینی افزایش ظرفیت مخاطبان سایت tsetmc توسط کارشناسان شرکت، سابق بر این صورت گرفته و این ظرفیت نیز افزایش یافته بود اما بازدید امروز بسیار بیشتر از حجم تخمین زده بود و همزمانی آن با جا به جایی یک سرور موجب شد برخی مخاطبات با خطای از دسترس شدن سایت رو به رو باشند. برنامه مدونی برای افزایش ظرفیت ها در نظر داریم تا مشکلات فعلی به طور کامل برطرف شود.

کد خبر: 40808
تاریخ: 1398/03/22 - 13:15
منبع: بورس پرس

روح الله دهقان  بورس  معاملات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 چرا بازار داخلی از حالت ثبات خارج شد

یک پیش بینی از قیمت میلگرد تا پایان تابستان + نمودار/اتفاق مهم در معاملات این هفته بورس کالا چه بود

می متالز - دلایل تغییرات قیمت در بازار میلگرد در بازارهای جهانی چیست. چرا بازار داخل میلگرد از حالت ثبات خارج شده، دلایل تداوم التهاب و رورد قیمت ها در بازار محصولات فولادی چیست.
 ساعت پنج و نیم عصر:

جولان نورچشمی‌ها بر فرش قرمز بورس

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس و جلب مشتری در شرکت بیمه با امریه و...
 شرایط بی ریخت "خریخت" در سال ۱۳۹۸:

حباب قیمت سهام بورس کالا به داد خریخت رسید

می متالز - از جمله نکات قابل توجه این گزارش می‌توان به افت ادامه دار حاشیه سود ناخالص فروش قطعات اصلی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ اشاره داشت.
 

بسته شدن نماد شستا به خاطر بحث‌های نظارتی بود

می متالز - معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت:‌ بسته شدن نماد معاملاتی شستا در بورس به خاطر بحث‌های نظارتی بود.
 

افزایش سرمایه نماد سباقر به مجمع فوق‌العاده رسید

می متالز - هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت سیمان باقران با نماد سباقر به مجمع عمومی فوق‌العاده ارائه داد.
 معاون شرکت برق حرارتی خبر داد:

تسهیل شرایط تهیه اوراق گواهی ظرفیت برای مشترکان صنعت برق

می متالز - معاون برنامه‌ریزی شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به تسهیل شرایط تهیه اوراق گواهی ظرفیت نصب شده، گفت: مشترکان صنعت برق پس از این می‌توانند به صورت مرحله‌ای تعهد خود را در این خصوص انجام دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما