خبر
بورس و سهام  

توضیح مدیرعامل جدید مدیریت فناوری درباره مشکل امروزtsetmc و برنامه آتی

می متالز - مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس ضمن اعلام دلیل مشکل امروز سایت tsetmc درخدمات رسانی به مخاطبان و عدم ارتباط آن با هسته معاملات از برنامه آتی برای افزایش ظرفیت سرورها خبر داد.

به گزارش می متالز، روح الله دهقان که از ماه گذشته مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس شده به سنا گفت: امروز به دلیل گشایش های سیاسی ایجاد شده، مخاطبان زیادی برای بازدید از روند حرکتی بازار به سایت tsetmc مراجعه کردند که این حجم زیاد بازدید، موجب ایجاد مشکل در پاسخگویی سرور شد.

وی افزود: اینکه برخی از سرورهای سایت tsetmc در پاسخگویی دچار مشکل شده اند، هیچ ارتباطی با هسته معاملاتی ندارد. امروز هسته معاملاتی بدون هیچ مشکلی تمامی سفارشات را پاسخگو بوده و تمامی خدمات را به کاربران بازار، ارائه داده است.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر حجم بسیار زیاد بازدیدها از سایت tsetmc در ساعات معاملاتی امروز، همزمانی جابه جایی یکی از سرورها با این حجم بازدید موجب بروز خطا در برخی سرورهای خدمات رسان به سایت شد و به این ترتیب، امکان بازدید برخی مخاطبان از سایت tsetmc مقدور نبود.

دهقان با اشاره به برنامه ریزی های آتی این شرکت برای افزایش ظرفیت سرورها گفت: پیش بینی افزایش ظرفیت مخاطبان سایت tsetmc توسط کارشناسان شرکت، سابق بر این صورت گرفته و این ظرفیت نیز افزایش یافته بود اما بازدید امروز بسیار بیشتر از حجم تخمین زده بود و همزمانی آن با جا به جایی یک سرور موجب شد برخی مخاطبات با خطای از دسترس شدن سایت رو به رو باشند. برنامه مدونی برای افزایش ظرفیت ها در نظر داریم تا مشکلات فعلی به طور کامل برطرف شود.

کد خبر: 40808
تاریخ: 1398/03/22 - 13:15
منبع: بورس پرس

روح الله دهقان  بورس  معاملات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

توقف دو روزه نماد بانک ملت در بورس

می متالز - مدیر عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران از ادامه توقف نماد بانک ملت در تالار شیشه‌ای خبر داد.
 چرا نبض بازار مزایده و فروش عادی ملک متفاوت شده است؟

پشت‌پرده اوج‌گیری مزایده‌های ملکی در پایتخت

می متالز - تنور مزایده‌های ملکی با تاکتیک بازیگران بزرگ بازار مسکن، گرم‌تر شد. ملاکان عرضه‌کننده‌های حقوقی با درس گرفتن از رکود سنگین سال‌های ۹۳ تا ۹۵، پیش از مواجهه با وضعیت مشابه در سال جاری، موقعیت فروش به خود گرفته‌اند.
 

تولید انبوه مسکن شرایط را به نفع مستاجران تغییر خواهد داد

می متالز - رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان، گفت: بازار اجاره به دلیل جا ماندن تعداد زیادی از خریداران مسکن با انبوه تقاضا مواجه است و در این شرایط ساخت خانه های ارزان و زیاد می تواند بازار را متعادل و شرایط را به نفع مستاجران تغییر دهد.
 بازیگران بورس (26 خرداد)

تمایل سهامداران خرد به جمع‌آوری «سفارس»

می متالز - تغییر مالکیت‌ها در بازار سهام در حالی در اختیار سهامداران خرد قرار گرفت که تمایل این سهامداران به خرید سیمان فارس و خوزستان بود.
 

عرضه بلوکی یک ریلی در فرابورس

می متالز - یک شرکت ریلی قرار است به طور یکجا و شرایطی بلوک 19 درصدی‌‌اش را در فرابورس به فروش برساند.
 

«شراز» در لیست جدید واگذاری دولت

می متالز - بلوک 19 درصدی پالایش نفت شیراز با شرایط ویژه قرار است در بازار فرابورس به فروش برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما