خبر
بورس و سهام  

توضیح مدیرعامل جدید مدیریت فناوری درباره مشکل امروزtsetmc و برنامه آتی

می متالز - مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس ضمن اعلام دلیل مشکل امروز سایت tsetmc درخدمات رسانی به مخاطبان و عدم ارتباط آن با هسته معاملات از برنامه آتی برای افزایش ظرفیت سرورها خبر داد.

به گزارش می متالز، روح الله دهقان که از ماه گذشته مدیرعامل جدید شرکت مدیریت فناوری بورس شده به سنا گفت: امروز به دلیل گشایش های سیاسی ایجاد شده، مخاطبان زیادی برای بازدید از روند حرکتی بازار به سایت tsetmc مراجعه کردند که این حجم زیاد بازدید، موجب ایجاد مشکل در پاسخگویی سرور شد.

وی افزود: اینکه برخی از سرورهای سایت tsetmc در پاسخگویی دچار مشکل شده اند، هیچ ارتباطی با هسته معاملاتی ندارد. امروز هسته معاملاتی بدون هیچ مشکلی تمامی سفارشات را پاسخگو بوده و تمامی خدمات را به کاربران بازار، ارائه داده است.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر حجم بسیار زیاد بازدیدها از سایت tsetmc در ساعات معاملاتی امروز، همزمانی جابه جایی یکی از سرورها با این حجم بازدید موجب بروز خطا در برخی سرورهای خدمات رسان به سایت شد و به این ترتیب، امکان بازدید برخی مخاطبان از سایت tsetmc مقدور نبود.

دهقان با اشاره به برنامه ریزی های آتی این شرکت برای افزایش ظرفیت سرورها گفت: پیش بینی افزایش ظرفیت مخاطبان سایت tsetmc توسط کارشناسان شرکت، سابق بر این صورت گرفته و این ظرفیت نیز افزایش یافته بود اما بازدید امروز بسیار بیشتر از حجم تخمین زده بود و همزمانی آن با جا به جایی یک سرور موجب شد برخی مخاطبات با خطای از دسترس شدن سایت رو به رو باشند. برنامه مدونی برای افزایش ظرفیت ها در نظر داریم تا مشکلات فعلی به طور کامل برطرف شود.

کد خبر: 40808
تاریخ: 1398/03/22 - 13:15
منبع: بورس پرس

روح الله دهقان  بورس  معاملات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عملکرد مالی پتروشیمی شرق‌نشین بررسی شد؛

پتروشیمی که حال عرضه کریستال ملامین نداشت/ رشد ۳۰درصدی ارزش معاملات اوره پریل

می متالز - میانگین نرخ هر تن از این محصول با کمی کاهش در مقایسه با هفته قبل از آن به ۲۲ میلیون و ۷۲۹ هزار ریال رسید.
 

نگاه خیره سهامداران به بانکی ها/ «اخابر» و ارزشی که واقعی نیست

می متالز - در روز صعود شاخص کل، نمادهای بانکی و مرتبط با آن، در کانون توجهات سهامداران واقع شده اند.
 برای امروز انجام می شود:

عرضه ۱۷۸ هزار کیلووات ساعت برق سه نیروگاه در بورس انرژی

می متالز - امروز در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی، ۱۷۸ هزار کیلووات برق توسط سه نیروگاه برای دوره تحویل ماهانه شهریور عرضه خواهد شد.
 در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف نماد سهم مثبت حاضر در بورس برای افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد سهم مثبت بورسی به دلیل برگزاری مجمع فوق العاده جهت افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی متوقف می شود.
 نگاهی به عملکرد عرضه‌اولیه‌ای دیگر در تالارنقره‌ای؛

تنها نیمی از عرضه «آرتوزایلین» معامله شد/ کاهش نرخ، چاشنی تلخ معاملات

می متالز - نرخ متوسط هر تن از این محصول با تکرار مجدد کاهش در حدود ۳درصدی نسبت به هفته قبل از آن به ۷۸ میلیون و ۳۱۵ هزار ریال رسید.
 

نماد شرکت خاص بازار سرمایه در بازار دوم فرابورس درج شد / ارتقا از بازار پایه

می متالز - با موافقت هیات پذیرش فرابورس، نماد سپرده گذاری مرکزی به عنوان صد و هفدهمین شرکت از بازار پایه به بازار دوم معاملات این بورس منتقل و درج شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما