خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساحلی و دریایی   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

جهش سودآوری «حتاید»

می متالز - شرکت تاید واتر خاورمیانه عملکرد ١٢ ماهه سال ٩٧ را با تحقق سودآوری 1606ریالی به ازای هر سهم منتشر کرد؛ سود خالص «حتاید» در مقایسه با عملکرد سال 96، جهش 147 درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش می متالز، «حتاید» در دوره یک‌ساله منتهی به پایان اسفندماه 97 علی رغم فشار تحریم‌ها، با رشد سودآوری همراه شد؛ به‌طوری‌که سود عملیاتی شرکت در سال گذشته به بیش از 132 میلیارد تومان رسید. این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 193 درصدی را تجربه کرده است. به همین ترتیب سود ناخالص و سود خالص «حتاید» نیز در این دوره جهش قابل‌توجهی را ثبت کرده است. به‌طوری‌که شرکت در سال گذشته 160 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است که این رقم در سال 96 عددی معادل 65 میلیارد تومان بوده است.
از سال گذشته به تبع واگذاری بلوک  ۶۳ درصدی سهام شرکت به بخش خصوصی، مدیریت جدید سکانداری این شرکت را بر عهده گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صنعت بانکداری امسال ۱.۳ تریلیون دلار سودآوری خالص داشته

می متالز - در سال ۲۰۱۸ صنعت بانکداری در جهان ۱.۳ تریلیون دلار سودآوری خالص داشته است.
 مدیرعامل فولاد تکنیک عنوان کرد:

صادرات بهترین حالت سودآوری فولاد

می متالز - محمد ابکا مدیر عامل فولاد تکنیک در پنل همایش عبور از بحران در صنعت متالورژی و فولاد کشور گفت: در سال ۱۳۹۲ برنامه جامع فولاد تدوین شد که مشکلات زیادی داشت.
 در سال مالی ۱۳۹۸ کسب شد؛

۱۰۰۱ ریال سود سرمایه‌گذاری‌های هلدینگ بزرگ

می متالز - از نکات جالب توجه درآمد‌های این هلدینگ پتروشیمی می‌توان به تغییر وضعیت سودآوری بسیاری از زیرمجموعه‌هایش اشاره داشت.
 در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ صورت گرفت:

افزایش ۱۰۰هزار تنی صادرات و تحقق سودی چشمگیر این سیمان‌ساز

می متالز - افزایش مجموع مقادیر فروش سیمان داخلی و صادراتی این شرکت در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از ۶۵۴.۲۴۶ تن به ۸۸۶.۹۹۲ تن، نقش برجسته‌ای در افزایش سودآوری این شرکت داشته است.
 در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ صورت گرفت؛

رشد بیش از ۷۳ درصدی سودخالص «وامید»

می متالز - از جمله نکات مورد توجه سرمایه‌گذاران این شرکت در سال مالی جاری، تاخیر موجود در شناسایی سود‌های سال ۱۳۹۸ زیر مجموعه‌های این شرکت است.
 بذل و بخشش کارمزد‌های مدیریتی از جیب سرمایه‌گذاران؛

آیا ورود شرکت‌های تامین سرمایه به بورس ضرورت داشت/ نگاهی به محل درآمدی «امید» در ۶ ماهه نخست سال

می متالز - در حدود ۵.۲ میلیارد تومان کارمزد ۶ ماهه برای صندوقی با بیش از ۹۴ درصد دارایی در سپرده‌های بانکی و اوراق درآمد ثابت، شاهکاری از واحد صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس و امید نامه‌های این صندوق‌ها است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما