خبر
بورس و سهام   تاسیسات ساحلی و دریایی   دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  

جهش سودآوری «حتاید»

می متالز - شرکت تاید واتر خاورمیانه عملکرد ١٢ ماهه سال ٩٧ را با تحقق سودآوری 1606ریالی به ازای هر سهم منتشر کرد؛ سود خالص «حتاید» در مقایسه با عملکرد سال 96، جهش 147 درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش می متالز، «حتاید» در دوره یک‌ساله منتهی به پایان اسفندماه 97 علی رغم فشار تحریم‌ها، با رشد سودآوری همراه شد؛ به‌طوری‌که سود عملیاتی شرکت در سال گذشته به بیش از 132 میلیارد تومان رسید. این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 193 درصدی را تجربه کرده است. به همین ترتیب سود ناخالص و سود خالص «حتاید» نیز در این دوره جهش قابل‌توجهی را ثبت کرده است. به‌طوری‌که شرکت در سال گذشته 160 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است که این رقم در سال 96 عددی معادل 65 میلیارد تومان بوده است.
از سال گذشته به تبع واگذاری بلوک  ۶۳ درصدی سهام شرکت به بخش خصوصی، مدیریت جدید سکانداری این شرکت را بر عهده گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمان مجمع «حتاید»

می متالز - تایدواتر خاورمیانه که قبلا افزایش سرمایه 9 درصدی خود را اعلام کرده بود، حالا اما زمان برگزاری مجمع فوق‌العاده برای رای گیری از موافقت سهامداران با آن را قصد دارد در دو هفته آینده برگزار کند.
 

زمان افزایش سرمایه جذاب شرکت دارای صف خرید اعلام شد

می متالز - شرکت بورسی دارای صف خرید، زمان برگزاری مجمع فوق العاده برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۹۵ درصدی از محلی جذاب را اعلام کرد.
 

سرمایه به "حتاید" می‌رسد

می متالز - شرکت تایدواتر خاورمیانه مجمع عمومی در خصوص افزایش سرمایه را در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ برگزار خواهد کرد.
 حاشیه‌ها، مانع مالیات‌ستانی اصولی

مالیات بگیرید اما تیشه به سودآوری معادن نزنید

می متالز - در اینکه کشور باید با مالیات اداره شود و از درآمدهای رانتی نفت فاصله بگیرد شکی نیست اما اینکه چطور مالیات گرفته شود تا عاملی برای کسب درآمد دولت و رشد اقتصادی باشد و همچنین چرخ‌های معدن بچرخد، مسئله‌ای است که فعالان معدنی نگران آن هستند.
 

صنعت بانکداری امسال ۱.۳ تریلیون دلار سودآوری خالص داشته

می متالز - در سال ۲۰۱۸ صنعت بانکداری در جهان ۱.۳ تریلیون دلار سودآوری خالص داشته است.
 مدیرعامل فولاد تکنیک عنوان کرد:

صادرات بهترین حالت سودآوری فولاد

می متالز - محمد ابکا مدیر عامل فولاد تکنیک در پنل همایش عبور از بحران در صنعت متالورژی و فولاد کشور گفت: در سال ۱۳۹۲ برنامه جامع فولاد تدوین شد که مشکلات زیادی داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما