خبر
خودرو  

طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس

می متالز - طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو در دستور جلسه علنی این هفته مجلس قرار گرفت.

به گزارش می متالز، مجلس این هفته روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه علنی خواهد داشت. در جلسه علنی فردا؛ یکشنبه 26 خرداد طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو نیز که گزارش کمیسیون صنایع و معادن است در دستور صحن علنی مجلس قرار دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اقتصاد غیر نفتی با اقتصاد دیجیتالی محقق می‌شود

می متالز - رییس کمیته کسب و کارهای الکترونیک مجلس گفت: اقتصاد دیجیتال مبتنی بر کسب و کارهای نوین از موضوعات مهمی است که می‌تواند در راستای جایگزینی درآمدهای نفتی نقش آفرینی کند.
 مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد؛

مناسب ترین و نامناسب ترین استان‌ها از منظر امنیت سرمایه‌گذاری

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در ادامه سلسله گزارشات خود درباره شاخص امنیت سرمایه گذاری در ایران، مناسب‌ترین و نامناسب‌ترین استان‌ها از این منظر را در پاییز سال ۱۳۹۷ اعلام کرده است.
 عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی:

خالی کردن زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی توجیهی ندارد

می متالز - عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حمایت از زنگنه به عنوان یکی از فرمانده جنگ اقتصادی کنونی، گفت: هیچ توجیهی ندارد که برخی در این شرایط حساس کشور زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی خود را خالی کنند.
 در نشست شورای معاونین پارلمانی دستگاههای اجرایی:

اولویتهای مجلس تا پایان دوره اعلام شد/ معاونین پارلمانی دستگاهای اجرایی تنظیم کننده تب جامعه و نمایندگان باشند

می متالز - عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین وظایف معاونین و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه و دستگاههای اجرایی را ارتباط با نمایندگان مردم عنوان کرد و افزود: این افراد چون تریبون دراختیار دارند نقش مهمی در کارآمد و ناکارآمد نشان دادن مجموعه نظام ایفا می کنند و به عنوان حلقه وصل دولت و مجلس می توانند بر حسب وظایف ملی از این فرصت در مسیر بیان حقایق مسوولانه عمل کنند.
 

وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت دستگاه برتر حوزه حقوقی و مجلس شد

می متالز - وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت دستگاه برتر در ارزیابی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری شد.
 

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور ۳ وزیر و رییس کل بانک مرکزی

می متالز - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به منظور ساماندهی وضعیت بیت کوین و رمز ارزها جلسه‌ای با حضور وزرای نیرو، صنعت، اقتصاد و رییس کل بانک مرکزی در محل کمیسیون اقتصادی برگزار می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما