خبر
خودرو  

طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس

می متالز - طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو در دستور جلسه علنی این هفته مجلس قرار گرفت.

به گزارش می متالز، مجلس این هفته روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه جلسه علنی خواهد داشت. در جلسه علنی فردا؛ یکشنبه 26 خرداد طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو نیز که گزارش کمیسیون صنایع و معادن است در دستور صحن علنی مجلس قرار دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پراید و تیبا از اول آبان چقدر گران شد؟

می متالز - پس از این که ماجرای حذف پراید از خط تولید قطعی شد، قیمت آن نیز به مرور در بازار تغییر کرد که می‌توانید روند قیمت این خودرو و خودروی جایگزین آن را در ادامه بخوانید.
 

آیا قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد؟

می متالز - یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: عرضه خودرو از سوی خودروسازان حدود ۴۰ درصد کاهش داشته است. همین موضوع باعث شده که در هفته‌های اخیر با موج جدید گرانی‌ها در بازار خودرو مواجه شویم.
 

دیدار مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با علی لاریجانی

می متالز - صبح امروز چهارشنبه، ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۸ سعید رسولی، مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و معاونان وی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
 

خداقوت به بانک گردشگری

می متالز - نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: باید به عوامل بانک گردشگری خداقوت گفت وی با اشاره به افتتاح کارخانه احیاء مستقیم شماره یک فولاد بافت کرمان که دیروز با حضور رئیس جمهور انجام شد موج جدیدی در بخش اشتغال و صنعت ایجاد کرد. به گفته مهدی جهانگیری رئیس گروه مالی گردشگری این گروه در یک دوره ۱۰ ساله برای بیش از ده هزار نفر از جوانان کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
 فولادگر در حاشیه بازدید از غرفه کروز:

بهبود شرایط کسب و کار در قطعه سازی را باید با مقررات زدایی فراهم کنیم

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بهبود کسب و کار در صنعت قطعه سازی را باید با مقررات زدایی، رفع موانع و اختصاص تسهیلات بانکی و غیر بانکی فراهم کنیم.
 رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس گفت:

لزوم ورود دولت به وضعیت شرکت‌های کشتیرانی

می متالز - رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به مشکلات مالی این شرکت‌ها و گران بودن قیمت سوخت، دولت باید به این شرکت‌ها در قالب یارانه کمک مالی کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما