خبر
بانک ها   انرژی های تجدیدپذیر  

انرژی خورشیدی تولیدی در بانک ملی ۲.۸ برابر افزایش یافت

می متالز - بانک ملی ایران در ادامه روند اتصال ساختمان های خود به سیستم تامین انرژی الکتریکی از منابع تجدیدپذیر، ۱۰ساختمان دیگر را به این امکانات تجهیز کرد.

به گزارش می متالز، پس از احداث چهار نیروگاه خورشیدی از شعب مرکزی، سعدی، حافظ و ساختمان مدیریت واقع در محوطه ادارات مرکزی بانک با مجموع ظرفیت ۹۰ کیلووات در سال ۱۳۹۶، به تازگی ۱۰ ساختمان دیگر نیز به این مجموعه پیوسته اند.

با احداث نیروگاه های جدید خورشیدی، ۲۶۰ کیلووات دیگر به ظرفیت تولید انرژی از این محل افزوده شده و مجموع انرژی تولیدی از منابع تجدید پذیر در بانک ملی ایران به ۳۵۰ کیلووات رسیده است.

همچنین طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال جاری ۱۵۰ کیلووات ظرفیت جدید از محل نیروگاه های خورشیدی به مجموعه انرژی های مصرفی در بانک ملی ایران افزوده خواهد شد. این نیروگاه ها در مجموعه ادارات امور شعب مرکزی، جنوب، غرب و شرق تهران، شعبه کاشف، شعب بانک کارگشایی مرکزی و امیریه، ساختمان فردوسی، اداره کل مهندسی و املاک و ساختمان میرداماد به بهره برداری رسیده است.

بانک ملّی ایران به عنوان یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات مالی و بانکی در جهان با دارا بودن شبکه ای وسیع و گسترده از ساختمان ها و کارکنان در سطح کشور، با آگاهی از محدودیت منابع انرژی فسیلی و نقش کلیدی خود در صیانت از این منابع انرژی، در راستای مسئولیت اجتماعی و همسو با سیاست های کلان کشور در راستای توسعه پایدار، افزایش بهره وری، مصرف بهینه انرژی، کاهش آلودگی های زیست محیطی و اجرای موثر قوانین کشور از جمله قانون اساسی در حوزه محیط زیست، ضمن تأمین منافع ذینفعان خود و صیانت از سرمایه های ملی که ضامن موفقیت، رشد، توسعه و سودآوری است، پیشتر خط مشی مدیریت انرژی را تدوین کرده است.

کد خبر: 42463
تاریخ: 1398/04/02 - 22:19
منبع: چابک آنلاین

بانک ملی  انرژی خورشیدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پرداخت ۴۰ هزار فقره وام رفع احتیاجات ضروری در بانک ملی ایران

می متالز - بانک ملی ایران با پرداخت بیش از ۴۰ هزار فقره وام رفع احتیاجات ضروری با کمترین کارمزد از ابتدای سال‌جاری تا پایان آبان ماه به نیازهای ضروری مشتریان گرانقدر خود پاسخ داده است.
 

ورود انرژی های تجدیدپذیر به صنعت فولاد

می متالز - اولین شرکت تولید فولاد آمریکا که با انرژی باد کار می کند، به زودی آغاز به کار می کند.
 رئیس هیات موسس کانون صرافان تشریح کرد:

"دلار" با نرخ دستوری ثابت نمی‌ماند

می متالز - با توجه به تورم اقتصادی بالای ۳۰ درصدی امسال، تثبیت نرخ ارز منطقی نبوده و دلار باید به شکل تدریجی متناسب با نرخ تورم، تعدیل می شد.
 

محدودیت‌های معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک ملی

می متالز - در خصوص نماد‌های اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی اعلام شد.
 

محدودیت های معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک ملی

می متالز - در خصوص نماد‌های اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی اعلام می‌شود.
 

تولید سیمان و فولاد با استفاده از انرژی خورشیدی/ بیل گیتس سرمایه‌گذار شرکت انرژی متمرکز خورشیدی

می متالز - از جمله مشکلاتی که کارخانه‌های فولاد سازی و همچنین تولید سیمان در کنار برخی صنایع دیگر با آن روبرو هستند، مصرف بالای انرژی در کنار ایجاد آلودگی است، شرکت انرژی پاک هلیوژن به تازگی اعلام کرده است که موفق به دستیابی به نوعی از انرژی متمرکز خورشیدی و ایجاد دمای بسیار بالا شده که در تولید فولاد و سیمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما