خبر
آهن و فولاد   علوم  

افتتاح پارک علم و فنآوری کاشان همزمان با نمایش توانمندی های فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور همزمان با افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری ریاست جموری، ساداتی نژاد نماینده شهرستان کاشان در مجلس شورای اسلامی، مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان دولتی و بخش خصوصی در کاشان برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این نمایشگاه، شرکت‌کنندگان با برپایی غرفه، دستاوردهای پژوهشی خود را به معرض نمایش گذاشتند که شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز در این نمایشگاه با برپایی غرفه و حضور کارشناسان و مدیران خود، گزارشی از اقدامات و فعالیت های پژوهشی خود را به بازدیدکنندگان ارایه داد.
معاونت علمی و فنآوری رییس جموری، در بازدید از غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان از نزدیک با اقدامات این شرکت آشنا شد.
وی با تقدیر از اقدامات گسترده فولاد امیرکبیر کاشان بویژه در بومی سازی 116 قطعه و کالای مورد نیاز در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و همکاری این شرکت با همکاری دانشگاه کاشان، به اخذ جایزه بنیاد مدیریت اروپا (EFQM) در سال 1397 اشاره کرد و گفت: رشد تولید در خطوط مختلف با بهبود فرآیندهای تولیدی شرکت و رشد تولید و فروش و صادرات محصولات، همه گواهی بر کارنامه مثبت و ارزنده این شرکت دارد که جای تقدیر دارد.
ستاری در ادامه با ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت‌های علوم دانش بنیان در کاشان گفت: جوانان ما در این شرکت‌های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می‌زنند و تولیدات و فروش آن‌ها باعث می‌شود که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ دنیا تبدیل شود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: با راه اندازی بیش از 4 هزار و 200 شرکت دانش بنیان، گام مهمی برای ارتقای جایگاه علمی و تحقیقاتی کشور برداشته شده است.
وی افزود: سال گذشته گردش مالی  شرکت های دانش بنیان 900 هزار میلیارد ریال بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

می متالز - هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران سه شنبه مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن مطهری برگزار شد.
 

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، عزیز قنواتی و شهرام عالی وند

می متالز - مراسم تکریم مدیرعامل فولاد امیرکبیر کاشان، عزیز قنواتی و معارفه شهرام عالی وند پنج شنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن جلسات فولاد امیرکبیر کاشان، با حضور اعضا هیات مدیره، مدیران، رؤسا و نمایندگان کارگران برگزار شد.
 

شرکت فولاد امیرکبیرکاشان در گردهمایی بزرگ شرکت‌های صنایع معدنی کشور در نمایشگاه فولاد اصفهان

می متالز - یازدهمین نمایشگاه متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته با حضور ۱۳۰ شرکت بزرگ فعال در حوزه فولاد و متالورژی طی روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار گردید.
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه

می متالز - نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه با محوریت ساختمان و تمامی زیرمجموعه‌های وابسته از ۲۶ لغایت ۳۰ شهریور ۱۳۹۸( ۱۷ الی ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ ) در دمشق دایر است.
 

بازدید خداداد غریب پور، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو به همراه هیات همراه از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نشست مشترک خداداد غریب پور، معاون محترم وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو به همراه ساداتی نژاد، نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در مجلس، عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه، احمدیه، رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت اصفهان و سایر مسوولین پس از بازدید از خط تولید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برگزار شد.
 

افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی و حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نمايشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور صبح امروز سوم تیر ماه ۱۳۹۸ با افتتاح پارک علم و فناوری غياث الدين جمشيد كاشانی با حضور معاونت علمي رياست جمهوری، جناب آقای دكتر سورنا ستاری در کاشان برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما