خبر
آهن و فولاد   علوم  

افتتاح پارک علم و فنآوری کاشان همزمان با نمایش توانمندی های فولاد امیرکبیر کاشان

می متالز - نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش محور همزمان با افتتاح پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری ریاست جموری، ساداتی نژاد نماینده شهرستان کاشان در مجلس شورای اسلامی، مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان و جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان دولتی و بخش خصوصی در کاشان برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این نمایشگاه، شرکت‌کنندگان با برپایی غرفه، دستاوردهای پژوهشی خود را به معرض نمایش گذاشتند که شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز در این نمایشگاه با برپایی غرفه و حضور کارشناسان و مدیران خود، گزارشی از اقدامات و فعالیت های پژوهشی خود را به بازدیدکنندگان ارایه داد.
معاونت علمی و فنآوری رییس جموری، در بازدید از غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان از نزدیک با اقدامات این شرکت آشنا شد.
وی با تقدیر از اقدامات گسترده فولاد امیرکبیر کاشان بویژه در بومی سازی 116 قطعه و کالای مورد نیاز در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و همکاری این شرکت با همکاری دانشگاه کاشان، به اخذ جایزه بنیاد مدیریت اروپا (EFQM) در سال 1397 اشاره کرد و گفت: رشد تولید در خطوط مختلف با بهبود فرآیندهای تولیدی شرکت و رشد تولید و فروش و صادرات محصولات، همه گواهی بر کارنامه مثبت و ارزنده این شرکت دارد که جای تقدیر دارد.
ستاری در ادامه با ابراز خرسندی از ایجاد زیرساخت‌های علوم دانش بنیان در کاشان گفت: جوانان ما در این شرکت‌های دانش بنیان دست به اقدامات بزرگی می‌زنند و تولیدات و فروش آن‌ها باعث می‌شود که بدون شک در آینده نزدیک ایران به یکی از تولیدکنندگان بزرگ دنیا تبدیل شود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: با راه اندازی بیش از 4 هزار و 200 شرکت دانش بنیان، گام مهمی برای ارتقای جایگاه علمی و تحقیقاتی کشور برداشته شده است.
وی افزود: سال گذشته گردش مالی  شرکت های دانش بنیان 900 هزار میلیارد ریال بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

می متالز - هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران سه شنبه مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل دانشگاه تربیت مدرس، سالن مطهری برگزار شد.
 

دست پر روابط عمومی‌های گروه فولاد مبارکه از همایش سرآمدان روابط عمومی

می متالز - در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران با اعطای لوح و تندیس زرین از روابط‌عمومی گروه فولاد مبارکه شامل شرکت‌های فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و امیرکبیر کاشان تجلیل شد.
 معاون علمی رییس‌جمهور؛

تراکنش فین‌تک‌ها یکساله ۱۰ برابر شد

می متالز - معاون رییس جمهور اظهارداشت: تراکنش فین‌تک‌ها تنها ظرف یکسال گذشته ١٠ برابر شده و روزانه هزاران میلیارد تومان تراکنش اینترنتی در کشور انجام می‌شود.
 در راستای رونق تولید و ساخت داخل؛

خط تولید آزمایشی پژو 301 راه اندازی شد/ عبور از مونتاژکاری

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز تولید ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو پژوی ۳۰۱ بدون حضور شرکت پژو در ایران خبر داد و گفت: در مجموع ۶۰ میلیون یورو برای این خط سرمایه گذاری شده است.
 رئیس هئیت عامل ایمیدرو:

بومی سازی در فولاد مبارکه محصول همبستگی است

می متالز - رئیس هئیت عامل ایمیدرو در جریان بازدید از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: بومی سازی نیازمندی های فولاد مبارکه در این شرکت محصول همبستگی است که باعث افتخار است.
 غریب پور در بازدید از فولاد امیرکبیر کاشان تاکید کرد

هدایت سود شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی به " توسعه"

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو ‌تاکید کرد: سیاست ما حرکت از سمت تقسیم سود شرکت های بزرگ به سوددهی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما