خبر
فن آوری های نوین   نفت  

ورود « رتاپ » به شبکه الکترونیک توزیع سوخت

می متالز - دو PSP کشور که یکی از آن‌ها در بازار سهام حضور دارد، در پروژه «نوسازی و تجهیز شبکه پرداخت الکترونیکی توزیع سوخت کشور» با یکدیگر همکاری می‌کنند.

به گزارش می متالز، شرکت‌های پرداخت الکترونیک سداد و تجارت الکترونیک پارسیان، مشارکت در استارت‌آپ فناورانه PIDO را دستمایه همکاری قرار دادند. پیدو تنها استارت‌آپ دارای زیرساخت شبکه پرداخت الکترونیکی و فناوری‌های توزیع سوخت کشور است. این استارت‌آپ در کسب‌و‌کار سوخت‌رسانی آنلاین و سیار با مجوز رسمی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در زمستان ۱۳۹۶ شکل گرفت. در ادامه با هماهنگی و امضای تفاهم‌نامه با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به پروژه نوسازی کارتخوان‌ها و نرم‌افزار سامانه هوشمند سوخت در جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی ورود کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در رینگ صادراتی بورس انرژی؛

٢۴٢ هزار تن نفت گاز روانه بازار‌های جهانی می‌شود

می متالز - امروز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ٢۴٢ هزار تن نفت گاز (گازوییل) با ٩ محموله مختلف در رینگ صادراتی بورس انرژی به فروش می رساند.
 در بورس انرژی؛

فردا ۲۰ هزار تن نفت سفید عرضه می شود

می متالز - فردا نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در رینگ بین‌الملل در دو نوبت عرضه خواهد شد.
 رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان

توجه به استارتاپ‌ها و اتاق بازرگانی نسل دوم می‌تواند شرایط را برای توسعه سریع‌تر و بیشتر فراهم کند

می متالز - مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در آیین افتتاح نمایشگاه اتوکام 2019:
 اطلاعیه شماره ۴ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:

چهار رقم آخر کد ملی به‌عنوان پیش فرض رمز کارت سوخت فعال است

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه شماره چهار خود اعلام کرد: چهار رقم آخر کد ملی تا پایان آذرماه به عنوان پیش‌فرض رمز کارت سوخت فعال است.
 پیش‌ گشایش؛

زنگ خطر "بنزین"

می متالز - بازار امروز را باعرضه‌های سنگین‌تر از سوی حقوقی‌ها پیش‌بینی می‌کنیم چراکه بسیاری از تحلیل گران این نهاد‌ها با سرعت بالاتری شرایط کنونی و ریسک‌های محتمل را زیر نظر می‌گیرند.
 رئیس کمیسیون کسب و کارهاى دانش بنیان اتاق بازرگانى مطرح کرد:

پتانسیل فراوان فعالیت استارتاپ ها در حوزه خدمات بندرى و دریایى/ امکان ارائه خدمات نوآورانه بخش خصوصى در حوزه بندرى و دریایى در صورت حمایت سازمان هاى مرتبط

می متالز - رئیس کمیسیون کسب و کارهاى دانش بنیان اتاق بازرگانى، صنایع، معادن و کشاورزى ایران با تاکید بر اینکه پتانسیل فراوانى به منظور استفاده از فناورى در حوزه خدمات بندرى و دریایى وجود دارد، گفت: باید مسیر براى شرکت هاى دانش بنیان به منظور فعالیت هاى فناورانه و نوآورانه در این حوزه هموار شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما