خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات   نفت  

« رکیش » برنده یک مناقصه نفتی

می متالز - کارت اعتباری ایران کیش به‌عنوان مناقصه‌گر برگزیده از طرف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران انتخاب شد.

به گزارش می متالز، مهرداد بختیاری‌فر، رئیس اداره کسب‌و‌کار کارت اعتباری ایران کیش با اعلام این خبر گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بهمن ماه سال ۹۷، عملیات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار‌های مرتبط با تجهیزات پایانه‌های سامانه‌های هوشمند سوخت را به مناقصه گذاشته بود که ایران کیش توانست با برنده شدن در این مناقصه، مسوولیت تعمیرات و نگهداری پایانه‌های سامانه هوشمند سوخت را برعهده گرفته و انحصار بیش از ۱۰ ساله سایر شرکت‌ها را در این خصوص از بین ببرد.

به گفته وی اکنون در حال طی مراحل عقد قرارداد هستیم و همزمان با تبادل قرارداد مراحل تحویل و آماده‌سازی تجهیزات برای اجرای قرارداد را هم انجام می‌دهیم. بختیاری‌فر گفت: این مناقصه مربوط به ۳۰ هزار دستگاه پایانه سامانه مدیریت هوشمند سوخت است. وی اظهار کرد: علاوه‌بر تعمیرات دستگاه‌های پایانه فروش خود و قراردادهایی که تاکنون با شرکت‌‌های دیگر داشتیم، این قرارداد یکی از بزرگ‌ترین قراردادهایی است که در حوزه تعمیرات و نگهداری رخ داده است .

این مناقصه با موضوع سرویس، نگهداری پشتیبانی و تعمیرات سخت‌افزارها و نرم‌‌افزارهای مرتبط با تجهیزات پایانه‌های ingenico I۹۴۰۰ سامانه هوشمند سوخت برگزار و ایران کیش از میان سه شرکت در این مناقصه برگزیده شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ظرفیت جدید «رکیش» در نظام پرداخت

می متالز - با توجه به اینکه مشکل کاغذ و رول امسال جدی‌تر می‌شود انتظار این است تا استقبال از دستگاه هم‌پات (MPOS) ایران‌کیش افزایش یابد، قابلیت الکترونیکی بودن رسیدهای MPOS در این زمینه یک مزیت محسوب می‌شود.
 

ورود « رتاپ » به شبکه الکترونیک توزیع سوخت

می متالز - دو PSP کشور که یکی از آن‌ها در بازار سهام حضور دارد، در پروژه «نوسازی و تجهیز شبکه پرداخت الکترونیکی توزیع سوخت کشور» با یکدیگر همکاری می‌کنند.
 

برنامه توسعه‌ای امسال «رکیش»

می متالز - ایران‌کیش در سال ۹۸ به دنبال توسعه در زمینه درگاه‌های موبایل و اینترنتی است و به همین منظور معاونت کسب‌وکار در این شرکت تاسیس شده است که مسوولیت آن بررسی وضعیت بازار و همکاری با استارت‌آپ‌هاست.
 

سهامداران «رکیش» در مجمع

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام کارت اعتباری ایران کیش برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷ این شرکت در روز شنبه بیست و پنجم خرداد راس ساعت ۱۰ صبح در مجموعه فرهنگی تلاش (وزارت کار) برگزار می‌شود.
 

عرضه بنزین از ۲۰ مرداد، فقط با کارت سوخت

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: عرضه بنزین از ۲۰ مرداد فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت انجام می‌شود.
 سرپرست مدیرعامل ایران کیش مطرح کرد؛

چالش صنعت پرداخت با تامین کاغذ و دستگاه کارتخوان

می متالز - سرپرست مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش گفت: افزایش هزینه ارز باعث شده تا تامین دستگاه کارتخوان و کاغذ کارتخوان به بحران و چالش‌هایی جدی در صنعت پرداخت تبدیل شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما