خبر
جاده ای و پایانه ها   حمل و نقل عمومی  

صیانت از حریم راه‌ها از وظایف اصلی راهداری

می متالز - سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران صیانت از حریم راه‌ها را به منظور توسعه و حفظ این سرمایه ملی، از وظایف اصلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دانست.

به گزارش می متالز، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با بیان اینکه حفظ و نگهداری از راه‌های موجود یکی از وظایف ذاتی و اصلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است گفت:امیدواریم به زودی با تعامل و همکاری همه جانبه مسولین ارشد اداری و قضایی استان عملیات ساماندهی، حفظ و حراست از حریم راه‌های استان با هدف جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیرمجاز، قلع و قمع تابلو‌ها و بیلبرد‌های غیر مجاز  جاده‌ای آغاز گردد.

اسماعیل فولادی افزود: این اداره کل با تمام توان و بکارگیری از همه امکانات و تجهزات خود با توجه به کمبود اعتبارات و منابع مالی مناسب توانست گام‌های ارزنده‌ای را در جهت ایمن سازی و روان سازی ترافیک بردارد.

وی گفت: مازندران به دلیل شرایط جغرافیایی و طبیعی خود و همچنین نزدیکی شهر‌ها و روستا‌های این استان به هم و به لحاظ تقاضای بی شمار جهت تفکیک اراضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که این مهم عاملی شده تا ساخت و ساز‌هایی در این اراضی بدون مجوز از مراکز ذیربط بصورت غیر مجاز صورت پذیرد.

وی افزود: از طرفی به دلیل رشد فزاینده ترافیک و تولید خودرو، جاده های مازندران نیاز اساسی به ارتقاء و توسعه و تعریض داشته که این پدیده ناموزون و نامتعارف اثرات بسیار سویی را در سطح جاده ها ی استان ایجاد نموده است.

فولادی اجرای عملیات راهداری را در این استان بسیار حیاتی و مهم برشمرد و گفت: روکش آسفالت، اجرای خط کشی، نصب تابلو‌ها و علائم، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه‌ها، شستشو و ترمیم تابلو‌ها و از جمله عملیات و برنامه‌های اصلی عملیات راهداری بوده که به طور مستمر در حال اجرا می‌باشد.

 

 

کد خبر: 43466
تاریخ: 1398/04/13 - 18:14
منبع: تین نیوز

حمل و نقل جاده‌ای  مازندران  صیانت  سماعیل فولادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مطرح کرد:

پایین آمدن حجم سفارشات فولادین ذوب آمل باعث اخراج تعدادی از کارگران خواهد شد/ تعدادی از مطالبات کارفرما از ایران خودرو محقق می‌شود

می متالز - حسینقلی قوانلو گفت: حجم تولیدات کارخانه فولادین ذوب آمل پایین آمده است و ممکن است بر این اساس تعدادی از کارگرانش کم شوند.
 حق سهامداران این سیمانی مشخص شد؛

«سمازن» و یک گام دیگر به سمت سرمایه نو

می متالز - شرکت سیمان مازندران حق تقدم های استفاده نشده را به فروش رساند؛ آن هم به قیمتی که برای سهامداران مطلوب بود.
 

جزئیات تفاهم‌ راهداری و هپکو برای ساخت ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات‌/ هپکو قراردادهای قبلی را اجرا نکرد

می متالز - رئیس سازمان راهداری با اشاره به تفاهم با هپکو برای ساخت و تحویل 300 دستگاه انواع گریدر، لودر و بیل مکانیکی، گفت: مقرر شد تا پایان هفته هپکو قیمتی که مورد تأکید وزارت صمت و همچنین رقابتی باشد را به ما اعلام کند تا تفاهم‌نامه به قرارداد برسد.
 

آیا بزرگترین صنعت فولاد مازندران احیا می‌شود؛ تلاش مسوولان برای بازگشت ۶۰۰ نیروی کار‌

می متالز - در پی تعطیلی و بیکار شدن ۱۶۰۰ نیروی کار بزرگ‌ترین تولیدکننده قطعات یدکی خودرو در مازندران با تلاش مسوولان استانی و پیگیری‌های استاندار چرخه تولید با فعالیت ۶۰۰ کارگر به این شرکت بازگشت.
 

کوره‌های بزرگ‌ترین کارخانه قطعه‌سازی مازندران دوباره روشن شد

می متالز - مدیرعامل کارخانه فولادین ذوب آمل گفت که از امروز یکشنبه تعدادی از کارگران کارخانه به سرکارهایشان فراخوانده شدند و اکنون به صورت تک شیفت مشغول کار هستند.
 رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

معادن مازندران با مشکلات عدیده مواجه هستند

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه معادن با مشکلات عدیده ای مواجه هستند خواستار توجه برای حل مشکلات فراروی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما