خبر
جاده ای و پایانه ها   حمل و نقل عمومی  

صیانت از حریم راه‌ها از وظایف اصلی راهداری

می متالز - سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران صیانت از حریم راه‌ها را به منظور توسعه و حفظ این سرمایه ملی، از وظایف اصلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دانست.

به گزارش می متالز، سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با بیان اینکه حفظ و نگهداری از راه‌های موجود یکی از وظایف ذاتی و اصلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است گفت:امیدواریم به زودی با تعامل و همکاری همه جانبه مسولین ارشد اداری و قضایی استان عملیات ساماندهی، حفظ و حراست از حریم راه‌های استان با هدف جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیرمجاز، قلع و قمع تابلو‌ها و بیلبرد‌های غیر مجاز  جاده‌ای آغاز گردد.

اسماعیل فولادی افزود: این اداره کل با تمام توان و بکارگیری از همه امکانات و تجهزات خود با توجه به کمبود اعتبارات و منابع مالی مناسب توانست گام‌های ارزنده‌ای را در جهت ایمن سازی و روان سازی ترافیک بردارد.

وی گفت: مازندران به دلیل شرایط جغرافیایی و طبیعی خود و همچنین نزدیکی شهر‌ها و روستا‌های این استان به هم و به لحاظ تقاضای بی شمار جهت تفکیک اراضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که این مهم عاملی شده تا ساخت و ساز‌هایی در این اراضی بدون مجوز از مراکز ذیربط بصورت غیر مجاز صورت پذیرد.

وی افزود: از طرفی به دلیل رشد فزاینده ترافیک و تولید خودرو، جاده های مازندران نیاز اساسی به ارتقاء و توسعه و تعریض داشته که این پدیده ناموزون و نامتعارف اثرات بسیار سویی را در سطح جاده ها ی استان ایجاد نموده است.

فولادی اجرای عملیات راهداری را در این استان بسیار حیاتی و مهم برشمرد و گفت: روکش آسفالت، اجرای خط کشی، نصب تابلو‌ها و علائم، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه‌ها، شستشو و ترمیم تابلو‌ها و از جمله عملیات و برنامه‌های اصلی عملیات راهداری بوده که به طور مستمر در حال اجرا می‌باشد.

 

 

کد خبر: 43466
تاریخ: 1398/04/13 - 18:14
منبع: تین نیوز

حمل و نقل جاده‌ای  مازندران  صیانت  سماعیل فولادی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

800 مورد بازدید از ناوگان حمل و نقل استان مرکزی انجام شد

می متالز - معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از انجام 800 مورد بازدید ناوگان حمل و نقل استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
 رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمان مازندران:

۲۰ هزار کارگر ساختمانی مازندران متقاضی بیمه هستند

می متالز - رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: ۲۰ هزار نفر از کارگران ساختمانی دراین استان متقاضی جدید بیمه هستند.
 

امضای یادداشت تفاهم توسعه همکاری‌های‌ حمل و نقل بین المللی جاده‌ای فی‌مابین ایران و ترکیه

می متالز - یادداشت تفاهم توسعه همکاری‌های حمل و نقل بین المللی جاده‌ای فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه امضاشد.
 ​رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان:

آغازعملیات تعریض محور اصفهان - شهرضا

می متالز - رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان از آغازعملیات تعریض محور اصفهان - شهرضا درخط سوم به طول 18 کیلومتر خبر داد.
 

ریزش آوار در یک معدن حادثه آفرید

می متالز - مرکز فوریت‌های پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از کشته شدن یک نفر به دلیل ریزش آوار در یک معدن خبر داد.
 

ایمن سازی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد؛ ۶۷ نقطه حادثه خیر شناسایی شد

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برای ایمن سازی جاده‌های استان کارهای بزرگی انجام شده است، گفت: ۶۷ نقطه حادثه خیر جدید توسط پلیس شناسایی شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما