خبر
بانک ها   برق  

زمان اعلام تعرفه‌ برق ارزهای دیجیتال

می متالز - تعرفه‌های برق برای فعالان استخراج ارزهای دیجیتال به زودی از سوی دولت مشخص و اعلام می‌شود.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی مشهدی؛ سخنگوی جدید صنعت برق می‌گوید: تعرفه‌های برق برای فعالان استخراج ارزهای دیجیتال به زودی - و شاید تا پایان تیرماه - از سوی دولت مشخص و اعلام می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اقدام دولت برای ارز دیجیتال

می متالز - وزیر اقتصاد برخی از مصوبه‌های کمیسیون اقتصادی دولت در مورد ارز دیجیتال را اعلام کرد و از فرصت سه‌ماهه به بانک مرکزی برای فراهم کردن مفروض‌های تولید رمزار و نقش سازمان بورس در پولشویی خبر داد.
 مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد اعلام کرد:

عملیات جاده سازی با اعتبار 300 میلیارد ریال در لامرد

می متالز - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از اجرای بیش از 73 کیلومتر عملیات زیرسازی و آسفالت با اعتبار 300 میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.
 نوبخت در بخشنامه‌ای اعلام کرد؛

پرداخت پاداش بازنشستگان با فروش اموال مازاد دولت

می متالز - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای از پرداخت پاداش بازنشستگان از محل فروش اموال و دارایی‌های مازاد دستگاه‌های دولتی خبر داد.
 

تسهیل دسترسی به صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال

می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: اجرای بیش از ۷۳ کیلومترعملیات زیر سازی و آسفالت بااعتباری معادل ۳۰۰ میلیارد ریال در سایت صنایع انرژی بر لامرد منجر به سهولت دسترسی به صنایع بزرگ مستقر در این منطقه شده است.
 

پاسخ بانک مرکزی درباره استفاده از بیت کوین

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی گفت: سازوکار تولید ارز دیجیتال در کمیسیون اقتصادی دولت مصوب شده و در آینده نزدیک در دولت بررسی می شود.
 

فروش نرفتن سهام دولتی دربیمه البرز امری عادی است

می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد: نوسانات موجود در بازارسرمایه کاملا طبیعی است ودر سهم‌های بزرگ حبابی وجود ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما