خبر
سرب و روی  
ساعاتی قبل رخ داد؛

انفجار در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر

می متالز - انفجار در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر حادثه آفرید.

به گزارش می متالز به نقل از خبرنگار مهر، انفجار در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر حادثه آفرید و ۲ نفر از کارگران این معدن کشته و یک نفر مجروح شد.

رئیس هلال احمر ملایر با اشاره به فوت ۲ کارگر در معدن سرمک ملایر اظهار داشت: انفجار گاز طبیعی در محوطه کارخانه معدن سرمک ملایر دو نفر کشته و یک نفر مجروح در پی داشت.

حسن آبخو افزود: این حادثه معدنی نبوده و درون معدن اتفاق نیفتاده بلکه در محوطه کارخانه گاز منتشر شده و متأسفانه بر اثر انفجار، این حادثه تلخ رخ داده است.

وی گفت: فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل شده است.

گفتنی است؛ شرکت معادن سرمک در سال ۱۳۵۱ با هدف اولیه استخراج و فرآوری سرب و آهن در معدن آهنگران واقع در شهرستان ملایر تأسیس شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پشت پرده های حادثه معدن سرمک ملایر

می متالز - معدن سرمک ملایر که در کوه آهنگران قرار دارد همیشه به علت آثار مخربی که بر محیط زیست میگذارد مطرح بوده است؛ اما در روز گذشته انفجاری رخ داد که باعث مرگ دو نفر از کارگران شد و اینبار به علت عدم توجه مسئولین زیربط به ایمنی این معدن مطرح شده است.
 

جزئیات انفجار معدن سرمک در ملایر/ حادثه یکی از کوره‌های خط تولید ‌در حال تست اتفاق افتاد

می متالز - فرماندار ملایر با اشاره به اینکه حادثه در حوزه‌های اقتصادی و کارهای سخت در همه جای دنیا به وجود می‌آید‌، گفت: انفجار در معدن سرمک ملایر هم یک اتفاق طبیعی بوده است.
 

انفجار در معدن سرمک ملایر ۲ کشته برجای گذاشت

می متالز - عصر امروز /یکشنبه/ بر اثر حادثه انفجار در محوطه معدن سرمک ملایر ۲ تن از کارگران این معدن کشته و یک تن نیز مجروح شد.
 

انفجار در معدن سُرمک غیرمنطقی است

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه کوره پخت مواد معدنی فناوری پیچیده‌ای نیست و مشابه آن در کشور فراوان است، گفت: نصب و راه‌اندازی آن در معدن سرمک نیز موفقیت‌آمیز بود اما انفجار کوره در حالت خاموش منطقی نیست.
 

بيش از 57 ميليون دلار كالا از گمرك ملاير صادر شد

می متالز - سرپرست گمرك ملاير گفت: سال گذشته 57 ميليون و 661 هزار و 807 دلار انواع كالا از گمرك اين شهرستان به حدود 30 كشور جهان صادر شد.
 

عملیات اجرایی خط آنتنی نهاوند در راه آهن غرب کشور آغاز شد

می متالز - عملیات اجرایی قطعه دو بزرگراه نهاوند - آورزمان - ملایر با دستور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما