خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود یک هزار و ۸۰ ریالی سود هر سهم "کپارس"

می متالز - مجمع عمومی شرکت کاشی پارس تقسیم مبلغ یک هزار و ۱۸۰ ریال سود نقدی و یک هزار ۱۹۰ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

به گزارش می متالز، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کاشی پارس برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ در روز یکشنبه ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه "کپارس" برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره.

براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت کاشی پارس عبارت است از:

سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ یک هزار و ۱۸۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم یک هزار و ۱۹۰ ریال تصویب شد.

سود خالص ۱۴۸ میلیارد و ۲۶۹ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۳ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال اعلام شد.

مفید راهبر به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و همچنین به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد.

روزنامه "اطلاعات" و "دنیای اقتصاد" به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بورس تهران در موضع انفعال

نقشه نیمروز بورس سه‌شنبه(یک مرداد)

می متالز - شاخص کل بورس تهران پس از دو جهش متوالی در معاملات امروز تحت تاثیر انفعال اهالی سهام در دو سوی معاملات عقب‌نشینی حدود 2 هزار واحدی را تجربه کرد. در حالی که کارنامه‌های فصلی خبر از سودآوری مقبول شرکت‌ها می‌داد و برای دو روز موج قدرتمندی از تقاضا را رقم زده بود اما در معاملات امروز موج کم‌جان تقاضا مغلوب عرضه‌هایی شد که عموما در پی شناسایی سود بودند. با وجود این، تردید در برخورد دوباره با سقف تاریخی باعث شد تا ضمن مشارکت کمتر معامله‌گران، ارزش معاملات افت کند.
 

برنامه «بساما» برای توانگری مالی

می متالز - بیمه سامان برنامه دارد توانگری مالی بیمه سامان را در پایان سال ٩٨ به ١٨٠ درصد رساند.
 

تصمیم هیات مدیره «وکار» در مجمع

می متالز - با برگزاری مجمع سالانه بانک کارآفرین به منظور ارتقای نسبت‌های عملیاتی بانک و با توجه به الزامات بانک مرکزی در خصوص افزایش سرمایه، تصمیم جدیدی در این باره گرفته شد.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"تمحرکه" زیان خود را به نصف رساند

می متالز - شرکت ماشین‌سازی نیرو محرکه در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۱ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۴۹ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۳ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۴۱ ریال اعلام کرده بود.
 در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۴۰۰ ریالی هر سهم "وصندوق"

می متالز - مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری تقسیم مبلغ ۴۰۰ ریال سود نقدی و ۵۰۶ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 نماینده مجلس اعلام کرد:

اثر مصوبه جدید مجلس درباره حذف سود و جریمه وام بانکی/مشمولان قادر به استفاده

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره مصوبه جدید در مورد صنعت بانکداری گفت: با مصوبه دیروز نمایندگان، سود مرکب از قراردادهای فعالان اقتصادی با شبکه بانکی حذف می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما