خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  

اقدام‌های اولیه برای عرضه « نوری »

می متالز - به نظر می‌رسد اقدام‌های اولیه مربوط به ورود پتروشیمی نوری در بورس در نهایت تا ۱۵ روز آینده انجام و عرضه اولیه آن صورت گیرد.

به گزارش می متالز، شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران درباره زمان ورود پتروشیمی نوری در بورس می‌گوید: اقدام‌های مربوطه به عرضه پتروشیمی نوری در حال انجام است و به زودی شاهد ورود آن به بورس خواهیم بود. به گفته وی بحث بررسی اطلاعات صورت‌های مالی پتروشیمی نوری از جمله مسائلی بود که منجر به تأخیر ورود این پتروشیمی در بورس شد.

همچنین پتروشیمی نوری باید تعهدی را به شرکت بورس تهران ارائه دهد که اکنون این فرآیند در کنار بررسی صورت‌های مالی آن در حال بررسی است. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران تصریح کرد: به نظر می‌رسد نهایتاً تا ۱۵ روز آینده اقدامات اولیه مربوط به ورود پتروشیمی نوری در بورس انجام و عرضه اولیه آن صورت خواهد گرفت.

در همین حال علی صحرایی، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران نیز در گفت‌وگو با«صدای بورس» تصریح کرد: با توجه به اینکه صورت‌های مالی و گزارش حسابرس پتروشیمی نوری همزمان با تعطیلات بود و در آخرین روزهای کاری ارائه شد و هیات پذیرش باید آن‌ها را بررسی می‌کرد و نکاتی هم در گزارش حسابرس وجود داشت، دوباره تقاضای مهلت محدودی به اندازه دو هفته برای این شرکت داده‌ایم که اگر با آن موافقت شود و سهامدار عمده شرایط مدنظر هیات پذیرش را قبول کند، شاهد عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری خواهیم بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ریزش 4 هزار و 542 واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه با 4542 واحد ریزش همراه شد.
 

تاثیر مثبت "ومعادن"، "وامید" و "فملی" بر شاخص امروز

می متالز - در معاملات امروز نماد‌های "ومعادن"، "وامید" و "فملی" به ترتیب با ۱۱۱، ۱۱۰و ۷۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.
 در کوی حافظ؛

بنزین حقوقی‌ها در باک "خودرو" ریخته شد

می متالز - فردای روز اعلام خبر افزایش نرخ بنزین، شاخص کل بورس تهران مسیر صعودی در پیش گرفت.
 وقتی تمامی رشدها خنثی شدند؛

پایان ناخوش سال مالی "سپاها"

می متالز - روند ناامیدکننده برخی تولیدکنندگان سیمان کشور در سال‌های اخیر، سیمان سپاهان نیز با شناسایی سودی اندک در گزارش‌های حسابرسی نشده سال مالی۱۳۹۸، عملکرد نامطلوبی را به ثبت رساند.
 خوب‌ها و بد‌های هفته معرفی شدند؛

حال خوش سهامداران "اپرداز" در هفته تلخ "آسیا"

می متالز - در هفته‌ای که شاخص کل بازار سهام حرکت لاکپشتی داشت، "محرکه" رشد "اپرداز" با دور تند چرخید و "قاسم" در "آسیا" دوم شد.
 خروج از زیان این سیمانی با سود فروش دارایی؛

چرخش "سکرد" از زیان به سود

می متالز - مقادیر فروش سیمان نسبت به سال قبل کاهش یافته است. در حالی که جمع مقادیر فروش شرکت به حدود ۷۵۰ هزار تن رسیده که این میزان در سال مالی قبل از آن در حدود ۸۵۰ هزار تن بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما