خبر
مس   آب  
مدیرعامل شرکت مس در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک خبر داد

بهره‌برداری از فاز نخست طرح انتقال آب در اوایل سال آینده

می متالز - عصر دیروز (16 تیرماه) جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری با حضور دکتر «اردشیر سعد محمدی» در محل این مجتمع برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری با حضور دکتر «اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت مس، مهندس «علی محمدی» و «نادعلی اسماعیلی» اعضای هیأت‌مدیره شرکت مس،  «حیدر ضیغمی» مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، «جلیل حسانی» مدیر مجتمع مس شهربابک و مدیران ارشد مجتمع مس شهربابک عصر دیروز در محل این مجتمع برگزار شد.

«اردشیر سعد محمدی» مدیرعامل شرکت مس در این جلسه با اشاره به اهمیت حیاتی تأمین منابع آبی پایدار برای پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس در استان کرمان گفت: با اقدامات انجام شده در زمینه طرح انتقال آب از خلیج فارس در سال ٩٩ قسمتی از مساله آب حل می‌شود.
وی افزود: در این راستا از گل گهر به طرف سرچشمه که 152 کیلومتر است نزدیک به 60 کیلومتر لوله‌گذاری شده است و تمام تلاشمان این است که این طرح در موعد مقرر انجام شود.
سعد محمدی با تأکید بر جذب نیروهای متخصص با هدف افزایش بهره‌وری در صنعت مس گفت: طبق تصمیم‌گیری‌های انجام شده قرار شده تا  5درصد از نیروهایی که از طریق آزمون جذب می‌شوند از نخبگان استان باشند.
گفتنی است، بررسی میزان تحقق برنامه‌های تولیدی، میزان پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای به‌ویژه پروژه افزایش ظرفیت ذوب خاتون‌آباد و کارخانه اسیدسولفوریک از مهم‌ترین موضوعات موردبحث در این نشست بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت مس؛

1710 قطعه در صنعت مس برای داخلی سازی شناسایی شده است/ امکان سنجی ساخت داخل ۶۲۰ قطعه در سال ۹۸

می متالز - مدیرعامل شرکت مس در مراسم میز سوم کشوری تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو و صنایع مرتبط در تبریز گفت: در اتحادیه اروپا، مس اولین عنصر استراتژیک برای سرمایه گذاری است، تقاضا تا ۵ سال آینده ۲.۵ میلیون تن افزایش می یابد.
 مدیر عامل شرکت مس؛

۱۷۱۰ قطعه در صنعت مس برای داخلی سازی شناسایی شده است

می متالز - مدیرعامل شرکت مس در مراسم میز سوم کشوری تعمیق ساخت داخل قطعات خودرو و صنایع مرتبط در تبریز گفت: در اتحادیه اروپا، مس اولین عنصر استراتژیک برای سرمایه گذاری است، تقاضا تا ۵ سال آینده ۲.۵ میلیون تن افزایش می یابد.
 

بازدید مدیرعامل شرکت مس از روند پیشرفت طرح توسعه معدن میدوک و ایجو

می متالز - «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس، صبح امروز از طرح توسعه معدن مس میدوک و احداث کارخانه تغلیظ ایجو بازدید کرد.
 

حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو در بازرگانی مس آذربایجان همزمان با تشکیل «میز تخصصی داخلی سازی صنعت مس» و برگزاری «نشست توسعه ساخت داخل» با کارکنان این مجموعه

می متالز - معاون وزیر صمت در این نشست تخصصی در جمع کارکنان بازرگانی گفت: افزایش عمق ساخت داخل، راهبرد سال رونق تولید است و یکی از معیارهای سنجش مدیران می باشد.
 

۱۸ قطعه مورد نیاز صنعت مس توسط فناوران داخلی ساخته می‌شود

می متالز - رضا شریفی پنجشنبه شب در حاشیه هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی افزود: شرکت مس آذربایجان با اعمال تحریم ها علیه ایران تلاش می کند از تولیدات داخلی بهره مند شود و نتایج خوبی نیز گرفته ایم.
 مشاور مدیرعامل شرکت مس در بازدید از رینوتکس 2019 خبر داد:

امضای سه تفاهم‌نامه با مراکز علمی در حوزه ساخت داخل

می متالز - حیدر ضیغمی گفت: یکی از بخش‌های مهمی که سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس در طی ماه‌های گذشته بر پیاده‌سازی آن در فرایند ساخت داخل و افزایش بهره‌وری تأکید کردند همکاری با مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌‌بنیان است تا در شرایط تحریم‌ به توسعه‌پایدار دست‌یابیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما