خبر
مواد معدنی   سرمایه گذاری  

انجام سرمایه گذاری به منظور احداث کارخانه تولید پترولیوم کک کلسینه با ظرفیت سالیانه ۴۰ هزار تن در منطقه آزاد اروند

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد ”انجام سرمایه گذاری به منظور احداث کارخانه تولید پترولیوم کک کلسینه با ظرفیت سالیانه ۴۰ هزار تن در منطقه آزاد اروند” را از طریق مزایده عمومی و با تضمین شرکت در مزایده به مبلغ ۶٫۳۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (شش میلیارد و سیصد و بیست میلیون) ریال (واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی) را اجرا نماید.

به گزارش می متالز، بدینوسیله از علاقمندان دعوت بعمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه اسناد مزایده از تاریخ 98/04/19 و حداکثر تا ساعت ۱۶ مورخ  98/04/26 با در دست داشتن معرفی نامه و اصل فیش واریزی به مبلغ پانصد هزار ریال بحساب ۴۱۰۱۰۵۳۴۳۰۲۳۲۹۷۴ به شماره شبا ۷۲۰۱۰۰۰۰۴۱۰۱۰۵۳۴۳۰۲۳۲۹۷۴ IR نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با عنوان پرداخت درآمد شرکت های دولتی بنام این شرکت، به آدرس: تهران بالاتر از میدان ولیعصر روبروی سینما استقلال شماره ۱۷۱۳ برج جنوبی طبقه نهم امور حقوقی و قراردادها مراجعه نمایند. ضمناً مهلت ارائه پیشنهادات حداکثر تا ساعت ۱۷ روز شنبه 98/5/5 تعیین می گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مصادف با یازدهمین سالگرد تاسیس فرابورس،

ارزش بازار فرابورس از ۴۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت

می متالز - فرابورس ایران در هفته منتهی به ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸، در مجموع برآیندی مثبت را ثبت کرد. در پایان روز معاملاتی چهارشنبه، شاخص آیفکس با رسیدن به ۳۹۳۲ واحد، بازدهی ۱.۲ درصدی نسبت به ابتدای هفته و ۳.۴ درصدی نسبت به ابتدای ماه جاری را به ارمغان آورد.
 

آغاز فعالیت مجدد صندوق سرمایه گذاری مشترک کوثر

می متالز - صندوق سرمایه گذاری مشترک کوثر از امروز 22 آبان ماه شروع به فعالیت مجدد کرده است.
 

رشد مجدد بازار نیازمند جلب اعتماد سهامداران

می متالز - تجربه نشان داده سهم‌ها بعد از انجام افزایش‌سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی، پتانسیل رشد داشته و با این نگرش، سهم‌هایی که برنامه تجدید ارزیابی دارند را می‌توان برای آنها، این پتانسیل را متصور شد.
 

فروش ۱۰۰ درصدی اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی

می متالز - ۱۰۰ درصد اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش روز اول به صورت کامل در فرابورس به فروش رسید.
 

۱۸۴هزار میلیارد ریال ارزش صندوق‌های ETF

می متالز - شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه را بیش از ۱۸۴هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
 بعد از یک ماه سرپرستی فعال نام آشنا:

مدیرعامل کارگزاری وابسته به قدیمی ترین شرکت سرمایه گذاری بورس تغییر کرد

می متالز - مدیرعامل کارگزاری جدید وابسته به قدیمی ترین شرکت سرمایه گذاری بورس بعد از یک ماه سرپرستی فعال نام آشنا معرفی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما