خبر
بورس و سهام  

شرکت کوچک و دور از تابلو مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی گرفت

می متالز - شرکت بسیار کوچک فرابورسی که به علت رشد بیش از ۶۰ درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات شده، مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی را از سازمان بورس گرفت.

به گزارش می متالز، شرکت بسیار کوچک لیزینگ رازی در حالی پیشنهاد افزایش سرمایه 355 درصدی و از 2.2 به 10 میلیارد تومانی داده بود که در مرحله اول، مجوز افزایش سرمایه 177 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

بر این اساس، "ولراز" می تواند درد مرحله نخست از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سرمایه را به 6.1 میلیارد تومان برساند تا قادر به رعایت ماده 10 از دستورالعمل اجرایی تأسیس، فعالیت و نظارت بر شرکت‌های لیزینگ مصوبه 4 دی ماه سال 95 شورای پول و اعتبار در خصوص حداقل سرمایه شرکت های لیزینگ و اصلاح ساختار مالی و بهبود سرمایه در گردش شود.

همچنین مجمع فوق العاده می تواند با انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 6.1 به 10 میلیارد تومان از محل فوق موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت دو سال به هیات مدیره تفویض تا پس از اخذ مجوز از سازمان نسبت به عملی کردن اقدام کند.

بنابراین گزارش، نماد این شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورس به دلیل رشد قیمت بیش از 60 درصدی به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در 16 تیر مشمول توقف شده است.

کد خبر: 44168
تاریخ: 1398/04/18 - 13:27
منبع: بورس پرس

فرابورس  ولراز  افزایش سرمایه  سهامداران  لیزینگ رازی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجمع "فولاد" به تقسیم سود ۳۰ تومانی رای داد+ زمان دریافت / نتیجه ۴ مجمع دیگر

می متالز - نتیجه مجمع سالانه فولاد مبارکه و شرکت های شیشه و گاز، خدمات دریایی وبندری سینا، سازه پویش و فولاد آلیاژی یزد مشخص شد.
 

پیش بینی چهره خبرساز سابق از آینده بورس و رفتار سهامداران بعد از مجامع

می متالز - یکی از چهره های خبرساز چند سال بازار سهام با پیش بینی آینده بورس، رفتار سرمایه گذاران بعد از اتمام فصل مجامع را پیش بینی کرد.
 

بازگشت ۱۵ شرکت بورسی و صف خرید ۳۷ سهم در روز خوش بازار

می متالز - در روزی که شرایط بازار بهتر و شاخص بورس با جهش بیش از ۲۴۰۰ واحدی روبرو شده، ۱۵ شرکت بورسی آماده بازگشایی نماد شده و برای خرید ۳۷ سهم هم صف تشکیل شده است.
 یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

اقبال بازارسرمایه به سمت سهام بنیادی در نیمه دوم سال

می متالز - فرهاد رمضان: «پیش‌بینی می‌شود پس از اتمام فصل مجامع، سیاست پیش‌رو در بورس به سمت سهام‌های بنیادی باشد که با توجه به حجم و اندازه ارزش بازار سرمایه در کشور می‌توان انتظار داشت اینگونه سهم‌ها در نیمه دوم سال از اقبال خاصی برخوردار باشند.»
 

فولاد مبارکه ۳۰ تومان سود نقدی میان سهامداران توزیع کرد

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد مبارکه امروز در سالن نگین نقش جهان سپاهان شهر برگزار شد و مطابق تصمیم مجمع 30 تومان سود نقدی میان سهامداران تقسیم شد.
 نمای کلی بازار سرمایه در خرداد ۹۸؛

ارزش بازار اوراق بهادار به بالاترین مقدار در یکسال اخیر رسید

می متالز - در پایان معاملات خرداد ماه ۱۳۹۸ ارزش بازار اوراق بهادار شامل ارزش کل بورس تهران، فرابورس ایران، بورس انرژی و بورس کالا به بیشترین مقدار خود در دوره یکساله اخیر یعنی ۱۲،۲۸۲،۳۹۴ میلیارد ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما