خبر
بورس و سهام  

شرکت کوچک و دور از تابلو مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی گرفت

می متالز - شرکت بسیار کوچک فرابورسی که به علت رشد بیش از ۶۰ درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات شده، مجوز افزایش سرمایه ۱۷۷ درصدی را از سازمان بورس گرفت.

به گزارش می متالز، شرکت بسیار کوچک لیزینگ رازی در حالی پیشنهاد افزایش سرمایه 355 درصدی و از 2.2 به 10 میلیارد تومانی داده بود که در مرحله اول، مجوز افزایش سرمایه 177 درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

بر این اساس، "ولراز" می تواند درد مرحله نخست از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی، سرمایه را به 6.1 میلیارد تومان برساند تا قادر به رعایت ماده 10 از دستورالعمل اجرایی تأسیس، فعالیت و نظارت بر شرکت‌های لیزینگ مصوبه 4 دی ماه سال 95 شورای پول و اعتبار در خصوص حداقل سرمایه شرکت های لیزینگ و اصلاح ساختار مالی و بهبود سرمایه در گردش شود.

همچنین مجمع فوق العاده می تواند با انجام مرحله دوم افزایش سرمایه از 6.1 به 10 میلیارد تومان از محل فوق موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت دو سال به هیات مدیره تفویض تا پس از اخذ مجوز از سازمان نسبت به عملی کردن اقدام کند.

بنابراین گزارش، نماد این شرکت حاضر در بازار پایه ب فرابورس به دلیل رشد قیمت بیش از 60 درصدی به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در 16 تیر مشمول توقف شده است.

کد خبر: 44168
تاریخ: 1398/04/18 - 13:27
منبع: بورس پرس

فرابورس  ولراز  افزایش سرمایه  سهامداران  لیزینگ رازی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ریزش 4 هزار و 542 واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه با 4542 واحد ریزش همراه شد.
 

رشد ۵۹۴ هزار واحدی شاخص بورس در ابتدای معاملات ۲۵ آبان

می متالز - شاخص بورس اوراق بهادار تهران در بیست و پنجمین روز از آبان، با رشد ۵۹۴.۸۴ واحدی به پله ۳۰۷ هزار و ۶۸۹ واحدی رسید.
 مدیر مالی بانک:

آخرین وضعیت افزایش سرمایه "وبملت" از تجدید ارزیابی و تعداد املاک اعلام شد

می متالز - مدیر مالی بانک ملت با اعلام آخرین وضعیت افزایش سرمایه بانک ملت از تجدید ارزیابی دارایی ها از ابلاغ نامه به حدود ۱۲۵۰ شعبه برای دریافت اطلاعات مربوط به ۲۰۰۰ ملک خبر داد.
 

برنامه افزایش سرمایه سهم بازار پایه ای از محل مطالبات و آورده نقدی

می متالز - شرکت حاضر در بازار پایه فرابورس از برنامه افزایش سرمایه ۴۲ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "رنیک"

می متالز - هیات مدیره شرکت جنرال مکانیک پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۵۰ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 در مجمع عمومی مطرح شد:

پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۷ درصدی "وتوکا"

می متالز - هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توکا فولاد پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار و ۹ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریالی، معادل ۷۷ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما