خبر
بورس و سهام  

افزایش سرمایه ۱۰۰ و ۱۲ درصدی دو سهم منفی و متوقف از تجدید ارزیابی و سود

می متالز - دو شرکت فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ و ۱۲ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته خبر دادند.

به گزارش می متالز، دو شرکت فرابورسی ریل پرداز سیر و افرانت از برنامه افزایش سرمایه 100 و 12 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته خبر دادند.

بر این اساس، ریل پرداز سیر که نماد آن جهت برگزاری مجمع سالانه در پایان معاملات یکشنبه 16 تیر ماه متوقف شده، درصدد است سرمایه فعلی را از 196 به 392 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی "حریل" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و به منظور اصلاح ساختار تراز مالی و بهره وری از بازار موجود اعمال خواهد شد.

همچنین شرکت افرانت که طی معاملات روز جاری با افت 4.1 درصدی قیمت روبرو شده در نظر دارد جهت اصلاح ساختار مالی، 7.5 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید.

"افرا" 62.5 میلیارد تومانی این تامین مالی را در صورت موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته صورت می دهد.

کد خبر: 44170
تاریخ: 1398/04/18 - 13:34
منبع: بورس پرس

فرابورس  ریل پرداز سیر  حریل  معاملات  افرانت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجمع "فولاد" به تقسیم سود ۳۰ تومانی رای داد+ زمان دریافت / نتیجه ۴ مجمع دیگر

می متالز - نتیجه مجمع سالانه فولاد مبارکه و شرکت های شیشه و گاز، خدمات دریایی وبندری سینا، سازه پویش و فولاد آلیاژی یزد مشخص شد.
 

بازگشت ۱۵ شرکت بورسی و صف خرید ۳۷ سهم در روز خوش بازار

می متالز - در روزی که شرایط بازار بهتر و شاخص بورس با جهش بیش از ۲۴۰۰ واحدی روبرو شده، ۱۵ شرکت بورسی آماده بازگشایی نماد شده و برای خرید ۳۷ سهم هم صف تشکیل شده است.
 

شاخص به کانال ۲۵۰ هزار واحدی نزدیک شد

می متالز - شاخص بورس در پایان معاملات امروز با رشد بیش از ۳۰۰۰ واحدی به کانال ۲۵۰ هزار واحدی نزدیک شد.
 

معامله ۱۰۶ هزار تنی در بورس انرژی

می متالز - بازار فیزیکی بورس انرژی در هفته منتهی به ۲۶ تیرماه ۹۸ شاهد معامله ۱۰۶ هزار تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش ۴.۶۸۳ میلیارد ریال بود.
 طی روز یکشنبه رقم خورد؛

وکیوم باتوم صدر نشین معاملات بورس کالای ایران

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۳۰ تیر ماه، شاهد دادوستد ۳۳ هزار تن وکیوم باتوم بود.
 نمای کلی بازار سرمایه در خرداد ۹۸؛

ارزش بازار اوراق بهادار به بالاترین مقدار در یکسال اخیر رسید

می متالز - در پایان معاملات خرداد ماه ۱۳۹۸ ارزش بازار اوراق بهادار شامل ارزش کل بورس تهران، فرابورس ایران، بورس انرژی و بورس کالا به بیشترین مقدار خود در دوره یکساله اخیر یعنی ۱۲،۲۸۲،۳۹۴ میلیارد ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما