خبر
خودرو  

فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو از فردا آغاز می‌شود / شرایط و قیمت

می متالز - فروش اقساطی و فوری سه پژو و سمند EF۷ ایران خودرو با پیش پرداخت ۵۹ تا ۸۷ میلیون تومانی از ساعت ۱۱ فردا چهارشنبه آغاز می‌شود.

به گزارش می متالز، فروش اقساطی و فوری 4 محصول ایران خودرو از ساعت 11 فردا چهارشنبه 19 تیر 98 آغاز می‌شود.

در این طرح فروش پژو 405 SLX با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان، سمندEF7  دوگانه سوز با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان، پژو 405 دوگانه سوز با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان و پژو 207 دستی با پیش پرداخت 87 میلیون و 310 هزار تومان به فروش می‌رسد.

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب آنها استرداد خواهد شد.

چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود لذا ضروری است نمایندگی ها در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان داشته باشند.

کد خبر: 44188
تاریخ: 1398/04/18 - 16:19
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  فروش اقساطی  پژو  سمند 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 روز سه شنبه رقم می خورد؛

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در ایران خودرو

می متالز - کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی روز سه شنبه (۲۸ آبان ماه) از شرکت ایران خودرو به منظور آشنایی با برنامه‌های جدید شرکت در حوزه رونق تولید و ساخت داخل بازدید می‌کند.
 

ایران خودرو روزی چند دستگاه خودرو تولید می‌کند؟

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد،‌ تکمیل و تجاری سازی محصولات را از تعداد ۱۱۹۰ دستگاه در ابتدای شهریورماه به ۲۸۲۶ دستگاه در روز ۲۳ آبان ماه برساند.
 

چرا این هفته خودرو گران شد؟

می متالز - بازار خودرو این هفته را با نوسان قیمتی پشت سر گذاشت، چه آنکه منحنی قیمت در روزهای ابتدایی و به تبعیت از هفته‌های قبل، رو به صعود رفت و در انتها کمی نزولی شد، با این حال باید دید قیمت خودرو پس از افزایش قیمت بنزین به کدام سو می‌رود؟
 

پراید و تیبا از اول آبان چقدر گران شد؟

می متالز - پس از این که ماجرای حذف پراید از خط تولید قطعی شد، قیمت آن نیز به مرور در بازار تغییر کرد که می‌توانید روند قیمت این خودرو و خودروی جایگزین آن را در ادامه بخوانید.
 بیانیه مشترک خودروسازان کشور به همراه انجمن خودروسازان ایران

تحول در صنعت خودرو آغاز شده است/ افزایش قیمت خودرو در بازار هیچ ارتباط و نفعی برای خودروسازان ندارد

می متالز - ایران خودرو و سایپا به همراه انجمن خودروسازان ایران با صدور بیانیه‌ای مشترک نسبت به هجمه‌های رسانه‌ای اخیر و اظهارات غیرمستند و فرافکنی برخی افراد در خصوص افزایش قیمت خودرو توسط خودروسازان در بازار واکنش نشان داده و این ادعاها را تکذیب کردند.
 

پژوهشگاه‌های نفت و استاندارد تفاهم‌نامه‌ امضا کردند

می متالز - پژوهشگاه صنعت نفت و پژوهشگاه استاندارد با هدف گسترش همکاری‌های دوجانبه، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما