خبر
آلومینیوم  

دکتر جهانگیری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بازدید کرد/ تولید ۳۰۰ هزار تن شمش آلومینیوم در فاز نخست طرح

می متالز - معاون اول رییس جمهور از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور بازدید کرد.

به گزارش می متالز، دكتر اسحاق جهانگيری پيش از ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در منطقه ويژه اقتصادی لامرد از بخش های مختلف پروژه در دست احداث كارخانه توليد آلومينيوم با 95 درصد پيشرفت فيزيكی بازديد كرد و با توضيحات مدير عامل اين واحد صنعتی در جريان برنامه زمان بندی اتمام كارخانه و ظرفيت توليد آن قرار گرفت. 
مجتمع صنايع آلومينيوم جنوب واقع در منطقه ويژه اقتصادی لامرد كه در حال حاضر 95 درصد پيشرفت فيزيكی دارد قرار است در فاز اول 300 هزار تن شمش آلومينيوم در سال توليد كند.
سرمايه گذاری انجام شده برای اين كارخانه 53 هزار ميليارد ريال و نيز 6102 ميليون يوآن تسهيلات مالی خارجی بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

خاطره‌ای از آلومینیوم جاجرم

می متالز - بهره‌برداری از کارخانه ۴۰ هزار تنی شمش آلومینیوم با سرمایه‌گذاری ۹۴ میلیون یورو و ۲هزار و ۲۷۰ میلیارد تومان در جاجرم (خراسان شمالی) نوید اشتغال و استفاده معقول از ذخایر را می‌دهد؛ گامی به سوی تولید محصول با ارزش افزوده بالا و کاهش خام‌فروشی.
 

انسداد حساب‌های دولتی در بانک‌ها

می متالز - انسداد حساب‌های دولتی در بانک‌ها ابلاغ شد
 

جهانگیری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بازدید کرد

می متالز - معاون اول رییس جمهور از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور بازدید کرد.
 

کارخانه آلومینیوم جاجرم" یکشنبه جاری افتتاح می شود/ زنجیره کامل آلومینیوم در جاجرم شکل گرفت

می متالز - کارخانه آلومینیوم جاجرم، یکشنبه جاری 23 تیر ماه با حضور مقامات عالی افتتاح می شود.
 معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:

ضرورت تکمیل طرح‌های نیمه تمام کشور تا پایان دولت دوازدهم / راه اندازی کارخانه آلومینیوم جنوب روند توسعه استان فارس را تسریع می‌کند

می متالز - معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تکمیل طرح‌های مهم نیمه تمام در کشور تا پایان دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی تاکید کرد و گفت: درحال حاضر یک دوره دو ساله از دولت دوازدهم پیش رو باقی مانده و تعداد زیادی طرح‌های نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید تلاش کنیم با برطرف کردن موانع پیش روی اتمام طرح‌های نیمه تمامی که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردارند، این طرح‌های مهم و تاثیر گذار تا پایان عمر دولت دوازدهم به نتیجه برسند.
 نگاهی به معاملات فلزات در جلسه 17 تیر ماه

نشانه‌ها از رکود فراگیر در بورس کالا؟

می متالز - ضعف تقاضا در معاملات بورس کالا همچنان مشهود است. در جلسه امروز و در گروه محصولات صنعتی، عرضه محصولات شمش روی، شمش آلومینیوم و مفتول مسی از نکات جالب توجه بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما